ano viem neda sa to zlozit, ale mne sa to zlozit podarilo a vsetko funguje ako pred tym...tazko to vysvetlit, musel by som ti to ukazat, bola to niekolko hodinova chirurgicka operacia ;)
10.03.2010 - 07:39:57
00
A že vraj sprostý... :lol:
10.03.2010 - 07:57:23
00
mne sa to nejako nevidí. Nepoužil si okrem spinky náhodou aj obal zo žuvačky a švajčiarský nožík? Ak áno tak máš nesprávny nickname. Alebo tvoj nick tvoria 4 kancelárske spinky.
Mcgyver forever. Gratulujem. ;)
10.03.2010 - 08:54:15
00
no takto: v hube som mal lampas, po ktorom mi tiekli sliny, ale aspon som nemohol hresit, dalej 2 sroubovaciky, jednu spinku na papier a kombinacky...ked to koliesko po niekolkych hodinach zapadlo dnuka, to bol orgazmus :P
10.03.2010 - 09:13:12
00
:D :D :D
10.03.2010 - 09:31:30
00
<><> napísal:
no takto: v hube som mal lampas, po ktorom mi tiekli sliny, ale aspon som nemohol hresit, dalej 2 sroubovaciky, jednu spinku na papier a kombinacky...ked to koliesko po niekolkych hodinach zapadlo dnuka, to bol orgazmus :P

Ten lampas, sliny, 2 srobovaciky a jednu spinku na papier by som este do huby zmestil, ale k tomu aj kombinacky, to uz nezvladam. Dobry vykon :y: :lol:
11.03.2010 - 16:09:00
00
Vidis ..a tu su medzdery v treningu :rofl:
11.03.2010 - 16:14:14
00
Tak niekoľko hodín to dávať dokopy, to ej fakt trpezlivosť (alebo snaha o ušetrenie pár desiatok eur? :) ). Tak ak si to spravil, je tam malé percento šance, že sa to podarí aj takto.

Chod tlmiča bez problému?
Ale každopádne ak sa ti to podarilo touto cestou tak gratulujem. :clap:
11.03.2010 - 16:15:34
00
No tak davat dole tlmic a poslat ho na repas to neprichadzalo do uvahy, aj tak by ma to stalo viacej usila, casu a o peniazoch ani nehovorim...radsej som sa trapil a nakoniec to tam sadlo.Jasne vsetko ide v pohode ako pred tym ;)
12.03.2010 - 15:48:55
00
<><>: Tak to jsi opravdu šikula, nechápu jak se ti mohlo podařit tou sponkou na papír podržet to táhlo (jehlu) reboundu ve chvíli vracení toho červeného štelovátka reboundu, vždyť tam není při zasunutí už místo ani na tu sponku na papír.
Kdysi jsem se cca hodinu snažil o to samé a hledal nějaký ideální předmět, který by se tam ještě vešel a současně udržel to táhlo (jehlu) a nepodařilo se, takže mi to stálo nakonec jen 20 euro (v TF tuned, byli velmi vstřícní).
Já jsem to celé rozebíral proto, že jsem řešil tlumič na Stereo 2008, kde je standardně otočená páčka propedalu o 180st. a já zkoumal, co je tam jinak oproti standardnímu tlumiči a ten prvek mezi štelovátkem reboundu a páčkou propedalu tam měl jiný tvar. A přitom jsem si povytáhnul omylem i to štelovátko reboundu a bylo to v pr....

S funcí bych problém neviděl, vyndání toho štelovacího prvku reboundu je skoro stejné jako rebound na minimu, je to jen těsně za standardně nastavitelným rozsahem, ta jehla vyjede asi jen o 1-2mm více (ale akorát tak, že tam nejde bez stlačení to štelovátko vrátit).
A zatlačit ji tam zpět není problém, tedy pokud se tam současně nemá vrátit ten ovládací prvek.
12.03.2010 - 16:15:41
00
no co mas tu malu sraubicku na imbius najdalej od kolieska(su 3: jedna drzi koliesko, druha drzi gulicku a strunku a ta posledna tretia tak cez tu), tak cez tu som strcil tu spinku, vytvaroval a strcil ju medzi tu ihlu a ten cudlik, tym padom tam vznikla medzera a mohol som tam strcit to koliesko.Potom kombinackami na silu vytiahnut tu spinku, dala sa, lebo bola ohybna a maka, ale kym som na to vsetko prisliel a vyspekuloval, to bola robota na par hodin.
12.03.2010 - 17:10:18
00
No ono ihlu vytlačí až na stenu tej diery tlmiča (teda u RP23 to bude trochu inak no aj tak) ... ja som skúšal nejak tú ihlu aspoň odtlačiť od tej steny,no nepodarilo sa mi to. Preto sa mi nezdá, či je tlmič pod správnym tlakom, samozrejme ako funguje ako má, tak by to malo byť v pohode.

Doteraz som nechápal ako sa ti to podarilo, no už chápem. Na R-ku sú len dve dierky takže tam by to takto určite nešlo. Myslím však, že toto už čistiť nikdy nebudeš. :lol:
12.03.2010 - 17:17:09
00
Aha, tak to je chytrý nápad (i když i s tím nápadem to nemohla být žádná sranda realizovat), mě tohle nenapadlo.

U PR23 nebyla potřeba nijak moc velká síla pro zasunutí táhla/jehly a šlo to bez problémů. Jen jsem při mojich pokusech dokázal buď zastrčit táhlo nebo tam cpát ten ovládací prvek, ale ne oboje současně.
12.03.2010 - 17:54:34
00
ono tam nijaky velky tlak nebol, islo to vsetko v pohode, len bolo treba oddelit od seba tu ihlu od toho cudliku, aby sa tam dalo zasunut koliesko, len problem bol, ze tam nebol pristup, jedina moznost bola ta 3dierka :lol: ...uz nikdy viac sa do toho nepustim, to je jasne a nech moja zvedavost sluzi ako ponaucenie pre druhych :!:
12.03.2010 - 19:23:45
00
hehe to
dakujem za ochotu
si zabil :D
15.03.2010 - 17:35:56
00
keyboard_arrow_up