Zopakujem radu viacerych, co uz zavitali do tejto temy: poskladaj tu vidlicu ako bola, strc si ju do rrrrrrrámu a bud rad ze si rad.

Toto totiz nepochopim: riesi sa tu olej a tlmenie a patrona a ..... vidlice, ktora moze byt zajtra na dva kusy, sudiac podla stylu jazdenia, ktoru na tvojom biku predpokladam praktikujes (LF Dragstar, bez urazky, ale sak co si budeme hovorit...) Tak nefilozofuj, nerozoberaj co nestoji za rozoberanie, a nekaz standard tohoto fora prispevkami, ktore sa - velmi diplomaticky - daju nazvat za 'pofiderne'. :?
13.04.2009 - 16:17:55
00
Zopakujem radu viacerych, co uz zavitali do tejto temy: poskladaj tu vidlicu ako bola, strc si ju do rrrrrrrámu a bud rad ze si rad.

Toto totiz nepochopim: riesi sa tu olej a tlmenie a patrona a ..... vidlice, ktora moze byt zajtra na dva kusy, sudiac podla stylu jazdenia, ktoru na tvojom biku predpokladam praktikujes (LF Dragstar, bez urazky, ale sak co si budeme hovorit...) Tak nefilozofuj, nerozoberaj co nestoji za rozoberanie, a nekaz standard tohoto fora prispevkami, ktore sa - velmi diplomaticky - daju nazvat za 'pofiderne'. :?

jaj....... sak normalne jazdim na nej ..... vsetko v pohode zatial...
13.04.2009 - 16:58:58
00
Jak som si tuto temu cital skoro som sa pocikal :lol: :lol:
Myslim ze bude svojou kvalitou (myslim teraz temu, nie vidlu :lol: ) atakovat slavneho Donyho Tooblara
15.04.2009 - 15:42:02
00
Moj kamarat ma vidlu rst space ...a ked sa mi dobre zda tak ta vidla ma len v lavej nohe ..zakl veci ktoretam maju byt pruziny .......! a prava je porazda..taze taQ.:! :pizza: :pizza: :pizza: :pizza: :pizza: :pizza:
06.11.2009 - 17:55:26
00
keyboard_arrow_up