Rasťo má pravdu, len na bikoch sa neda zbohatnut a teraz ked dala Merida ceny dole o 20% a Kellys o 10% je to veru bieda no a na komponentoch su vyssie ceny ale su take ako v katalogoch uvadza vyrobca a samozrejme ze z netom sa nemoze rovnat ani jeden obchod. Inak Zihadielko ved vies ze z cenou sa da vzdy nieco spravit 8)
07.08.2009 - 17:09:59
00
Predajcovia radi argumentujú, že v supermarketoch sa nemajú kupovať bicykle, lebo nemajú odborný personál a nevedia poradiť. Ja som v C1 pred pár rokmi kupoval dva bicykle. Mám 186 cm tak som mal mylnú predstavu, že potrebujem najväčší. Nikto mi neporadil aký veľký má byť horský bicykel a že ja potrebujem min. o číslo menší. Tak sa vozím na veľkej koze. Bicykle mi predával sám majiteľ. Takže v mojom prípade bol personál v C1 na rovnakej odbornej úrovni ako v supermakete.
01.09.2009 - 20:59:04
00
Jozef035: jednoznačne sa to nedá porovnávat co si práve napísal... a ohladom toho rámu, rád by som vedel aký rám máš (geometria) lebo každý rám ma nejake určenie a podla toho sa volí aj velkost.
Ja som s C1 spokojný čím dalej tím viac, personál je ústretoví....
02.09.2009 - 09:29:33
00
No veď práve. Keby som do toho zamontoval ešte aj geometriu tak by som si asi musel kúpiť iný bicykel. :D Ale že je veľký som zistil pri prvej jazde v teréne. Rám má tuším 21,5". Namiesto odporúčaných 8 - 10 cm mám medzi trubkou a vaj...i ledva 2 cm. Vieš čo to znamená v teréne keď treba zosadnúť :shock: To by mal vedieť každý predajca keď príde do obchodu chruňo čo nemá páru o bicykloch. Predtým som mal krosový 23,5" a chcel som rovnaký horák. Najväčší bol 21,5 tak som ho zobral :mrgreen:
02.09.2009 - 12:57:33
00
:shock: 23,5 to je dobre lesenie....ja mam 181cm a jazdim 20ku a cuduju sa co mam take lesenieee
no asi mam dlhe nohy :mrgreen:
02.09.2009 - 13:05:56
00
Čo to je za blbosť ?! Chcel si vyslovene velký rám (23,5) ,máš to čo si chcel (21,5) a teraz nadávaš že máš velký rám... Problém hľadaj niekde medzi sedaňou a riaditkami.
02.09.2009 - 13:41:53
00
O to ide. Ja si priznávam, že bol problém aj vo mne. Ale keď si v Tescu idiot vypýta 23" bicykel tak mu idiot za pultom taký predá. Dobrý cykloobchod by mal byť o tom, že predavač vie poradiť. A hlavne upozorniť že zákazník chce totálny nezmysel.
02.09.2009 - 14:08:21
00
Namiesto odporúčaných 8 - 10 cm mám medzi trubkou a vaj...i ledva 2 cm. Vieš čo to znamená v teréne keď treba zosadnúť :shock:

Ak by som chcel mat pod vajcami 10 cm volneho miesta, tak jazdim na detskej trojkolke. Neviem kedy toto pravidlo vzniklo, ale dodrzat ho pri dnesnych fulloch urcite nie je mozne.

Inak, v tomto shope som kupoval iba zimne cyklotretry. S obsluhou, cenou a dalsimi sucastami obchodneho aktu som bol spokojny.
02.09.2009 - 14:59:32
00
ja neviem, vy ste vsetci az na jednu vynimku s tymto obchodom spokojni, ale ja som sa s nejakym ustretovejsim jednanim nestretol.. Pridem do predajne, chcem s drahou vybrat nejaky bike.. su tam dvaja predavaci.. nieco robia a rozpravaju sa.. tak si zacnem prezerat biky... po 5 minutach sa obzriem v predajni nikoho ...este si prezeram dalej biky.. a stale nikto... mam hladat zvoncek na pulte?
a aj keby som sa dockal, tak asi sotva mi poradia vhodny bike a nebodaj nechaju odskusat, ak sme vyberali v hladine cca 350€ ...mozno ak by zaculi ze sa jedna o 3500€ ..tak by bol pristup iny..
predtym som tam uz zopar drobnosti kupoval.. ale tiez som prakticky musel prist s tym, ze to a to chcem.. inak ziadna rada a komentar.. ked som chcel poradit, musel som zbehnut dole do servisu, aby som sa dozvedel co mam kupit.

