No az teraz som sa dostal k netu :D Hned sa musim ospravedlnit za meskanie, ale nemohol som zato :D . Vyjazd paradny, hlavne ten zaver po tme, no nebolo mi vsetko jedno aspon , ze ten asfalt na Peknej ceste bol uz bezpecny. To svetlo nie je az tak zly napad. Minimalne celovka pre pripad neskorsieho vyjazdu by sa asi hodila :shock:

Co sa tyka tempa, tak kazdy vyjazd je v podstate v tempe, ake si kto zvoli, akurat sa vzdy pockame bud na krizovatkach, alebo na kopci, ale do kopca a dole kopcom Mafo sme mali kazdi uplne ine tempo ak si si vsimol :D Baby to zvladi tiez perfektne. Ocakavania prekrocene.

Kefrin o 2dni budes fit, ked si das pauzu a ked nie, tak ako sa hovori klin sa klinom vyraza, v sobotu to mozes vybikovat :D


no snazim sa ist na to pozitivne, ale toto si myslim, nebude otazka 2 dni, nemozem vobec ako zatazit to koleno, akykolvek tlak je desny, ako schody a tak, a pri predstave slapania jak vcera a nechcem vacsinu tlacit....´
diky, ja ale ten koniec uz som bola s nimi hotova...jarka si inak pochvalovala, na preteky nechce, ale toto sa jej celkom lubilo, len nabuduce bude lepsie dat vikend aby sme mali viac casu alebo potom baterky...
20.08.2009 - 11:34:00
00
dajte vikend :wink:
20.08.2009 - 11:37:38
00
JoKo diki za navod, toto ma skutocne este nikdy nenapadlo....mozno to pomoze....vcera som skusal vypalit cerva, ale nic ;o(

Btw. mafo kedy budes mat konecne prilbu? kopnut Ta do zadku za to! Seriozko....je to pre Tvoju bezpecnost :idea:

Jooj, pekne si jazdite, myslim na vas vsetkymi bacilmi, ktore ma momentalne okupuju. Mam dost, ked idem 5-6km do prace a udycham sa ako ked sme davali casovku na BK....ale bude dobre, hadam.

Ked sa vratim k nejakemu dalsiemu vyjazdu....
5. alebo 6.9.2009 (podla pocasia), vyjazd o 9 hod...trasa 60-90 km, moze byt kludne vapenna alebo nieco ine....mne ide o to, vypadnut z BA na cely den....celovky mam dve, takze mozem pozicat, keby sme sa zdrzali ;o))
20.08.2009 - 12:25:07
00
Ten weekend beriem ako zavazny, pretoze to bude jeden z mala weekendov, kedy mozem jazdit.Takze 5-6.9 musime urcite nieco naplanovat aj celodnove.

Kefrin: jasnacka, netreba sa hrnut do jazdenia na ukor zdravia. Ale zazartovat trosku mozem :cry:
20.08.2009 - 12:39:16
00
Ten weekend beriem ako zavazny, pretoze to bude jeden z mala weekendov, kedy mozem jazdit.Takze 5-6.9 musime urcite nieco naplanovat aj celodnove.

Kefrin: jasnacka, netreba sa hrnut do jazdenia na ukor zdravia. Ale zazartovat trosku mozem :cry:


jo jo, jasne, vsak ti visim horalku (aj kesalp) tak mozes heh :lol:
20.08.2009 - 13:16:16
00
Mala rada od skusenejsich pred maratonom (nie nie je to odomna ;o))))
Dnes moc nejazdite, ked tak len veeeelmi pohodkove tempo a zajtra nejazdit vobec. Aby ste to neposr** ako my s kackajom pred stupavskym, kedy sme sa vo stvrtok odpalili a v sobotu to bolo riadne citit...ale tak, kazdy sa uci na vlastnych chybach :x
20.08.2009 - 13:51:53
00
Pouceny z maratonu Stupavskeho, vcera som si to dal a dnes /zajtra len relaxacia. Neboj Sogi :D
20.08.2009 - 14:04:05
00
No az teraz som sa dostal k netu :D Hned sa musim ospravedlnit za meskanie, ale nemohol som zato :D . Vyjazd paradny, hlavne ten zaver po tme, no nebolo mi vsetko jedno aspon , ze ten asfalt na Peknej ceste bol uz bezpecny. To svetlo nie je az tak zly napad. Minimalne celovka pre pripad neskorsieho vyjazdu by sa asi hodila :shock:

Co sa tyka tempa, tak kazdy vyjazd je v podstate v tempe, ake si kto zvoli, akurat sa vzdy pockame bud na krizovatkach, alebo na kopci, ale do kopca a dole kopcom Mafo sme mali kazdi uplne ine tempo ak si si vsimol :D Baby to zvladi tiez perfektne. Ocakavania prekrocene.

Kefrin o 2dni budes fit, ked si das pauzu a ked nie, tak ako sa hovori klin sa klinom vyraza, v sobotu to mozes vybikovat :D


vsimol som si, ze dole mi to islo nejako lepsie a do kopca som daval vzdy asi zly prevod :mrgreen:

sogi

jazdim bezpecne aj ked vcera sa smykol po chrbte, ale to bola chyba trate :lol: dole z kamzika, su tam vymlete pekne jarky od vody, ked pojde viac ludi za sebou a zacnu sa obehovat urcite budu aj hromadne pady.
20.08.2009 - 14:43:08
00
kesalp si tusim zaobstaral noveho fulla :mrgreen:

Vilko nezáviď mi moj nový čertovský stroj!!! :evil:
20.08.2009 - 15:44:51
00
jarka si inak pochvalovala, na preteky nechce, ale toto sa jej celkom lubilo, len nabuduce bude lepsie dat vikend aby sme mali viac casu alebo potom baterky...


Tak dúfam, že sa k nám ešte pripojí a samozrejme nejaký víkend dáme nech je čas aj pokecať :) .
20.08.2009 - 16:24:52
00
pojdete na cely vikend? heh stany do batohov a mate cas aj pokecat ;-]
20.08.2009 - 19:51:44
00
Kefrin a akú si dávaš pred výjazdom rozcvičku mi ešte prezraď...
20.08.2009 - 20:28:33
00
Kedy a kde navrhujete v sobotu stretnutie? ...mipo13, kesalp, kackaj, kefrin, mafo22...
20.08.2009 - 20:47:27
00
Mala rada od skusenejsich pred maratonom (nie nie je to odomna ;o))))
Dnes moc nejazdite, ked tak len veeeelmi pohodkove tempo a zajtra nejazdit vobec.


Noo, tak u nás to chodí tak, že dva dni pred pretekmi je voľno a deň pred je záverečná časť vyladenia - čiže len niečo kratučké, napr. 10min. rozjazdenie, 10min. vyjazdenie a medzi tým 10min. v tempe pretekov - aby sa telo "namotivovalo" a "nabudilo" na preteky.. :wink:
20.08.2009 - 20:49:46
00
tadeas a kam idete v sobotu? ;-]
20.08.2009 - 20:52:31
00
keyboard_arrow_up