urcite uhorky
02.09.2009 - 07:55:47
00
a sme tam kde pred kazdym maratonom :) pocasie pocasie pocasie :) takze vsetko je tak ako ma byt :)
02.09.2009 - 08:11:24
00
Chcem sa opytat organizatorov co je mozne zmenit meno a kategoriu este.
Ja som prihlasena a aj mam zaplatene v kategorii zeny v kategorii Basic.
Kedze sa mi vsat podarilo spadnut a som zranena a tym padom nemozem startovat, sa chcem opytat ci sa namiesto mna moze prihlasit na moje startovne niekto iny. A nebola by to zena.


Mirka


da sa to v pohode, zavolaj m.priecinskemu a na pockanie ti to zrealizuje....ja som sa akurat prehlasil z hardu na klasika.....lebo to vyzerá v sobotu na mekotu blekotu....... 8)
02.09.2009 - 15:32:53
00
ku...a, je...m take pocasie
idem sa prehlasit
02.09.2009 - 15:36:37
00
ku...a, je...m take pocasie
idem sa prehlasit


z KLASIK na HARD predpokladam :mrgreen:

ale ta predpoved sa uz zlepsuje...uz nema prsat v sobotu...iba "trochu" v piatok...podla mna to tentokrat vyjde...to snad nemoze byt pravidlo ze v sobotu je vzdy humus... :|
02.09.2009 - 16:24:07
00
Myslim, ze na paniku je este priskoro. Predpoved na tyzden dopredu nebyva moc presna :roll: ...aj ked niekedy sa podari.

Spytam sa teba priamo -ty ides?Si uz prihlaseny alebo to nechavas na posl.chvilu?V BB si to rozumne vzdal,aj ja som chcel bohuzial rozum ma opustil a teraz je moj stroj v servise.Mechanik sa na mna len pousmial nad spomienkou z opravy Sulova a spytal sa "zase nemas kde davat peniaze?"
02.09.2009 - 21:39:21
00
dnes som presiel druhu cast hardu -"skoro celu"...a veru vsetko co bolo v casti klasik-basic je v pohode znacene nanovo, aj teplicka slucka,..ale zial najdolezitejsie (podla mna) vynechali-a to ilavsku slucku...napriek tomu,ze to tam trochu poznam je tam vela odbociek ale novy sprej na stromoch chyba! :evil: ..takze som nachvilu aj zahaluzil kde som...nakoniec som si dal na jednom takom mieste pauzicku a poprechadzal sa pocas doplnania vyzivy-...trochu stromov ppovlacil-snad na dobru odbocku-urcite jedinu kde zostalo znacenie s min.rokov...ale je to tam zarastene,a aj dost drsne v zjazde...teda jedna sa o prvy hreben so zjazdom do ilavy....foto prikladam..a hodim to aj na forum maratonu-dufam,ze s tym nieco spravia...ten usek je fakt na stratenie! :idea:
inak parada...a ja osobne si velmi pochvalujem pridany zaver...krasna ceresnicka na torte..ked uz tak poriadne!
az na tie dve stojky na tlacenie je to uplne super..takze staci sa trosku posetrit a zaver ako lusk! :mrgreen: ...super zjazdiky!..aj ked niektory asi budu mat iny nazor..hlavne ti co to prepalia,alebo o sa boja zjazdov-s kam.vrat je to dooost o hubu ked sa to pusti!! :twisted:
no a na lukach som asi zle odbocil kedze tam uz znacenie nieje...a skoncil som niekde v teplej na zahradkach :roll: :oops: ..dufam,ze naostro to bude nejako znacene praporkami na zemi a pod. :wink:
...no uz len to pocasie!
..a neprehlasujte sa vsetci hufne..to staci sobotu rano-ci piatok vecer-ak bude treba! :roll:
...zihadileko a ty by si mal hodit tiez latku trochu vyssie-klasik je ti primaly si myslim...mas na viac..trocha vyzvy neuskodi..a celodenny vylet takehoto chrakteru moc casto nie je! :idea: :wink:
...
okidoki..ved uvidime co s toho nakoniec bude!..ja dufam ze to vyjde! :?

