Tak a uz su kupene. trojzmesove od Authora. parada - dobre brzdia a nepiskaju - to je hlavne :D
01.07.2009 - 10:35:24
00
Trošku neskoro Ti idem poradiť :mrgreen: GUMIČKY: Najskôr SHIMANO :arrow: Bordel / Potom KELLYS :arrow: Nič moc / Potom BBB Trojzmesové :arrow: Dalo sa ale... / A teraz nejaký LONGUS :arrow: Zatiaľ najlepšie ...a to sú len jednozmesové a nechal som si poradiť od predavača v KCK Oslany :wink:

Prílohy:

03..jpg
03..jpg 97.18 KiB thumb_up0thumb_down

01.07.2009 - 21:51:11
00
Od maja, ako som dal 3 zmesove BBB, som s nimi nebol vobec spokojny oproti originalnym Tektro gumickam. Mame august a tie BBB boli uz tak zodrate (asi im aj Stupavsky dost pomohol), ze bolo potrebne ich vymenit. Ale vsade, kde som sa v kamennych obchodoch pytal, po niecom naozaj dobrom, odporucali mi len tieto BBB, co som aj mal. A tie uz som nechcel, myslim, ze 3 farby nicomu nepomahaju. Tak som to vyriesil z jedneho internetoveho kramu a objednal som jednozmesove Baradine MTB-945VC. Uz ked prisli, na prvy pohlad vyzeraju, ze to je ina kava (spracovanie, nastavitelnost). Vcera som ich nahodil a isiel vyskusat. A teraz mozem zas povedat, ze to poriadne brzdi, aspon tak, ako original Tektro, ak nie lepsie. Ak este niekto mate V-cka (mozno som posledny, kto ich jazdi :)), odporucam.
14.08.2009 - 11:00:01
00
Máte zaujímavé skúsenosti s 3-zmesákmi BBB. Za čias véčok som jazdil výhradne len tie. Jediné vydržali a dobre brzdili. Raz som opáčil SH XTR a šli do pá-pá po 2, slovom DVOCH, výjazdoch (bola síce zima, sneh, možno trošku blatka, no aj tak). BBB-čka potom držali 2 mesiace a prestal som to sledovať.
14.08.2009 - 11:06:47
00
shimano gumicky-najvecsia pliaga na rafik :twisted:
vo V-ckovej minulosti :mrgreen:
14.08.2009 - 11:20:43
00
pouzival som cervene Kool-Stop,velmi mi vyhovovali,dlha vydrz,isli ticho a dobre brzdili.
14.08.2009 - 15:50:16
00
Máte zaujímavé skúsenosti s 3-zmesákmi BBB. Za čias véčok som jazdil výhradne len tie. Jediné vydržali a dobre brzdili. Raz som opáčil SH XTR a šli do pá-pá po 2, slovom DVOCH, výjazdoch (bola síce zima, sneh, možno trošku blatka, no aj tak). BBB-čka potom držali 2 mesiace a prestal som to sledovať.

tiez mam 3ojzmesove bbb na biku a nemozem povedat jedno krive slovo
14.08.2009 - 16:04:31
00
spomenuté je všeličo , čo tak fibrax?
17.08.2009 - 21:25:30
00
ozivim trosku temu a chcem sa opytat na dobre gumicky na cestak , ake pouzivate vy a preco ? mozno spomente a typ rafika ...
17.02.2012 - 23:56:15
00
Ja používam Shimano Tiagra a originál brzdové špalíky. Ráfiky mám Remerx Tornado a brzdí to celkom slušne.. zatial som vždy zastavil. za mokra, na snehu a na suchu brzdia stále rovnako :)
18.02.2012 - 08:45:50
00
Pouzivam vylucne brzdove klatiky SwissStop:
1. zlte na karbonove rafiky 2. tmavo zelene na Mavic Exalith rafiky
3. dvojfarebne (cierno-cervene) na duralove rafiky
18.02.2012 - 09:25:49
00
super a ako sa spravaju za dazda a piesku , predsa len nase cesty su dost spinave hlavne po zime (samozrejme myslim tu najmensiu frakciu prachu) ... moje nonamy proste dru aj s pieskom preto rozmyslam nad niecim co by tomuto zabranilo ... rafiky mam hlinikove remerx alcynony ...
18.02.2012 - 15:10:52
00
Oživím trochu zašlú tému. Čo poviete na tieto kellys?
http://www.kellysbike.com/SK/doplnky/prislusenstvo-nahradne-diely/brzdove-prislusenstvo#.Ue2El430E90
Má s tým niekto nejaké skúsenosti? Mám záujem hlavne o tie výmenné.
22.07.2013 - 21:16:40
00
Jazdil som tie vymenne dualstopy podobali sa na tie VR-01, mozno su to aj tie. Brzdit brzdili dobre, ale zdali sa mi prilis makke a nizka vrstva brzdiacej zmesy, odisli velmi rychlo. Naposledy som kupil v Kaktuse trojfarebne Promaxy http://www.kaktusbike.sk/brzd-gumy-promax-nahr-3-color-3044 . Vydrzia minimalne raz tolko co tie predchadzajuce KLSka, brzdia dobre. Drahsie gumicky som na tej deme este nemal, takze ti ich neviem porovnat s tymi drahsimi controlstopmi
30.07.2013 - 01:07:22
00
Porovnavat vydrz gumiciek je velmi subjektivne. Ta ista gumicka moze na tom istom bicykli vydrzat raz dlho a druhykrat odide hned. Podmienky nikdy nebudu pri beznom jazdeni rovnake.

Tie trojfarebne gumicky sa skladaju z dvoch zmesi a standartne su obe velmi blizke k tym dvom pouzitym na KLS gumickach. Jednotlive znacky si vsak zmesi mozu prisposobit svojim poziadavkam, tak ak je aj profil gumiek totozny - zivotnost alebo vykon sa mozu lisit. Je mozne ze Promax pridal na zivotnosti na ukor vykonu. Promax su vyssie, ale cast s reliefom maju obe rovnako hrubu.

KLS gumky maju vsak vyhodu ze ich tvar lepsie cisti rafik a za mokra su vdaka tomu ucinnejsie. Preto KELLYS zaradil do sortimentu tieto a nie tie trojfarebne.
30.07.2013 - 10:22:20
00
keyboard_arrow_up