Ktorý bikeshop máte najradšej?
I.M.K sport 32% [ 9 ]
Greenbike 54% [ 15 ]
J.M.K sport 14% [ 4 ]
Celkový počet hlasov : 28
1. I.M.K sport
http://www.supernavigator.sk/navigator/profile_firm.php?id=12040205
Veľmi príjemný ľudia, radi pomôžu s čím môžu. A majtel sa ku mne správal milo aj po mesiaci otravovania vidlicami ktoré mi potom ani na bike nesedeli. Poriadne som mu musel liezť na nervy.
Pochybujem že je tu na fóre ale ak je tak PREPÁČTE. :tmi:
Ale celkovo je to veľmi dobrý bikeshop :y: :y: :y:
A ešte sú dosť lacný!

2. Greenbike
http://www.greenbike.sk/plagat.php
Tak tam strávim asi teraz najviac času keďže je to sponzor Bike team bratislava :D, ale neviem o nich ešte veľa na 1. dojem veľmi dobre a pochvaľujem si! :y: :y: :y:

3. J.M.K sport
http://jmksport.sk/
Tak na prvý pohľad sa mi zdali a z daného hľadiska veľmi milí a ochotný. Ale skúsenosti hovoria úplnému opaku ak je to všetko kvôli nedorozumeniu tak všetko beriem späť! Ale pochybujem :(
Môžno keby som mal drahší bike tak už to mám vybavené. Ale nieje to ani doteraz. :@

Dajte svoje skúsenosti. A ak je tu ešte jeden obchod dajte vedieť :D Ale marí sa mi že ešte jeden je. Hm len neviem na to dojsť
19.02.2010 - 18:23:08
00
Po novom je Privara z Vysokej v Koloseu pri Kuchajde, co je sice Nove Mesto, ale kludne to ber ako Ruzinov. Ale zmysel tejto temy mi unika :)
19.02.2010 - 19:10:20
00
uhorkova sezona...
19.02.2010 - 19:16:03
00
Mne zase unikla pointa tej uhorkovej sezóny:D
A tým koloseom pri kuchajde myslíš polus? A pointa? Ktorý z tých obchodov je tu naj :D
19.02.2010 - 19:25:41
00
Po novom je Privara z Vysokej v Koloseu pri Kuchajde, co je sice Nove Mesto, ale kludne to ber ako Ruzinov. Ale zmysel tejto temy mi unika :)

hh som po dlhom case bol v meste a som kukal jak puk ze wika uz miesto privaru je kellys greenbike.. miro s pedrom ziskali spet materske priestory tusim
19.02.2010 - 19:30:45
00
Ked uz nedas, tak jednoznacne Greenbike. Atmoska u Pedra, Mirca je trosku inde ako u ostatnych. Ze Laci ;)
19.02.2010 - 19:32:26
00
Atmoška? :o
To tam buď spievajú,recitujú,alebo tancujú pri predaji?
:lol:
19.02.2010 - 20:11:40
00
Mne zase unikla pointa tej uhorkovej sezóny:D
A tým koloseom pri kuchajde myslíš polus? A pointa? Ktorý z tých obchodov je tu naj :D

