Koho budete voliť 12 júna ?
Smer-SD 7% [ 8 ]
Sdkú-DS 36% [ 41 ]
KDH 3% [ 3 ]
SaS 32% [ 36 ]
HZDS 0% [ 0 ]
SNS 3% [ 3 ]
KSS 1% [ 1 ]
SF-... 0% [ 0 ]
Most-Híd 2% [ 2 ]
SMK 1% [ 1 ]
SDĽ 0% [ 0 ]
iné 1% [ 1 ]
nepôjdem voliť 15% [ 17 ]
Celkový počet hlasov : 113
u mna su to asi dve moznosti bud dam hlas SaS alebo odovzdam prazdny hlas (pripadne ho dam strane ktora nema sancu byt zvolena)
06.03.2010 - 00:07:26
00
alebo odovzdam prazdny hlas


:y: dobra moznost ked clovek nevie koho volit
06.03.2010 - 00:42:49
00
no pozeram ze sme zatial velice nereprezentativna vzorka obyvatelstva :-) iba SDKU a SAS? hmmm...



Neboj, príde kako1 a bude vymaľované :lol:
06.03.2010 - 07:19:53
00
Prazdny hlas? Mam obavy, ze bude vyhodnoteny ako neplatny. Podla mna je platnym hlasom, teda efektivnym, len spravne vyplneny a podany hlasovaci listok s hlasom strane nad hranicou 5%. V opacnom pripade sa prepada do odpadkoveho kosa - maximalne len pomoze statistike o ucasti na volbach.
06.03.2010 - 08:17:56
00
Najlepšie to majú vo švédsku, tam v podstate to môžeš zakrúžkovať akokoľvek, a myslím že sa dalo aj natvrdo dopísať meno svojho kandidáta a dokonca sa berú aj prázdne lístky - je to potom akýsi výkričník, že volič nie je spokojný s ponukou...

A hlasy pre strany, ktoré nezískajú 5 percent neprepadávajú, ale sa vlastne prerozdeľujú pre strany, ktoré sa dostali do parlamentu... Kvórum má zabrániť prílišnému pluralizmu, atomizácii a malým stranám - je to ale potom dosť podstatné obmedzenie demokracie...
06.03.2010 - 08:58:03
00
2quidoo : no to bude asi tym ze ti co budu volit sns hzds a smer su v krcme alebo v policajnom zbore :-) .... jaaj a este poberaju dochodky a nevedia pisat na internet :lol:
06.03.2010 - 09:45:07
00
Prazdny hlas? Mam obavy, ze bude vyhodnoteny ako neplatny.

ano bude ale raz ked tam nie je koho volit tak aspon nim nieco vyjadrim
06.03.2010 - 20:45:46
00
12 džúna bude krásne :sun: počasie takže od rána von.
06.03.2010 - 21:29:10
00
no pozeram ze sme zatial velice nereprezentativna vzorka obyvatelstva :-) iba SDKU a SAS? hmmm...

