Tak 50-tka bola úžasná :) Síce nástup do kopca v takom "singli" nebol práve najšťastnejší, zvyšok trate to napravil. Rôznorodá a nie veľmi jednoduchá. Jasné, že nie som zaťažený na (takmer) neprekonateľné klesania trávou a pomedzi korene ale podľa mňa to je o tom, o tej náročnosti. Ak by to bol pretek po zvážniciach, nedalo by sa čím chváliť však? Trať vyznačená špičkovo i keď začiatok rigolov ešte pred sľubicou veľmi označený nebol a tak som hodil tigra a polámal prilbu a zvyšok trate som hlavne v zjazdoch bol nútený prejsť nečakane opatrne :(

To ale nič nemení na skvelej atmosfére na trati od obyvateľov dedín, alebo okoloidúcich turistov, príroda nádherná, výhľad zo sľubice hoci mierne zahmlený je neopísateľný a atmosféra na trati bola vynikajúca. V cieli sme si dali jedne z najlepších halušiek aké som kedy jedol a vôbec nedá sa nič iné len pochváliť. Nabudúci rok idem zas, určite :)

PS: vďaka všetkým za uploadovanie fotiek
22.08.2009 - 21:46:03
00
ja som sa na prejazd hradom tesil, snad na buduci rok bude opat v programe.
okrem tej malickosti ale vsetko super.
a ten usek co spomina mrazik! to bol najlepsi a najkrajsi usek trate jednoznacne. normalne som mal zimomriavky (mozno od upalu - to je jedno hehe)
dokonca sa mi v tom najuzsom mieste vystupil z trate pretekar a ja som si to mohol ist svojim tempom. jednoducho parada. skoda ze takeho nebolo tak zo 20 km :)
na tych lucnych stupaniach som sa skoro uvaril,
ale zase ist po polnej ceste 50 a pred sebou kostol svateho ducha v zehre a za nim spisky hrad. no kde uz moze byt krajsi vyhlad ?
specialne miesto, vyborny maraton, pestra trat! na buduci rok sa tesim opat.

hej este jedna vec: minuly rok bolo bezkonkurecne najlepsie tricko z maratonov co som kde a kedy videl - trendova farba aj grafika, vyborny material. tento rok je tricko iba priemerne.

a este raz gratulujem k tretiemu miestu raba :!:
22.08.2009 - 22:15:02
00
Dal som nejake fotky na :
http://picasaweb.google.cz/oveckaberta/Kralovsky_maraton_09#
23.08.2009 - 00:39:40
00
akosi to sťahovanie nefunguje

Hladaj chybu u seba, stahovanie funguje bez problemov. Overene, otestovane, funkne.
23.08.2009 - 06:50:33
00
Vladovi aj Danovi gratulujem.Vlado:aj v mojej kategorii by si stal na bedni !!:D Maratonik super, atmosfera super, ten zjazdik zo Slubice nemal chybu, oplati sa prist aj na buduci rok :) Jozo vdaka za vizualne priblizenie atmosfery na preteku...
23.08.2009 - 07:13:14
00
super pretek,nadherny den. dakujem vsekym :!:
23.08.2009 - 07:53:28
00
Skvely pretek, nedokazem organizatorom nic vytknut (pre mna je priorita trat, jej znacenie a obcerstvovacky :wink: a to sa 100% naplnilo). Poprvykrat som okusil 100-vku a mam zo seba dobry pocit :mrgreen: . Blahozelam Bajkborovi aj RABovi k super umiestneniu. Okrem Zvolena a Kosic je tento maraton dalsi, ktory buduci rok urcite zopakujem.
Ahoj vsetci.
23.08.2009 - 08:42:01
00
No, vidim, ze sa akcia velmi podarila...mrzi ma, ze mi to nevyslo :cry:
23.08.2009 - 11:31:20
00
Velmi pekny maraton, len škoda ze ten moj stary bike uz tie zdazdy nezvlada "alebo ja?" :D
Snad len 1 chybicka - na 36km v zjazde pred Dubravou sa predomna sekla V3Ska nalozena drevom a asi minitku som pomalicky inhaloval vyfukove plyny a jemny polny prach :cry: som si to uzil heheeee
ale aj tak velmi pekny pretek... Tesim sa na buduci rok. Diky
23.08.2009 - 11:35:19
00
Veru nelutujem, aj ked som si na trati zapolemizoval o zmysle tohoto vsetkeho.
Mal by som zacat na reporte.
23.08.2009 - 11:35:50
00
Ja asi len tolko...z mojho pohladu jeden z najlepšých maratonov kedy som aky štartoval-hodnotím všetko na výbornú :lol: Užasna trat,ludia naokolo i atmosféra-Dakujem!!! :lol:
23.08.2009 - 11:47:03
00
Tak isto kladne hodnotim tento maraton, aj ked som ho nemal v plane. Okolnosti sa zmenili a ponuknute startovne som vyuzil na start na 50 km. Znacenie OK, obcerstvovacky bohato zasobene, halusky v cieli nemali chybu, umyvanie bikov v pohode. Male bevyznamne minus bola ladova voda v sprche. Pocasie vyslo aspon pocas preteku, potom aj poprsalo. Zjazdy boli korenim tohoto maratonu. Na nich som odcenil zdvihy 140/150 na mojom GT-cku. Na buduci rok pridem znova.
Saldi dala toho roku prednost Kralovskemu pred domacim Greenbike maratonom a oplatilo sa. Bola na bedni.
P.S. Saldi len preberarala cenu za nepritomny kadetku zo SNV.
23.08.2009 - 12:12:35
00
a kde su vysledky a prezencka? :|
23.08.2009 - 12:47:04
00
paradny maraton, len akurat sa prejavilo, ze bez treningu to nieje take lahke :shock: ,
ten druhy zjazd zo Slubice, bola nadhera. Najhorsie pre mna boli pokosene luky, tam to ani zaprd neslo, aj dolu kopcom som musel davat do pedalov, aby som sa hybal. Tie rigoly tiez nemali chybu, aspon si clovek precvicil akrobaticke kusky :lol: (ja som sa nastastie na zemi neocitol).
Tak dakujem organizatorom aj vsetkym bajkerom za tuto peknu akciu, a buduci rok sa uvidimeeee
23.08.2009 - 13:10:11
00
a kde su vysledky a prezencka? :|

http://cyklo.sao-tatry.sk/2009/samostatne/kralovsky/index.php?kam=2
23.08.2009 - 13:15:16
00
keyboard_arrow_up