mam dost
03.09.2009 - 22:13:27
00
pisu ze to chlapik uz nerozchodil a samoska vela idiotov sa na tom smeje, mali to video pustit az do konca ako sa napichne na sedaldo biku a rozpuci ho to ako zabu :-( :cry:
03.09.2009 - 22:21:16
00
janošik to je jeho problém nie náš
03.09.2009 - 22:27:22
00
ked som mal takych krasnych 14 rokov boli v mode walkmany,mal som to zalozene na usiach ako tazky kapo zo ziliny az do casu kym som spadol pred 1 postou.tusim akurat davali socialky tak tam bolo asi 100 ludi.zozal som obrovsky aplaus.este ku mne bezal jeden ujo a cosi mi ukazoval posunkovou recou myslel si ze mam strojcek pre nepocujucich
no a tento rok som presekol plast na kameni.to som ustal, vymenil dusu a s obrovskou bublinou valil dalej az kym som chcel preskocit kaluz.samozrejme po dopade do strelilo znova a ja som sa valal v tej kaluzi jak prasa,rovnako spinavy a krvavy
04.09.2009 - 22:32:59
00
pisu ze to chlapik uz nerozchodil a samoska vela idiotov sa na tom smeje, mali to video pustit az do konca ako sa napichne na sedaldo biku a rozpuci ho to ako zabu :-( :cry:


Osobne si myslim, ze to prezil a z toho, ze tam niekto z youtuberov pise ze je mrtvy by som si hlavu nerobil.

No mne sa pred dvoma tyzdnami podaril pad a to v okoli mojej bytovky. Idem si ja pekne domov okolo 30kou - mierne zabocim - chytim travnik - zrazu urobim salto - pleskne ma o asfalt. Som chvilku v soku a rozmyslam co sa vlastne stalo. Ako spravny slovak este na zemi pozeram na novy bike ci je v poriadku - hmm trosku som dosuchal rohy,sedlo - no da sa. Hmm nejaky robos zabudol zakopat jamu pre kabel a po case jama zarastla travou - jednoducho typicka Petrzalka :clap: . Hrdo vstanem ako keby sa nic nestalo, oprasim sa a idem dalej. O den nato som zistil ze mam zlomene rebro, ktore ma este stale pobolieva :yawn: .
04.09.2009 - 23:49:56
00
Potesi :|
05.09.2009 - 11:46:15
00
2 ANGO: tiez som mal podobny pad,ale to uz je davno,mal som cca 4 roky :sun: a idem idem na motorke po boku futbaloveho ihriska v dedine,idem ide a zrazu :punch: bum,trafil som prednym kolesom travou zarastenu jamu,tiez ju nebolo vidno,a potom uz neviem :o: ..ale odvtedy som na MX motorku nesadol,aj ked ma to teraz znovu láka :f:
bola to moja prva laska: Malaguti 50ka,z IT,uz vtedy sa tam jazdil detsky pohar v motocrosse,hento bola normalna pretekarska motorka :u: :u: :u:

Prílohy:

malaguti.JPG
malaguti.JPG 87.79 KiB thumb_up0thumb_down

05.09.2009 - 13:31:13
00
OUCH!

de.fishki.net

Skoda ze k tomu nie je blizsie info.
10.09.2009 - 20:20:14
00
Osobne si myslim, ze to prezil a z toho, ze tam niekto z youtuberov pise ze je mrtvy by som si hlavu nerobil.

No mne sa pred dvoma tyzdnami podaril pad a to v okoli mojej bytovky. Idem si ja pekne domov okolo 30kou - mierne zabocim - chytim travnik - zrazu urobim salto - pleskne ma o asfalt. Som chvilku v soku a rozmyslam co sa vlastne stalo. Ako spravny slovak este na zemi pozeram na novy bike ci je v poriadku - hmm trosku som dosuchal rohy,sedlo - no da sa. Hmm nejaky robos zabudol zakopat jamu pre kabel a po case jama zarastla travou - jednoducho typicka Petrzalka :clap: . Hrdo vstanem ako keby sa nic nestalo, oprasim sa a idem dalej. O den nato som zistil ze mam zlomene rebro, ktore ma este stale pobolieva :yawn: .



no pekne ja radsej ani nechodim po travnikoch lebo ako ty robkosi robia tie kable v zemi tak to je otras este stastie ze sa ti nic vazne nestalo si sa mohol podat staznost na tu spolocnost ktora robila tu jamu a mohol si dostat ockodne nuz kvalitna robota :fubar:
10.09.2009 - 20:33:11
00
OUCH!



Skoda ze k tomu nie je blizsie info.



Fuuu :o riadna momentka :tmi: kto vie ako dopadol jazdec :(
10.09.2009 - 20:34:39
00
:clap: is.pinkbike.com
11.09.2009 - 14:09:12
00
no ty kokso :o :^)
12.09.2009 - 17:56:10
00
vcera som mal vcelku dost neprijemny pad :tmi: :tmi: :tmi: :
daval som prislap doleschodmi ale pri poslednom som dopadol na vedlajsi najazda na kociky,ale nemal som zabrzdene,tak som sa prevratil zo zadneho kolesa na chrbat a hlavu,na hlave bola integrala takze pohoda,ale vyrazil som si dych a nikto s tych co sme tam boli si nic nevsimol,tak som zachrcal jednemu nech mi pobucha po chrbate,dal mi cca 10 slusnych peciek podarilo sa mi nadYchnut,ale potom zas nie,tak dalsich 10,to uz bolo v pohode...akurat ze dnes ma tak boli chrbat ako keby ma presiel autobus :headbang: :headbang: :headbang:
takze som rad ze som tu :emo:
12.09.2009 - 19:54:31
00
dobra logika buchat po chrbte ked si vybijes dych :rock:


Naposledy upravil xbaroon dňa 12.09.2009 - 20:19:29, celkovo upravené 1 krát.

12.09.2009 - 20:13:08
00
Včera kámoš prešiel čiernu mačku ktora mu z ničoho nič vbehla pred bike bola z toho slušná kabela :D Ja som si tiež ustlal ale nebolo to take smiešne :P Lokalita singel ,rýchlosť čo to dalo , čo sa stalo neviem , 1.x som nič nezrušil na biku ! ;) Helna od hliny ,odrate koleno bok lokeť a rameno ... 6,88 som nechal v lekárni.
Najzábavnejšia je ta diera v trase na zazname gps ako som ležal na chrbáte kde som mal mobil :D
12.09.2009 - 20:13:41
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy / Chrániče)
keyboard_arrow_up