Sak nejake sypanie sa zozenie :lol: .. ale vidim, ze zacnem uz planovat trasu :nod:. Je to vyzva (Brezova sa mysli az hore na Bradlo) .. idealne by to bolo z Kobyly samozrejme, ale to uz si netrufam za svetla. Ak sa zadari natrenovat, tak to bude na hrane toho co som schopny odjazdit. Ale snad. Inak trasa , ktoru by som chcel dat ma cca 200km a prevysenie >6000m, az na male vynimky vsetko v terene (lahkom), da sa povedat, ze je to test na Salzkammergut Trophy (Trophy 200km). Pocitam tak 15hodin jazdy (cisteho casu). Kto si chce testnut sedlo a zadok, tak moze :lol:

Bzince neviem kde su, cista hrebenovka cez MK ale nie je narocna, je to rychle a relativne malo nastupanych metrov.
30.03.2010 - 12:32:12
00
Rád by som sa na pripojil na nejakú hrebeňovke cez Malé Karpaty. Priznám sa, že viac by mi to vyhovovalo od Sklenej Huty na sever smerom na Bradlo a späť. Na viac nemám.
30.03.2010 - 14:49:32
00
zmienena trasa od Luba je skor o otestovani, co je mozne za jeden den prejst a nastupat. Bude to taky masaker :lol:
Inak hrebenovky sa samozrejme konat budu...treba vyckat na stabilne teple pocasie.
30.03.2010 - 15:20:12
00
Predbezne zvazujem v druhej polovici aprila zopakovat toto: sukromne-akcie-vyjazdy-treningy/zmena-na-4-4-5-4-male-karpaty-2-dnova-hrebenovka-t19042.html

Pridal by sa niekto?
30.03.2010 - 18:02:25
00
Ja by som aj siel,vezmem si AM bajk :nod:
30.03.2010 - 20:30:03
00
Rád by som sa na pripojil na nejakú hrebeňovke cez Malé Karpaty. Priznám sa, že viac by mi to vyhovovalo od Sklenej Huty na sever smerom na Bradlo a späť. Na viac nemám.
No to by bola zaujímavá hrebeňovka, napr: Sklená huta-po modrej-Uhliská-chodníkom/lesnou cestou Vápenná-po žltej Plavecké Podhradie-Báborská-Amon-Starý plášť-popod Čiernu skalu-Brezinky-Ostrý kameň-popod hrebeň Zárub-Buková-Rozbehy-Jablonica-vodná nádrž-Hradište-polná cesta-Štverník-Brezová-Lopušná-Košariská-Bradlo a po červenej späť na Brezovú-Dobrá Voda-Buková vlak :)
Vymýšľam si trasy a snívam o nich keď už nič iné, keďže som práve demontoval väčšiu časť môjho oceľového tátoša :) a zajtra mu popridávam pár komponentov, dúfam :)

Stará téma Malé Karpaty....prosím nepoužívať :)
Prečo nie? veď to tu patrí pod tému Cyklotrasy, ja som pridal návrh trasy, druhí pridali návrh trasy a je z toho plánovaný výjazd :)
30.03.2010 - 20:35:08
00
Zo Sklenej Huty sa nemusí ísť do na Bukovú cez Plaveckého Podhradie. Dá sa to spraviť aj cez Mesačnú popod Klokoč a potom cez sedlo Starého Plášťa a napojiť sa na červenú štefánikovú , alebo cez Majdán potom cez Srnie napojiť sa na modrú C z Jahodníka na Dovánske a potom fičať na Bukovú.
31.03.2010 - 07:45:35
00
prosím použiť túto tému sukromne-akcie-vyjazdy-treningy/male-karpaty-6-september-pohoda-klidek-kackaj-i-taba-ek-t16312.html
31.03.2010 - 07:54:04
00
keyboard_arrow_up