Jano nevymyslaj a pod ,ved si mozog teamu.Ber aj xt vezmem ti trocha fernetu na zahriatie.Kamil ide? Možno na jeho ocelovej meride by si prežil :lol: . Pri najhorsom ta vezmem na rúru 8) Zavolam este Emilovi .
14.11.2009 - 21:38:07
00
boli boli
22.11.2009 - 11:45:29
00
Inak, mňa ide o zem hodiť! Vonku je už druhý deň krásne počasie a ja ešte stále pokašliavam a liečim sa čajíčkami!! Wauuuu! Ešte sa dalo čo to pojazdiť, do šľaka...
22.11.2009 - 11:58:44
00
No cafte chlapi . Ako pokracujeme? tima eeee


Tak, stredne priebežne. Nejaké spoločné jazdenie bolo naposledy pred mesiacom.
Vzhľadom na to, že ten príslušný EU fond, na ktorý sme to chceli pripraviť, sa zatiaľ ževraj nekoná, tak to nie je vysoká priorita, ale cez Sviatky chceme namaľovať na mape relatívno-finálny systém trás a sumarizovať podklady/vstupné dáta, keby náhodou bola nejaká príležitosť na financovanie.
Práve v piatok sme sa s Petrom N. bavili, že by sme mohli na prelome rokov spraviť také nezáväzné pokecové koncoročné stretko, bez úloh, bez veľkých slov, len tak posedieť a pokecať... čo, bol by záujem?
13.12.2009 - 22:40:24
00
Take stretnutie bude iste fajn.Este datum by sa hodil co tak medzi 27.12 a 30.12.
Pozdravujem Jana Ureka. :muscle: Aj P.Nemca :^: a vsetkych..
13.12.2009 - 22:54:08
00
ja mam iný nápad - nie spoločné posedenie, ale spoločné pojazdenie... :rock:
hádam sa nebojíte ked sú teraz teploty pod bodom mrazu... :muscle:
14.12.2009 - 19:37:33
00
Pokial bude mrznut do -10 idem.Ved potom mozme trebars ist na pocuvadlo tam si mozme dat navarit gulas.Auta odparkovat pri pocuvadle, dat si (napr.)okruh po maratonskej a po skonceni nas bude cakat fajnovy gulas.
Alebo dajte iny tip
14.12.2009 - 19:49:44
00
ja mam iný nápad - nie spoločné posedenie, ale spoločné pojazdenie... :rock:
hádam sa nebojíte ked sú teraz teploty pod bodom mrazu... :muscle:


No, mráz má výhodu, že je menej blata :-), ale zase sa viac šmýka... Ja síce v zime bicyklujem, ale väčšinou až tak vo februári... ale uvidíme, ako sa dohodneme...
14.12.2009 - 20:02:24
00
bike netreba nejak extra vybavovat na zimu - skorej vybav seba teplejším oblecením (ale s mierou, lebo ked makáš tak sa aj pri -10 spotíš ako pes :-D )
So značením sa obráť na Jana Úreka (BASE) aj ked viem, že posledné aktivity čistenia hodrušských jarkov vyšli nazmar koli tomu, že sa tam začala ťažba dreva a chodníky sú totálne zničené...
pozrite tu: http://picasaweb.google.com/mtbikerhh/BezohladnaTazbaDrevaNaHornohodrusskomADolnohodrusskomJarku?fgl=true&pli=1#
15.12.2009 - 18:47:31
00
Ktovie preco je cykloturistika a turisticky ruch na Slovensku tam kde je(nech si kazdy urobi usudok preco).Je to o pristupe kompetentnych k prirode.To snad nie je pravda. Ludia sa tam namakali a takato tazba to da do "poriadku" na pekne dlho.Nikoho nezaujima vyssi spolocensky zaujem hlavne ze je drevo vytazene a ten bordel nech upratuje kto chce.Na potulkach v rakuskych alpach sme videli tazbu ale tam snad po sebe lesní robotnici aj zametaju cestu a tu????
:devil:
15.12.2009 - 20:53:03
00
ostavaju len dve veci - dúfať že to za sebou daju do poriadku (sotva - aj to ťažko) a druhá - zasa tam zorganizovať brigádu makať aby sa tadial dalo jazdiť. Lenže zatiaľ maká iba Jano a Kamil :muscle: chvílami niekto príde na pomoc. ...sami to nezvládnu, musíme sa dať dokopy a pomôcť im :handshake: problémom ostáva nie neochota pracovať, ale voľný čas :@
16.12.2009 - 07:40:30
00
no čo chalani ideme zajtra na Sitno? uzatvoríme tak rok 2009 -
pre tých odvážnejších iná ponuka: zhodou okolností je na Silvestra spln mesiaca, na snehu bude super vidno aj v noci, čo tak urobiť nočný výjazd? ak teda nebudete radšej sedieť niekde v krčme...
bol som 3x na silvestra na Sitne a kludne pojdem zas :rock:
30.12.2009 - 10:37:42
00
Aktivita je trochu utlmená, pretože ten euprojekt, ktorý sme chceli využiť, zatiaľ nie je vyhlásený a ževraj v blízkej dobe nebude.
Navyše sa objavili problémy s lesákmi (pozri tu a tu) a nemá valný význam navrhovať a otvárať nové trasy, ak nepríde k nejakej dohode s nimi. Rokovania už bežia.

Keďže to však nerobíme len kvôli euprojektom, ale najmä kvôli návštevníkom, tak zase úplne sme sa na to nevykašlali. Pred Silvestrom sme konečne prešli všetky návrhy, vylúčili duplicity, asfaltky, zjednoznačnili trasovania a pod. Peter potom spravil jednu súbornú a "vyčistenú" mapu všetkých navrhnutých trás. Teraz treba spraviť prvý návrh okruhov a dať ho na debatu tej skupinke, na ktorej sme sa dohodli v Art Café (ale samozrejme, že aj ďalším, ak bude záujem), prípadne prejazdiť ešte nejaké trasy. Priznám sa, že to teraz stojí u mňa, lebo mám veľa svojej práce a neviem sa k tomu okruhovaniu dostať a tí lesáci ma tiež nepresviedčajú, že to má zmysel... Ale snáď za pár dní sa už do toho konečne pustím ...
26.01.2010 - 18:19:56
00
Držím palce všetkym zainteresovanym. :handshake:
26.01.2010 - 18:46:29
00
Aj str Sitno uz je.
23.02.2010 - 07:04:17
00
keyboard_arrow_up