jeeee :lol:
to je pre tych co nerespektuju cervenuuu :mrgreen:
21.08.2009 - 10:47:51
00
http://en.wikipedia.org/wiki/Gibraltar_Airport , ale funguje im to dobre... + zazitok pre vodicov a spotterov :)
21.08.2009 - 11:04:26
00
nebolo to tu uz?

Prílohy:

f_248630218_4886fd48bf9404a963a62f3f2b7a57d3.jpg
f_248630218_4886fd48bf9404a963a62f3f2b7a57d3.jpg 71.3 KiB thumb_up0thumb_down

21.08.2009 - 18:41:47
00
Alkohol :D
http://www.stream.cz/video/154/346110-10-drog-ktere-neberte-kdyz-ridite
24.08.2009 - 20:44:36
00
Starenka sa preháňa po chodbách starobinca na vozíčku a vydáva
zvuky akoby jazdila na aute. Ako sa blíži ku koncu chodby, z jednej
izby vyskočí starký a zahlási: "Prepáčte pani, ale ste šla
nadmernou rýchlosťou. Mohol by som sa pozrie» na váš vodičák?"
Starenka sa šúcha po vreckách vytiahne nejaké obaly po cukríkoch, a
mu ich podá. On si ich preskúma, vráti jej, a pošle ju preč s
varovaním.
Starenka pokračuje v svojej jazde po chodbe. Ako sa vracia, ten samý
starký vyskočí zo svojej izby a zvolá: "Prepáčte pani, ale hentam
povyše ste prešla do protismeru. Mohol by som vidieť váš technický
preukaz?" Starká zase prehmatáva vrecká a vytiahne nejaké servítky.
On ich prezrie a pošle ju preč s varovaním.
Starká vyrazí cik-cak dole po chodbe a ako sa približuje späť k
izbe starkého, ten vyskočí absolútne nahý s tvrďasom.
Starká sa pozrie hore a vyhŕkne: "Oh.....preboha .... nie ... fúkať - zase???!!!
25.08.2009 - 08:34:04
00
Zebra a tucniak idu k fotografovi, ten sa ich pyta:
Fotecky si prajeme farebne ?

:mrgreen:
25.08.2009 - 17:22:08
00
LOL

Prílohy:

1.jpg
1.jpg 319.59 KiB thumb_up0thumb_down

26.08.2009 - 18:11:18
00
Veverička vrtká, pozdravila krtka, dobré ránko, dobrý deň, mala som dnes krásny sen, že som včera v podkroví vyfajčila bobrovi.
26.08.2009 - 18:15:42
00
jeden novinarsky:

Probíhá milování v poloze 69 a v tom nejlepším ho ona vyplivne z úst a povídá:
"Tak si představ, Karle, že při tom zemětřesení v Pakistánu zahynulo přes 70 000 lidí.
" Karel se na ni vytřeštěně podívá a odpoví:
"Maruš, prosím Tě, co má ... zemětřesení společného s kouřením mýho ptáka?"
A Maruš:
"Ále, tady ti visí u prdele kus novin, tak si čtu...
27.08.2009 - 09:08:49
00
Traja číňania Fu, Bu a Chu sa rozhodli presťahovať do USA. Aby viac zapadli, nechali si zmeniť mená. Chu sa premenoval na Chuck, Bu sa premenoval na Buck a Fu sa radšej vrátil späť do Číny.
27.08.2009 - 09:50:02
00
BikeDance, kat. FreeStyle :wink:

Prílohy:

