neviem kamo,mas balicek 110 minut,teraz = docasne, tusim si to mal na rok alebo 2 neviem ako to presne bolo min rok. platis 18e a v O2 mas bez viazanosti za 10e 100 min vsade....takze urcite preplacas + si viazany takze nic ta neobislo,len si spokojny :)

co sa tyka viazanosti - to mi je fuk aj tak budem tie 2 roky telefon potrebovat, takze ci som alebo niesom viazany. nic sa nemeni.

a co sa tyka toho tvojho vypoctu. zabudol si ze v O2 nedostanes telefon k tomu pausalu - takze jeho cenu (rozdelenu do pausalov) si este pekne prirataj k mesacnym splatkam ;)
03.11.2009 - 13:28:07
00
Volal mi jeden clovek neviem odkial, ale zacal mi ponukat vyhodny produkt O2. Tak som ho poziadal, nech zacne ratat na peniaze moje komunikacne potreby. Po dvoch vetach skoncil s tym, ze tato ponuka je pre mna naozaj nevhodna.
Zwaro, myslim si, normalny clovek si vie sam zratat 2 a 2 a nepotrebuje od nikoho ziadne oblbovaky.
03.11.2009 - 13:28:48
00
totizto zwaro miesto toho aby chodil do skoly pise po internete hovadiny :-)
03.11.2009 - 14:30:41
00
Po dvoch vetach skoncil s tym, ze tato ponuka je pre mna naozaj nevhodna.

:P taketo ponuky si vzdy vychutnavam, necham ich predniest uzasnu vyhodnu ponuku a potom im zadelim svoj pausal pre zamestnancov firmy XXX :D
250min vsade, 100sms vsade, po prevolani vramci siete hovory zdarma, do ostatnych sieti 1kc/min = cele za 120kc mesacne.. nakoniec ostava len konstatovanie ze toto netromfnu :D
03.11.2009 - 15:09:44
00
totizto zwaro miesto toho aby chodil do skoly pise po internete hovadiny :-)

naozaj neviem o com hovoris :-D ale nie,sak snezilo :-D kam by som chodil :)
03.11.2009 - 18:21:51
00
Firemné telefóny rulez ...
O tom som nechcel ,nevieš náhodou ako to dopadlo s Kikuš ?
03.11.2009 - 18:25:35
00
Je to banda , banda , banda a u jednej tejto bandy som aj ja :(
03.11.2009 - 18:59:55
00
zlaté dobré vysielačky ;)
03.11.2009 - 19:01:40
00
michalko...ja k tomu ***** na fakturach...ked mi pride faktura vyssia tak o 50 € a potom podla podrobneho vypisu ( ktory si nasledne musim zaplatit pretoze reklamacia je neuznana ) zistim ze "volavam" rano o tretej-stvrtej tak na hodinku niekam do prdele...to nepotesi nikoho...ale aspon mi pomaranc dokazal ze jeden mesiac v roku som bol namesacny :geek: ...a stalo ma to 50e...tak ale na druhu stranu som rad ze mozno aj kvoli takymto podnikatelskym vysledkom boli vyhlaseny za firmu roka

