http://www.youtube.com/watch?v=8kJOapkOEEc james si zazil
10.09.2009 - 09:48:54
00
XBaroon = tak teraz nech nikto nehovori ze nejake trapne Isuzu je lepsie od Kena
10.09.2009 - 10:03:49
00
Tu je to video z profi jazdcami na Saaboch ... ziadne filmove triky :)

http://www.youtube.com/watch?v=I9bstGVKbt4&feature=fvsr
10.09.2009 - 10:20:26
00
:D taketo hadky sme mali v 2 triede ci zabije rambo terminatora alebo terminator ramba :angel:
10.09.2009 - 10:23:09
00
Craobs - tu sa netreba hadat lebo je to nas slnko jasne ja len nechapem ako niekto moze povedat za na takom aute ako Subaru Imprezza - nie je umenie jazdit.
Ten niekto by sa mal nas tym zamysliet - pozri si o video Isuzu - vsak je totrapne ako kung-fu filmy z 80-tych rokov
blbe auticka lietaju pre stupidne hudbe - a na mestskom obrubniku sa auto da na dve kolesa ??? - to je uz aka *****.

rocne nabeham 80 000 km a Ken Block ma moj respekt.
10.09.2009 - 10:28:40
00
neviem o akom obrubniku stale hovoris.. asi mi nieco uslo..
a porovnavaju sa stale dve veci.. seriove saaby a upravovane subaru..
je mi uplne jedno kto co dokaze, nemam rad takychto frajerkov pretoze sa ich potom deti snazia napodobnovat po mestach..
10.09.2009 - 10:36:18
00
pozri si to video Isuzi Gemyni - a tam uvidis ako sa dve auto zrazu daju na dve koleas za pomoci 15 cm obrubnika - tomu mam akoze verit.

nemusis ich mat rad - ale prave vdaka takymto ludom ako ken block sa posuva motorsport a technika dopredu - maju moj respekt skus sa raz pohrat s rucnou a pochopis.

je dobre trenovat smyky - v zime alebo na vode ti to moze velmi pomoct.

samozrejem ak cches trenovat je dobre na velkom a prazdnom priestore a az potom ak nieco vies si to mozes skusit aj na normalnej ceste.

zial u nas v autoskole neucia ako tahat rucnu a potom vidim co je na cestach.

Inak nerad generalizujem ale SPZ BA - su prave jednymi z najarogantnejsich vodicov na nasich cestach , samozrejme nie vsetci
10.09.2009 - 10:42:25
00
aj ja mám SPZ BA ;) , ale inak s tebou súhlasím, ja som si mohol spraviť takú školu šmyku v PU a je to veľmi dobrá vec.
10.09.2009 - 10:50:57
00
inak ja SPZ BA a ludia z BA nie je to iste.

treba si uvedomit - ze vela sluzobnych aut maju SPZ BA leasingy atd.

takze sa opravujem nemyslim tym konretne ludi z BA - a ako som spomenul samozrejme nie vsetci
10.09.2009 - 10:56:27
00
Inak nerad generalizujem ale SPZ BA - su prave jednymi z najarogantnejsich vodicov na nasich cestach , samozrejme nie vsetci

to hej.. no nechcem vyzerat ako idiot ale na druhej strane su neskutocne nebezpecny v BA aj ludia z mensich miest.. bratislavcania su uz vycviceny na tu aroganciu a ked sa tam primota do premavky novacik nedopadne to vzdy najlepsie.. ale to uz je o inom..
kazdopadne ja by som na vodicak zaviedol opakovane psychotesty!

co sa tyka trenovania smykov suhlasim, je lepsie vediet a mat odskusane dopredu co a ako..
10.09.2009 - 10:57:00
00
Craobs to mas vsade tak ze ked niekto pride do vacsieho cudzieho mesta ma problem.

Napr. problem mam aj ja ak pridem do mesta ktore nepoznam a hladam konkretnu ulicu a nemam GPS tak idem pomalsie obzeram sa atd.

tam ide o to ze ty BA poznas , napr. aj ja poznam BA aj ked nie som z Ba ale ak niekto nepozna zaradi sa do nespravneho prhu tak moze urobit najviac aj 15-20 km v tom lepsom pripade v tom horsom sposobit zapchu a v tom najhorsom nehodu.
10.09.2009 - 11:06:19
00
Ludia z mensich miest tiez vedia jazdit a poznaju predpisy o premavke, ibaze vdaka nasmu dopravnemu znaceniu nevedia kam ist. Preto bludia, jazdia pomaly a nevedia kam sa do jazdnych pruhov zaradit. Vyzeraju ako tupci, pritom by mnohych v jazde zrucnosti strcili do rukava. Vodic z velkeho mesta ma casto najazdenych par tras (praca, obchod, milenka, ...), ktore pozna naspamat a na nich ukazuje vidiecanom, ako sa jazdi v meste.
10.09.2009 - 11:11:01
00
no skor som narazal ze si neuvedomuju v spetaku ze ten idiot na audine ide 100, nejsu zvyknuty na mysicky, zaraduju sa z pruhu do pruhu 10s ako na dialnici, na vylezenie z vedlajsej potrebuju kilometer volna..

ano prave to je to :) jazdia predpisovo a to v BA robi problem :(
10.09.2009 - 11:13:28
00
hmm ja tiez po ba jazdim predpisovo hehe a obcas mam pocit ze ked napr v bb alebo inde idem predpisovo tak sa cuduju ;-] alebo sa mi uhynaju len preto ze mam ba znacku ... je to hnusna nalepka
10.09.2009 - 11:23:03
00
Craobs, celkom nesuhlasim. V BA jazdim 7 rokov. Doprava by bola v pohode, keby si vodici uvedomovali ze napr v meste je 50 km/h. Polovica ani netusi co to je !!! Ako sorry, ale ked ma vyblikava niekto, kto chce ist viac ako 50km/h a ja som v lavom pruhu, tak ho mam uplne v pazi. Nech si ide zajazdit na okruh. Je vela moznosti kde sa da trenovat jazda a mesto by to urcite nemalo byt. Zvacsa ide o pretekarov na sluzobnych autach, alebo lakomcov, co si nevedia zaplatit zrazy a podobne podujatia, kde sa mozu vyjazdit, az im bude zle. Kazdeho druheho, co takto jazdia by som chcel vidiet na okruhu napr. v Brne :D :D Trosku nuda v praci, tak som sa rozpisal :D
10.09.2009 - 11:27:08
00
keyboard_arrow_up