Ani nie, myslim Koloseo Tomášikova 50/B
http://www.bicykle-pp.sk/predajne.html
A k tej pointe, si lenivy ist inde do BA alebo ako ? :)
19.02.2010 - 20:29:04
00
no heh tak ja som mal presne opacne skusenosti.. Minuly rok som koncom leta zavital do greenbiku stym, ze si tam idem kupit bajk.. predavaci tam vykecavali s dakym kamosom a totalny ignor.. iba sa tam rehotali a tot vse.. potom sa tam objavil daky typek asi veduci alebo tak a povedal im, ze tam maju zakaznika.. azked sa ich druhykrat spytal, ci sa mi mozu venovat (to som si tam uz tie drahsie bajky obzeral peknych 10 min a mal som vplane odist) tak jeden znechutene dosiel.. Hned narovinu som mu povedal, ze si u nich chcem kupit bajk lebo to mam na skok zdomu a ze nech poradi daky dobry.. Poradit nevedel nic.. Radil mi bajk s vidlou DART2!!! ze je super lebo to je RockShox!! cenovy strop som nemal daky nizky a ked som sa ho pytal, ze ci dart neni nahodou uplny lowend tak vravel, ze RS sa vyznacuje tym, ze aj zakladne vidlice ma na velmi vysokej urovni.. ako keby mi z neznameho dovodu nechcel predal daky lepsi a drahsi bajk..(asi potreba zbavit sa veci co im nikto nechce kupit - vtedy som do bajkov videl len velmi okrajovo a este som nevedel co je a co nije aztak dobre ale hento som videl, ze je srot) nakonec sa to skoncilo tak, ze som dostal vizitku, ze tam je telefonne cislo a sa mam ozvat (tomu som doteraz nepochopil preco.. asize ked som si nevybral namieste tak po telefone tazko daco vyberiem).. potom som pobehal kompletne vsetk bajk shopy v BA.. (kedze hentam som nepochodil) jednoznacne BEST su podunajske biskupice.. to je bezkonkurencie co sa pristupu k zakaznikovy tyka.. Ale aj v kaktuse odkial mam bajk sa to celkom da.. len tam je furt vela ludi.. ale green bike bol suverene najhorsie co som kedy zazil.. asi jedina konkurencia municaku v ba.. z mojho zazitku.. aby som tam este vkrocil tak to bude chcet zazrak.. :D ani zadarmo by som odtial bajk nechcel.. uz predstava zeby som tam mal ist na garancku sa mi nepozdava... jedna vec je odbit decko co si prislo kupit zvoncek.. ale ina odbit dospeleho cloveka s plnou penazenkou ktoru tam prisiel vyprazdnit...
Atmoska u Pedra, Mirca je trosku inde ako u ostatnych.
viem, ze to je myslene asi v opacnom zmysle.. ale Bohuzial aj moju navsetvu to svojim sposobom perfektne vystihuje... :(
19.02.2010 - 20:42:28
00
ja to beriem tak, ze su to kamarati. Takisto v Podunajskych. Z toho rezultuje jedine: som zaujaty :P
19.02.2010 - 22:05:38
00
Nie nie som lenivý ísť inde do ba. Kvôli biku aj do košíc a asi aj pôjdem :D
19.02.2010 - 22:09:28
00
Najlepsi obchod v Ruzinove je Sportservis v Podunajskych Biskupiciach :D :D :D

Nakupoval som aj v Green biku, ale jednoducho v Sportservise to funguje na profi urovni, a hlavne velky vyber a odborny personal.....
19.02.2010 - 23:27:08
00
Vždy ide o peniaze.A o to či v predajni pracuje rádový zamestnanec ktorému je všetko takpovediac "šumafuk" alebo tam pracuje hmotne zainteresovaný čiastočný majiteľ či spolumajiteľ ktorý sám bikuje a vyzná sa vo veciach.
Existuje aj alternatíva dobrých predavačov ktorí nemôžu predávať to čo chcú pretože im v tom bráni "debilný" majiteľ firmy ktorý o cyklistiku nemá záujem a predajňu má ako prací nástroj a do predajne neinvestuje ak áno tak sú to veci ktoré sú nezaujímavé...
Všetko je akási mágia peňazí,prístupu a ponuky.
Radšej nebudem naschvál konkrétna.
10.03.2010 - 20:07:38
00
a zabudol som napisat, ze Sportservis je moje best, ten ale nie je v Ruzinove, ale o par zakrut dalej ;)
10.03.2010 - 20:12:28
00
kolega bol v tom koloseu a kupil si tam bajk iba za cca 300eur,ale personal bol velmi super.poradil,spravil super cenu.
10.03.2010 - 20:27:19
00
keyboard_arrow_up