Prílohy:

Komentár súboru: stara znacka...jedina aka bola siroko-daleko..vidno ju vsak iba zblizka
a taketo prekvapko tam caka..zarastene malincim-zosadnut a nejako obist cez lesik

DSC09514.JPG
DSC09514.JPG 464.29 KiB thumb_up0thumb_down

DSC09513.JPG
DSC09513.JPG 452.28 KiB thumb_up0thumb_down

DSC09512.JPG
DSC09512.JPG 457.56 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: tu som naozaj hladal kade dalej!
DSC09511.JPG
DSC09511.JPG 460.25 KiB thumb_up0thumb_down

02.09.2009 - 23:00:19
00
má ho červo :mrgreen:


nema :wink: Nema niekto potuchy, kde je? Este na vychode?
02.09.2009 - 23:21:17
00
...zihadileko a ty by si mal hodit tiez latku trochu vyssie-klasik je ti primaly si myslim...mas na viac..trocha vyzvy

2sikmajz -mne ten klassik bohate staci, ked sa budem chcet previezt na cely den, sa ozvem :mrgreen:
patok vecer je koncertik ,ta sa budem setrit :roll: :twisted:
03.09.2009 - 07:01:39
00
Spytam sa teba priamo -ty ides?Si uz prihlaseny alebo to nechavas na posl.chvilu?V BB si to rozumne vzdal,aj ja som chcel bohuzial rozum ma opustil a teraz je moj stroj v servise.Mechanik sa na mna len pousmial nad spomienkou z opravy Sulova a spytal sa "zase nemas kde davat peniaze?"


Ahoj, no ja chcem ist ale som teraz trochu chory....no ale do soboty to hadam bude ok, ak nie tak to pojdem lightovo...predpoved zatial vyzera tak, ze to spadne z piatka na sobotu. Akurat sa ochladi, ale to mi az tak nevadi. Ale vobec neviem ako vyzera trat po dazdi, vzdy ked som siel Dubnicu (2007 a 2008) tak bolo vzdy pekne a sucho. To by sa mali vyjadrit nejaki domaci borci co si myslia o tom ako bude vyzerat trat ak bude v piatok prsat...


Naposledy upravil Imroman dňa 03.09.2009 - 23:28:27, celkovo upravené 1 krát.

03.09.2009 - 09:02:22
00
nevyzera to az tak na prt,kazdy den to vyzera lepsie,bude ale chladno

Prílohy:

POCKO.png
POCKO.png 20.69 KiB thumb_up0thumb_down

03.09.2009 - 13:59:35
00
nevyzera to az tak na prt,kazdy den to vyzera lepsie,bude ale chladno

uz to naozaj vypada lepsie,a teplota je tiez dobra 20 stupnov ..je akurat,snad sa to este zlepsi
03.09.2009 - 15:02:01
00
akurat zacalo vonku riadne drbat!...zachvilu vypinam comp,lebo moc bliska...ale vonku mame uz jeden zlomeny strom pred domom...auto mam nastastie mimo-odparkovane :twisted: ...takze predpokladam ze pri tejto intenzite vetra bude cosi popadane aj na trat...ale snad nic vazne...
pokial by to spadlo zajtra tak sa bude dat ist v pohode aj hard si myslim,..ak by lialo este v piatok v noci,tak hard bude superhard..ale stale si myslim,ze sa to bude dat prejst..so setrenim sil....no ak by drbalo aj sobotu-myslim,ze to je o hubu-do toho uz ja nepojdem...ale vyzera to nadejne zatial! :wink:
iste je ze horucavy a sucha minulych rocnikov sa nekonaju na 100pero! 8) ...vyzva je vyzva! :)
03.09.2009 - 21:50:11
00
...vyzva je vyzva! :)


Vidim, ze Sulov ti nestacil :mrgreen:
03.09.2009 - 22:44:31
00
sikmo uz ma nachystane nove platne a loziska :twisted:
naprsalo teda slusne :| ...ak nebude dnes vecer..zajtra sa to bude dat ....hardakom drzim palce... :twisted:
04.09.2009 - 06:13:54
00
keyboard_arrow_up