Nieco podobne sa stalo mame.Prisla jej faktura o cca 20 € vyssia ako vacsinou, tak si dala podrobny vypis (za ktory si tiez zaplatila) a jeden vecer sme sledovali telefonaty ktore uskutocnila po 18-tej (nakolko tie jej nemali byt zapocitane podla nejakej vtedy platnej akcie). Potom s tym isla naspat do pomarancu aoni ze sa na to pozru. Dalsie 2 faktury jej prisli vo vyske 2 €. Cista sranda :rofl:
03.11.2009 - 19:12:38
00
no mne u Tmobilu tlacia uz tak 1-2 mesiace pred skoncenim viazanosti dalsi telefon na viazanost..
..
Ano to robia uz treti rok. Viazanost sa tym ale neskrati ostane k datumu povodnej zmluvy. Mna zaraza nieco ine, väcsina akcii je orientovana na novych zakaznikov a starym zabehnutym toho ponukaju zalostne malo. Mam predplateny program 90 vsade + 90 do siete Tmobilu po prevolani. Platim cca 23 € ak si preratam spotrebu cez cenik O2 tak je tam sakra rozdiel. Otazkou je ale cena telefonu kedze telefon v dobrej kondicii vydrzi prave tak akurat dva roky. Myslim ze operatori maju trh zmapovany a v principe to vsetko vychadza na rovnako. Takze u mna jediny dovod na zmenu je ak telefon skonci svoju zivotnu put a je mi jedno ci je to pred vianocami alebo na Velku noc.
03.11.2009 - 20:11:09
00
To s tou zmenou operátora zase aspon u mna nieje až taká jednoduchá vec keDže mám 95% tel. čísel orange tak keby mala konkurencia akú dobrú akciu , tak to so mnou nehne. A keby som chcel náhodou prejsť k O2 , tak za nový mobil ktorý mi vydrží ako píše drotar max dva roky a u modrých by som si ho musel kúpiť za plnú sumu tak zase nieje o čom :@
03.11.2009 - 20:26:49
00
:P taketo ponuky si vzdy vychutnavam, necham ich predniest uzasnu vyhodnu ponuku a potom im zadelim svoj pausal pre zamestnancov firmy XXX :D
250min vsade, 100sms vsade, po prevolani vramci siete hovory zdarma, do ostatnych sieti 1kc/min = cele za 120kc mesacne.. nakoniec ostava len konstatovanie ze toto netromfnu :D


počkaj až ťa pošlú do Rumunska :lol:
03.11.2009 - 20:39:05
00
Práve som dovolal s nejakou pani od pomaranča (náhoda jak ho....) chceli mi nanútiť za príplatok nejaké hovory navyše - keby trošku sledovali čo potrebujem , tak by vedeli , že mám problém pretelefonovať aj tie minúty čo mám v paušále :lol: PS: katko dík za upratanie toho doublu - si proklate rýchly :D
03.11.2009 - 20:48:30
00
Napriklad orange v AT ma volanie do EU tak ako keby volas do AT. To je buducnost a nie vikendove volania do vlastnej siete....


Tož, ja mám orange, nejaké podnikateľský paušál UNI 120 či tak nejako, a mám v predplatených minútach volania do všetkých sietí (pevných aj mobilných) na Slovensku, v EU, v USA, v Kanade a predpokladám, že aj Švajčiarsko a Nórsko. Pre mňa je to úplne šité, pretože mi to umožňuje pohodlne volať kolegom do krajín V4 + Nemecka a Rakuska bez toho, aby mi hlave pipal alarm a ešte to občas ponúknem klientom z Ameriky na zavolanie domov a tí na mňa kukajú ako puk, že také služby ešte nezažili. K tomu mám ešte nejaký program na de facto neobmedzené volanie do Orange 8-18 hod (cca 60-70% mojich volaní je do Orange)...
Takú kombináciu paušálov som dostal pred rokom a pol, práve mi končí viazanosť a ani si nejdem robiť nijakú novú, lebo momentálne takú vychytávku Orange neponúka. Ja som zatiaľ v Orange spokojný, ale je fakt, že si vždy prečítam a premyslím, čo podpisujem. Aj vo vianočných akciách sa nájdu dobré veci, len treba trošku premýšlať a poznať svoje potreby... Ani teraz nie je zlý ten paušál že 300 predplatených minút + de facto neobmedzené volania do Orange 8-18 + 1000 MB internetu + celkom slušné telefóny a to všetko za 55 EUR mesačne. To nie je zlé, len to nemá tie volania do zahraničia, to je škoda...
03.11.2009 - 20:51:25
00
Vo volbe operatora je dolezite poznat svoje potreby ;) ja som bola v Orangeu asi 8 rokov a viem o com hovorim :nod: , ked poviem, ze som vyskusala vseliake programy, ale stale som platila za to, co som nevyuzila naplno a platila navyse mimo pausal co som skutocne potrebovala. Teraz som asi pol roka v O2 a platim tolko kolko aj skutocne prevolam a presmskujem :call: ..a na tie ich akciove mobily sa mozem zvysoka vykaslat :* . Kupim si radsej poriadny a nemusim ho menit kazde dva roky a nema ho kazdy okolo mna..A vysledok? Platim mesacne priemerne o 10 eur menej..ked sa to zozbiera za tie dva roky, tak je to celkom dost :lol:
Nech nikto nesudi, do kym nevyskusa... :clap:
03.11.2009 - 23:22:04
00
keyboard_arrow_up