normal_DSC_6327.JPG
normal_DSC_6327.JPG 42.23 KiB thumb_up0thumb_down

27.08.2009 - 10:46:54
00
Ide Mercedes po ďialnici a po chvíli ho dobehne Trabant. Vodič Trabantu otvorí okienko a kričí na vodiča Mercedesu:
"Poznáte Trabant?"
Vodič Mercedesu si samozrejme pomyslí, že ho chcel Trabant predbehnúť a tak zrýchli. Po krátkej chvíli Mercedes zase dobehne Trabant a toto sa opakuje asi ešte 3-krát až zase Trabant dobehne Mercedes a predbehne ho. Mercedes zrýchli. Po asi 5 minútach vidí vodič Trabantu Mercedes v priekope a vodiča na krajnici. Ako prechádza okolo, otvorí okienko a kričí:
"Poznáte trabant?"
Vodič Mercedesu zúfalo odpovie: "Áno."
Vodič Trabantu: "A kde sú brzdy?
27.08.2009 - 12:36:24
00
Žena cvičí doma nahá aerobic a když dělá provaz, přisaje se mušličkou na parkety.
Podtlak je tak veliký, že se sama nedokáže odlepit. Čeká na svého muže, aby jí pomohl.
Avšak ani společnými silami se jim to nedaří.
Muž přemýšlí a pak řekne:
"Hanba, nehanba, zavoláme souseda, je domácí kutil, ten určitě něco vymyslí."
Soused přijde, dá si panáka a po chvíli říká: "Vyřežeme pod ní parkety,otočíme
ji na hlavu, vyvrtáme dírku a až podtlak povolí, sundáme jí to dolů."
Manžel chvíli přemýšlí a pak říká: "Hele, víš co? Parkety jsou drahý, stály dva litry za metr.
Začneme ji každý masírovat jednu bradavku a až zvlhne, odtlačíme ji jako slimáka
do kuchyně - tam je linoleum za dvě stovky.
28.08.2009 - 08:37:09
00
:) :D :mrgreen: ten je dobry
28.08.2009 - 09:13:51
00
toto som nasiel v maily :lol:

Vazeni obyvatelia panelovych domov, rad by som dnes predniesol kratku instruktaz na temu vrtame dierku.

Motivaciou k napisaniu tohoto dielasu stovky ***** a odborne nezrelych jedincov hrajucich sa na kutila Tima. Stovky, byvajuce v bytoch vedla mna, nedovolujuc mi spat, pozerat moj oblubeny televizny serial ci hrat hry (***** ***** DOJEDNEHO VAS NEZNASAM)

Skor nez zacnem a objasnim dolezite pojmy, ako napr priklep, musime si vysvetlit co sa ukryva pod pojmomvrtacka.

Vrtacka je zariadenie, ktore ma tieto vlastnosti:
1. NESTOJI 500sk a NEPREDAVAJU JU V AKCII V CAREFOURE ANI V TESCU 2. Vazi viac ako vasa desiata 3. Nema napajaci kabel tenky jak slamka na dzusik.

Takze, ak uz si myslime ze mame vrtacku, a teda sme si nekupili nieco v bakelitovom obale vaziace 2kg v odbornej predajni s naradim (TESCO), tak sa pustime do definicie dierkovania = vrtania.

Vrtanie do panelu musi splnat nasledovne:
1. Vyvrtanie jednej diery do panelu netrva pol hodinu 2. zvuk pri vrtani neevokuje v cloveku strach, smrt, nestavaju mu z neho vlasy ani chlpy. Taktiez nepripomina dielo vasho oblubeneho noise interpreta 3. a vyvrtanie jednej diery do panelu skutocne netreba supersilaka.

V com teda robia jedinci, ktorym nepripada ani trochu divne ze jednu dieru vrtaju za kvilenia placucej vrtacky pol hodinu a viac chybu?
Odpovedi moze byt hned niekolko:

a) nezapli priklep (to je taka mala packa s napisom PRIKLEP, ktora sposobi vybracie vrtacky, co jej ulahci vnik do panela)
b) priklep je zapnuty, ale vrtacka je ***** resp. to ani nie je vrtacka...to co si kupis v kerfure za pat kil je dobre tak na vrtanie dierok do kolaca, mozno s tym spravis dierku do tvojej oblubenej ikea skrine, ale urcite nie do panela
c) si kok.t a zavolaj si kamarata co uz vrtal a netrvalo mu to par dni

mimochodom, to uz fakt nechapem ked niekto hodinu vrta tu jednu dieru, ja mu kricim cez panel ze "esteeee esteeeee davaaaaj" a chlapcovi to nedojde...
Keby mala jedna diera trvat 30 minut a stat vas tolko sluchovych buniek ako 24 hodin prekalenych na squat party tak by petrzalku budovali este dnes...

takze mile obyvatelstvo panelovych domov, ak chcete vrtat, pozicajte si poriadnu vrtacku s priklepom (napr HILTI) v pozicovni alebo od znamych a nenicte druhym zivot.


Naposledy upravil VladislaV dňa 29.08.2009 - 23:28:17, celkovo upravené 2 krát.

28.08.2009 - 16:38:32
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up