este som osobne nestretol cloveka, ktory by mi povedal, ze je volic smeru. stale rozmyslam, ci stretavam tych nespravnych ludi, alebo tych bajnych 40 smerackych % je naozaj len bajka. bodaj by. najnovsie nam hrozi koalicia smer-kdh, tak to bude katastrofa. komunisti s cirkevnikmi :tmi:
06.03.2010 - 22:59:04
00
Nemyslím že by KDH riskovalo také niečo aj keď ich vyjadrenia nie sú úplne jasné... Možno len sondujú aký to bude mať ohlas medzi publikom :)
07.03.2010 - 07:09:10
00
KDH svojou prokrestansky orientovanou politikou ( vyhrada svedomia, Vatikanska zmluva, zakon o interupcii ) stratilo cast volickej zakladne a dostala sa na hranicu zvolitelnosti. Kedze stranu neakceptuje ani opozicny lider SDKU, strana po odchode Hrusovskeho si asi hlada sposob ako ovplyvnovat dianie na Slovensku aj za cenu spojenia sa so Smerom. Moralne a principialne zasady, ktore tak radi deklarovali ( Palko a jeho pohon na carodejnice - Meciara ) ustupili miestecku pri koryte. Od politiky KDH sa aj V.Palko verejne distancuje. A to ze na tomto fore prevladaju pravicovo orientovaní useri je dane vekovou strukturou userov. Ak by forum navstevovali babky demokratky, tak aj toto hlasovanie by vyzeralo inac.
07.03.2010 - 09:19:30
00
Nie, voliť nepôjdem. Už 14 rokov mám možnosť využiť volebné právo a za tých 14 rokov som nebol voliť ani jeden jediný krát. Ani v parlamentných,ani v prezidentských,ani v okresných,ani pri volbe starostu alebo primátora. Proste NIKDY :devil: . Ak sa ma ktosi opýta že prečo, tak ho odkážem na ušné a očné lekárske oddelenie . Toľko špiny ,okrádania a ohovárania "na úrovni", koľko sa deje v politike, je na zváženie.

Počul som raz dávnejšie krásny názor na voľby, ktorý dávnejšie v telke hovoril nejaký politik : nie je dôležité pre ktorú stranu pôjde človek voliť, hlavné je aby voliť išiel, pretože sa tak stáva volič a parlament a vláda je za každého voliča vďačná. Za ignoranciu politik považuje nie toho, kto volí inú stranu než tú v ktorej je on, ale toho, kto voliť nejde vôbec. Preto ja politiku ignorujem už 14 rokov a som si tak aspoň vedomý že zo mňa (voliča ) žiadna politická strana nebude mať na výplatnej páske žiadne provízie............a preto nech moje volebné hlasy odpočívajú v pokoji aj v nasledujúcich rokoch (desaťročiach ) :bow: ......
07.03.2010 - 09:31:06
00
Je to pochopitelny postoj. Problem je ale v tom, ze ak neides volit tak nemas pravo papulovat, pretoze si sa nepokusil to zmenit. Neist volit znamena, ze je mi to fuk. Na to mam z pritomnych pravo ja a mozno este zopar malo "prestarlych". Ak sa na to vykaslu mladi a ponechaju zopar starcom, obyvatelom osad a krciem 4. cenovej aby ziskali 35% hlasov, tak dobre im tak. :@
07.03.2010 - 09:49:29
00
Žiaľ vládu bude zostavovať zase kockatá hlava, ale aspoň si bude musieť vyžrať to čo napáchal , horšie , že aj my spolu s ním.
07.03.2010 - 10:47:14
00
Nie, voliť nepôjdem. Už 14 rokov mám možnosť využiť volebné právo a za tých 14 rokov som nebol voliť ani jeden jediný krát. Ani v parlamentných,ani v prezidentských,ani v okresných,ani pri volbe starostu alebo primátora. Proste NIKDY :devil: . Ak sa ma ktosi opýta že prečo, tak ho odkážem na ušné a očné lekárske oddelenie . Toľko špiny ,okrádania a ohovárania "na úrovni", koľko sa deje v politike, je na zváženie.

Počul som raz dávnejšie krásny názor na voľby, ktorý dávnejšie v telke hovoril nejaký politik : nie je dôležité pre ktorú stranu pôjde človek voliť, hlavné je aby voliť išiel, pretože sa tak stáva volič a parlament a vláda je za každého voliča vďačná. Za ignoranciu politik považuje nie toho, kto volí inú stranu než tú v ktorej je on, ale toho, kto voliť nejde vôbec. Preto ja politiku ignorujem už 14 rokov a som si tak aspoň vedomý že zo mňa (voliča ) žiadna politická strana nebude mať na výplatnej páske žiadne provízie............a preto nech moje volebné hlasy odpočívajú v pokoji aj v nasledujúcich rokoch (desaťročiach ) :bow: ......


tak ti treba.
07.03.2010 - 11:02:23
00
keyboard_arrow_up