:oops: Ďalší problémos.

:lol: Viem, že to nie je bohvie aká vidlička, ale je na moju hmotnosť (cez 90 kg) celkom tvrdá a nepoloží sa keď vypnem Lockout.

:roll: Problém mám s tým Lockout-om. Zapnúť pruženie tlačidlom ide bez problémov, ale horšie je to, keď chcem vypnúť pruženie. Stlačím tlačidlo a nič – vidla pruží ďalej. To tlačidlo na pravej nohe ostane zatlačené a len pri ďalších otrasoch horko-ťažko vylezie hore a vypne sa pruženie.
:roll: Ešte pred 3 mesiacmi vidla počúvala na slovo, no teraz robí problémy.

:wink: Rozobral som celú pravú nohu vidly. Ale moc som toho neporiešil. Vnútornosti pravej nohy boli absolútne čisté a premazané mazadlom. Je tam olejový tlmič, ktorý je zalisovaný do jedného konštrukčného celku, takže akákoľvek ďalšia pitva je nemožná. :x
Z toho tlmiča ide hore trupka v ktorej je tyčka, ktorá pravdepodobne ovláda zapínanie/vypínanie LOCKOUTu. Snažil som sa tú tyčku premazať olejničkou s minerál. olejom. ALE nepomohlo. Poskladal som to naspäť a správa sa to rovnako.
Tak veru už neviem.
:roll: Je to vôbec reklamovateľná vec, keď raz LOCKOUT zaberie na prvý krát, a inokedy sa LOCKOUT zapne neskoršie???????

:evil: Poviem Vám na pretekoch to ide pekne na nervy, keď potrebujete zapnúť Lockout a on nezaberie........

:cry: Poraďte prosím zúfalému bikerovi, čo s tým. (Len mi prosím neraďte, že ju mám pichnúť do hrachu).

:?: Existuje vôbec na Slovensku servis na vidly značky RST?????????
11.10.2006 - 06:52:56
00
no osobne by som ti poradil ak ju mas v zaruke este, skocit s nou tam, kde si ju kupoval, alebo ak nemas tak skoc do ktoreho kolvek servisu, kde robia aj vidly a ked uz nic ine, tak sa aspon spytaj tam, cim by to mohlo byt....to by bol asi moj postup :wink:
11.10.2006 - 08:22:38
00
Vobec sa necudujem. Je to RST. V servise nepochodis. Tak ako si to nerozobral ty, to nerozoberie nikto. Je to reklamovatelna zavada. Vymenia ti tu olejovu patronu, alebo celu vidlu. Nic ine s tym neporiesis.
11.10.2006 - 10:38:37
00
Vďaka chlapi,

8) pôjdem ju reklamovať predajcovi, ale až po sezóne.
Október sa ešte s ňou potrápim.
Keď ju dajú do poriadku, hneď ju aj šupnem do inzerátu za pár koruniek a kúpim SUNTOUR-ku.
11.10.2006 - 11:14:42
00
8) pôjdem ju reklamovať predajcovi, ale až po sezóne.


len aby po sezone nebolo neskoro :roll: inak co cakas od RST - 100% spolahlivost? to musis pozerat ine znacky :wink:

PS btw nemohol by si trochu krotit smajlov?
11.10.2006 - 14:47:06
00
hm a ktore konkretne mas na mysli (tie znacky)?
11.10.2006 - 15:37:39
00
Rock Shox, Manitou, Fox, Marzcocchi daktore modely od Suntouru
11.10.2006 - 16:31:02
00
:-)
na kazdej vidle sa da nieco najst, ja by som si urcite netrufol tvrdit, ze su 100 % spolahlive...

a z tych co si menoval napr manitou uz vobec nie (vakel na novom blacku atd)...

vzdy zalezi, ci mas smolu na kus, ktory sa pokazi, alebo stastie na bezchybnu vidlu...
11.10.2006 - 19:53:43
00
samozrejme, ze tych 100% bolo len-tak. ale myslel som na to, co za mna napisal geroy.
12.10.2006 - 15:23:17
00
Rock Shox, Manitou, Fox, Marzcocchi daktore modely od Suntouru


:wink: Suhlasím s Martinom, záleží kus od kusu. Nejazdím na biku sám, kamoši majú aj lepšie vybavené biky než mám ja a by si sa čudoval aké majú problémos so svojimi vidlami.
A konkrétne MANITOU by som nechcel. Jeden z kamošov ju má a už ju bol dvakrát reklamovať a aj tak nie je s ňom spokojný.Požičal mi jeho bike, nech si ju vyskúšam a poviem Vám za tie peniaze by som čakal niečo viac a pohodlnejšie a že MANITOU.
A jednu MACOCHU, ktorá plakala olejom sa mi tiež podarilo vidieť, a len som sa čudoval čo ten chlap s ňou musel robiť keď tak plače po 2500 km. A on že nič, že len jazdí a jazdí...
13.10.2006 - 06:52:05
00
keyboard_arrow_up