Pochybujem o tom že zo zárukou pokial je vidla FOX v záruke.Alebo sa niečo zmenilo že záručný servis už nerobi výhradne iba Slovkolex?
19.01.2009 - 14:00:48
00
oki teda. ja mam DHX 5 a boxxeru cize to by malo byt v poho :) .. a este kolko by mohla byt priblizne cena by ste mi nevedeli povedat ? dakujem
19.01.2009 - 20:27:13
00
Trepal som sa do toho utajeneho shopu na bicykli este aj trochu prsalo aj ked vsetko co som chcel mali uz v kaktusbiku v ktorom som bol predtym. Hovorim si dam chlapcovi zarobit nebudem podporovat zly velky kaktus, nakoniec tam nemali co som chcel aj ked den predtym som tam volal, ze to maju.
Neviem co to tam bolo za chlapca, ale bol to pan obchodnik, z jeho prijemneho pristupu som mal pocit, ze tam ma asi tisice zakaznikov denne a o jedneho menej si ani nevsimne.
Dufam, ze uz ma nic neprinuti navstivit tento obchod.
Nakoniec som skoncil opat v kaktuse.
17.09.2009 - 17:42:45
01
Trepal som sa do toho utajeneho shopu na bicykli este aj trochu prsalo aj ked vsetko co som chcel mali uz v kaktusbiku v ktorom som bol predtym. Hovorim si dam chlapcovi zarobit nebudem podporovat zly velky kaktus, nakoniec tam nemali co som chcel aj ked den predtym som tam volal, ze to maju.
Neviem co to tam bolo za chlapca, ale bol to pan obchodnik, z jeho prijemneho pristupu som mal pocit, ze tam ma asi tisice zakaznikov denne a o jedneho menej si ani nevsimne.
Dufam, ze uz ma nic neprinuti navstivit tento obchod.
Nakoniec som skoncil opat v kaktuse.


a presne taky ako ty nakupuju v kaktuse
18.09.2009 - 10:04:48
00
Aki su to taki ludia ako ja :whew: ze som sa tam trepal v dazdi o par kilomtrov navyse, moja naivita, ze tam uvidim zazrak.
18.09.2009 - 10:17:15
00
Dufam, ze uz ma nic neprinuti navstivit tento obchod.
Nakoniec som skoncil opat v kaktuse.


to som velmi rad...a dufam ze toto rozhodnutie nezmenis :D
18.09.2009 - 12:14:43
00
Prišiel som tam a pozeral som ako vyoraná myš. Už keď tam riešil zákazníka predo mnou bolo zjavné, že už mal byť dávno preč. No ochotne ešte mne vysvetľoval veci o bikoch snáď pol hodinu. Nakoniec mi objednal bike, potom som zmenil názor a chcel som iný. Aj ten mi pozisťoval a keby bolo možné aj by ho objednal. Lenže posledný na slovensku mali v inom obchode, tak ešte aj tam skúšal nejakú výmenu, aby mi ho mohol predať on. Bol posledný v tej veľkosti, tak mu ho neposunuli. Kupoval som na splátky a chcel som u neho preto, lebo to predával bez navýšenia. Takže moja skúsenosť pozitívna :)
18.09.2009 - 12:31:11
00
mozno mal vela roboty a mozno to bolo tym, ze som chcel len drobnosti za par "supov" a este aj s tymi som vymyslal, ale aj tak urcita uroven by mala byt :^)
18.09.2009 - 12:46:29
00
Mafo No keď si mal už plnú igelitku s nápisom Kaktus bike sa nediv že bol k tebe nevrlý. hehe
18.09.2009 - 13:18:48
00
turbi

zle si to pochopil, bol som najprv v kaktuse a vsimol som si, ze maju to co som potreboval, ale nekupil som to tam, ze radsej podporim mensi obchod a isiel som do libike, kedze tam to nejako nevyslo, vratil som sa naspat do kaktusu.
18.09.2009 - 13:54:13
00
Je otazne ci si jednal priamo s Liborom alebo s mechanikom misom - ten nema zrovna obchodneho ducha :-) Libora mozem jedine pochvalit, vzdy ochotny riesit aj kvoli uplnej blbosti. Ked je vela ludi stane sa ze treba aj pockat dlhsie ale je to vynahradene individualnym pristupom a ochotou mnoho veci vyriesit stylom o ktorom by sa mi v inom obchode ani nesnivalo... Dalsia pozitivna vec je ze mnohokrat treba brat "zatvaracie hodiny" len informativne :-)

Este by nas mozno aj zaujiamlo co to bolo co si nezohnal?
18.09.2009 - 13:54:49
00
mafo22
to ze si chcel veci za par supov to urcite nehralo rolu...Libor predava vacsinou take veci...a opravuje aj prehistoricke bajky ktore nikto opravovat uz nechce...vela roboty mat naozaj mohol ale k ludom aj tak pristupuje super - ked pride rad na teba...a vymyslat kludne mozes...Libor na to ma pochopenie (do urcitej miery)...i ked mozno to nebol Libor ale Miso...a k tomu si musi clovek niekedy najst cestu sam...ale tiez je to super chalan...
18.09.2009 - 13:59:00
00
Dalsia pozitivna vec je ze mnohokrat treba brat "zatvaracie hodiny" len informativne :-) Este by nas mozno aj zaujiamlo co to bolo co si nezohnal?


u Libora sa aj zatvara??? som si nevsimol :rofl:
..no to aj mna by zaujimalo co sa nedalo zohnat...zeby nejake specialized veci??? :rofl:
18.09.2009 - 14:00:49
00
Chcel som obycajne platnicky, a mali vsetky ostatne len tie co som si zmyslel, tak tie bohuzial nemali. Potom som mal este otazku ci nemaju kufre na spd, vytiahol mi, ze tieto su najlacnejsie, ked som pozrel na cenu mal som mozno nevhodnu poznamku :x , ze za to si uz mozem pomaly kupit cele pedale a bolo po debate a chalan zacal byt vtipny a snazil sa mi naznacit aky som to len ja socialny pripad, ze rozmyslam nad par eurami.
18.09.2009 - 14:27:57
00
jammin a prečo by si mal človek hladať cestu k predavčovi??? veď predavač chce predať nie ja(obchodov je kopec) alebo to tam funguje opačne?No keď je majitel spokojný tak je potom všetko ok.
18.09.2009 - 19:12:31
00
keyboard_arrow_up