Hovori sa ze ten kto este nespadol na biku tak este nenasiel svoje max. hranice. A ten kto ich prekroci tak narazi.
03.08.2006 - 18:39:47
00
Od Slanskeho cyklomaratonu mam narazenu ruku (= zlomenu jednu zo zapastnych kosticiek), takze prava ruka je v plast. dlahe, cize miesto bikovania prispievam v takychto a podobnych forach (vsak SR?). A este som mal zlomenu klucnu kost pred 2 rokmi. No, asi jazdim uz za hranice svojich moznosti. Ale je pravda, ze prvy pad bol na starom biku a teraz na novom . :(
04.08.2006 - 20:16:59
00
Poviem vam taku smolu ako ja asi nema nikto. Cez leto som tri mesiace brigadoval. robil som od rana do vecera a este aj soboty a v nedelu som mal vzdy zapas. tak som sa tesil ze ked skoncim a budem mat cas na bike. tak sa aj stalo v sobotu som skoncil v robote a uz som sa tesil ako dobre si zabajkutem tie 2 tyzdne kym pojdem do skoly. pocasie je super aj teraz ked toto pisem. lenze problem je v tom ze vcera na zapase som si vyvrtol koleno a teraz nemozem ani chodit a nieto este bikovat. a doba liecenia je este neurcita. som bol este vecer na urazovke. ale ukaze sa to zajtra ked pojdem na vysetrenie ze ako dlho sa to bude liecit. ale podla mojich odhadov som uz tento rok skoncil s kazdym sportom a budem len sediet na compom :cry: :cry: :cry:
11.09.2006 - 11:44:00
00
To je dost blbe :( Ale co narobis :? asi ked sa na nieco velmi tesis tak sa to pokasle. Zelam skore uzdravenie :wink:
11.09.2006 - 14:34:41
00
nexcem kvoli tomu otavrat novu diskusiu, ale ty co chodite dole po Peknej ceste v BA, tak bacha, tam ako je to parkovisko, tak tam dali rampu, je to hned za zakrutou, tak ju zbadate na poslednu chvilu.
Mne vcera skoro vyskocili oci z jamiek ked som vysiel (vyletel) zo zakruty

to len aby tu zbytocne nepribudli dalsie zaznamy
11.09.2006 - 15:11:53
00
Poviem vam taku smolu ako ja asi nema nikto. ... ale podla mojich odhadov som uz tento rok skoncil s kazdym sportom a budem len sediet na compom :cry: :cry: :cry:

V zivote nemozes mat len uspesne dni. Obcas sa to takto pose...ie. Drzim palce nech to netrva dlho.
11.09.2006 - 15:39:40
00
to iceman
skore uzdravenie
to rampy
fu.k you bitch.s

najhorsie pady su s rampami mam dva take excelentne ktore ma donutili napisat zopar slov ktore pouzivam len velmi vynimocne alebo ked som na dajakom urade... :D
takze prvy: isiel som taky vesely zjazdik so zlabmi na odtok vody samoska som ich vsetky jumpoval preotze mali ostre hrany a nechcel som dovrzat rafiky
v poslednej chvili som si vsimol rampu samoska na brzdy co to da v podstate to znamenalo iba tolko ze posledny zlab som schytal v celej svojej krase dva rafiky tak v cudu ze som odpojil obe brzdy aby som sa dostal vobec domov...
druhy: klasika (najlepsie ze na tom istom mieste) hehe brzdim brzdim ale dopadlo to tak ze sa moja lava ruka dostala medzi rampu a riadidla (stale som ich drzal) takte ako mangel na vyzehlovanie pradla... nadhera som si videl hanku v celej svojej krase az na kost...

fu.k ramps :!: :!: :!:
11.09.2006 - 16:50:36
00
Tak aj ja prispejem. :) V aprili 2002 som si tak frcal do roboty, vychadzal som na obrubnik, dal som si bunny-hop ak vzdy, prava ruka mi odletela aj s polkou riaditok prave ked som tahal bike do vysky. Doobeda som relativne v pohode robil, potom som isiel domov na obed, na minutku som si lahol, adrenalin vyprchal a uz som sa nepostavil. Potom sadrova dlaha, za 3 dni kontrola, koleno plne vody, resp. krvi, natrhnuta nejaka slacha. Mal som ist na operaciu, ale akurat nastastie strajkovali doktori. Nakoniec sa mi to doliecilo vpohode samo a je to zatial bez nasledkov. :) A inac mesiac PN :twisted:

Prílohy:

k.jpg
k.jpg 42.87 KiB thumb_up0thumb_down

11.09.2006 - 20:32:38
00
aauuuuu
11.09.2006 - 21:09:11
00
Bikenur: To si len ty myslíš, že si v pohode. Koncom októbra idem po 20-tich rokoch na reoperáciu kolena, našťastie len artroskopiu. Mali otvorené koleno z obidvoch strán a aj tak tam nechali nejaké úlomky z meniskov. Vybrali len ten najväčší. Čo ťa čaká, to ťa neminie!
11.09.2006 - 21:12:53
00
2JoKo: nemaluj hned fica na stenu...
11.09.2006 - 21:40:15
00
v podstate ale joko nie je daleko od zakopaneho psa....
taketo veci netreba podcenovat
11.09.2006 - 21:47:34
00
2quidoo: mas pravdu, udrel si klinec po hlavicke
11.09.2006 - 21:51:41
00
moj pad som tu uz pisal takze sa nebudem k tomu vraciat len by som chcel povedat ze prilbu teba mat vzdy!!! ruka , noha u mna je uz v pohode ale hlavu stale citim. :cry:
11.09.2006 - 22:14:31
00
takze dnes som bol na kontrole a nedopadlo to nijak extra. vaziva su ok ale z kolena mi vytiahli 60 ml krvi a nohu dali do dlahy a za tyzden dalsia kontrola.
12.09.2006 - 10:56:51
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy / Chrániče)
keyboard_arrow_up