Ako ste sa ludia dostali na MTBiker? A kedy bol vas prvy kontakt s touto strankou?
Cervo, ako vznikol napad stvorit MTBiker-a? A kedy vznikol?

Este chcete nejaku otazku?
23.08.2006 - 23:27:20
00
Ako ste sa ludia dostali na MTBiker? A kedy bol vas prvy kontakt s touto strankou?
Cervo, ako vznikol napad stvorit MTBiker-a? A kedy vznikol?

Este chcete nejaku otazku?


No tak ja som sa dostal na tuto stranku asi prvy :). Ono to povodne bola klubova stranka s uplne inym nazvom na freehostingu. Vzniklo to mozno okolo roku 1998, ani neviem... Postupne sa pridavali nejake propozicie, vysledky z pretekov a aktualitky. Neskor uz bolo mnohonasobne viac informacii o MTB ako o vlastnom teame, takze sa to premenovalo na MTB.host.sk a dostalo to kvazi podobne rubriky, ako to ma dnes. Viacmenej som sa na tom ucil programovat v PHPcku. Neskor mi ponukli free domenu a bol biker.sk. Potom vsak host.sk krachol, tak som zaregistroval domenu MTBiker.sk a kupil plateny hosting. Na tom sa to postupne vyvinulo az do dnesneho stavu. Potom ma z hostingu vyhodili, tak som presiel na iny hosting. Z toho som sa sam vyhodil a teraz som na dalsom platenom hostingu. Uz aj tu si na mna brusia zuby, tak uvidime :). Holt, 200 GB trafficu mesacne nie je malo :)). Inu, tolko k historii
24.08.2006 - 00:13:33
00
ja som sa dostal na mtbiker tak ze som si kupil bike zaviedol doma net, potom som si hladal nejake trasy a nahodou som nasiel tuto stranku tak som sa zaregistroval .....
24.08.2006 - 19:01:31
00
Mňa by zaujímalo prečo v URL adrese MTBikera sa používa to "the" ?
Vlastne hlavné stránky sú na subdoméne the.mtbiker.sk a nie na mtbiker.sk a neviem aký to má význam...
24.08.2006 - 20:45:39
00
ono je to tak, ze povodne to bolo vsetko samozrejme v zakladnej strukture (www.mtbiker.sk). Potom prisla nova verzia, ktora sa testovala na pozadi (new.mtbiker.sk). Naslednej prisla nova verzia, ktora sa taktiez testovala na pozadi (the.mtbiker.sk). Presuniem to do zakladnej struktury dakedy, ale je to vela roboty (upravit vsetky cesty a hlavne zaistit presmerovanie ludi, ktori pridu z googla a inych servrov s adresou the.mtbiker.sk ...)
24.08.2006 - 20:53:04
00
no ja som hladal nieco co bude viacmenej len o mtb.Konkurencia dava priestor len skokanom a tak som tu.Inak si spominam ked som pred niekolkymi rokmi kupoval prvy horak.A vedel som o tom velke h.vno.Pekne ma v obchode od.bkavali.Ale teraz som uz na tom lepsie takze v obchode uz ee. :lol:
24.08.2006 - 23:12:08
00
2triki k tej konkurencii sa za chvilku asi ozve pan Medved :wink:

k teme: netusim...fakt si to nepamatam
25.08.2006 - 08:40:03
00
eeej bistu reku ja som tu uz hadam aj zo tri roky....
a cesta bola podobna ako u vas... prislo to na mna zaguuuglil som sa a zapacilo sa mi tu :lol:
25.08.2006 - 13:28:02
00
ja sa pravdupovediac nepamatam...som tu bol kedysi straaaasne davno, potom dlhodlho nic a potom som tu trosku cosi hladal a potom este dlhsie nic, no a potom som zacal prispievat :)
25.08.2006 - 16:56:39
00
Heh...Ja som sa tu dostal iked este len prednedavnom mojou prvou otazkou. :lol: Predtym som chodieval na mtbiker casto, ale nie do fora, prisiel som pokukat co nove a tak.... No a potom to prislo -potreboval som s niecim poradit a tak som prispel s mojou prvou otazkou. Neskôr som uz nepotreboval radu Ja ale nieaky iny biker a tak som si povedal preco nie ved mu pomozem a tak som mu pomohol a prisiel nieaky iny s inou otazkou a takto sa to nabaluje a ide to stale lepsie. Spoznal som prima kamosov a nove miesto kde sa mozem podelit o svoje: zazitky,rady,skusenost,....... :P
26.08.2006 - 01:15:12
00
no ja som sa tu objavil kvoli jednemu tunajsiemu ROOTkitu, eeeeee teda vdaka jednemu moderatorovi :lol: tak sme kecali cez icq a on ze sak mrkni sem, no a som tu :roll:
28.08.2006 - 14:06:56
00
keyboard_arrow_up