sorry ale to ma byt najlepsi cyklo obchod v trencianskom kraji? ..to asi tazko.. hocijaky maly obchodik, ktory vlastni zanieteny cyklista a ma tam mozno jedneho zamestnanca, je urcite lepsi pre 99% ludi ..
02.04.2010 - 18:55:58
00
...kamarát ktorý sa akurát začína jazdiť MTB si chcel kpúpiť tretry, nejaké lacnejšie SHIMANA, kedže sa vobec nevýzná v značkách tretier, ani cenové hladiny nepozná, tak hladal tie najlacnejšie.
Na oknách CYKLO 1 je stalé vylepené" zľavy až 30 percent, ale na oblečenie velkosti XS,S A nejaké vidlice, tretry. Takže kamoš uvidel 30%, a šuuup prvý krát do obchodu. Uvidel nejaké tretry a vidí tam číslo 42 a pýta sa že , či to je cena po zľave a majitel p.Božík, že áno.....kamoš na to, takže stoja 42 eur????(samozrejme pozrel velkosť ) :D .....majiteľ, že čoooo? 120 éčiek po zľave!!...kamoš na to, že je to nejaké drahé, a majiteľ sa ko pýtal, že kde sú lacnejšie.....a kamoš, že na internete.
No to p. Božika skoro rozhodilo, že on to môže s...ť, lebo všetci iba vyskúšaju a kupia na nete, nech si to ide vyskúšať na net!!.....a že žiadny podobný tovar už nebude objednávať.
takže takto skončila jeho prvá navšteva CYKLO 1 :lol:

BTW: v kamennom nakupujm niekedy v bikecentre v dubnici, ktore vlastní bývalý zamestnanec CYKLO1.....super ceny ,prístup :y:
03.04.2010 - 12:06:19
00
:D


Naposledy upravil dancotnt dňa 24.01.2011 - 11:06:44, celkovo upravené 1 krát.

21.01.2011 - 11:13:17
00
trauto kazdy ma svoje dni a to ze ta nepozdravil...mozno nepocul alebo co, kto vie...podla toho by som nesudil obchod....a kde so zobral 100%ny rabat prosim??rozdiel ceny mozno ale rabat isto nie...100 ludi 100chuti...jasne, chapem ze kazdy chce pisat len to zle, sak naco by stracal cas s chvalou....co uz no, aj taki musia byt.....
21.01.2011 - 11:25:12
00
Ten obchod teda nie je bohvie co. Ked nieco potrebujem tag to tam nemaju. A ked si chcem nieco objednat tag to ani nepoznaju. Servis stoji za ho... .Center lock hasakom. the best mechanics. Ale tag no nie je ten obchod az taky zly je naj v Trencine.





hasakom???a to si kde videl? sak ten tam ani nemaju ale nevadi...taky nezmysel ako aj tvoja gramatika
21.01.2011 - 11:33:41
00
:)aaa mame tu nikoho z predajne
fajn ze sa zastavas, ale po x 10 rokoch mam svoje skusenosti.....
chodim tam akurat na spice ,niple, lepenie a duse :lol:
uz by si mal presta ludi urazat... |(
21.01.2011 - 11:35:48
00
:)aaa mame tu nikoho z predajne
fajn ze sa zastavas, ale po x 10 rokoch mam svoje skusenosti.....
chodim tam akurat na spice ,niple, lepenie a duse :lol:
uz by si mal presta ludi urazat... |(



Zvlastne ze ked si tu tak sa tvaris tak kamaratsky..ja si myslim, ze nikoho neurazam a ak ano tak pardon. btw pozri si kto koho zacal tu urazat prvy...
22.03.2011 - 14:15:31
00
keyboard_arrow_up