Ja mam recon 351 u-turn co si dal link a mne sa vidi dost slusna vidla, ale rad by som chcel vymenit za vzduchovu fox talas rlc alebo magura thor, ale najprv si to budem musiet otestovat ci sa mi oplati investovat.
29.03.2010 - 12:08:42
00
Je za polovicu oproti upravenemu epiconu, a myslim ze by mi mohla stacit. A preco srot? Vela ludi tu pisalo, ze starsie macochy su fajn.
29.03.2010 - 12:22:58
00
Este vazne rozmyslam nad jazdenou bomberou mx comp eta 120mm, rocnik 06, vyrobena v Ita. Je moj favorit zatial. Hmm? Inak zihadlo kde nastavim utlm? Ja lejem olej 150 ml do tlmenia(treba doliat asi sem ze? ) a 30ml do nohy s pruzinou. Jedine nastavenie je, ze si ju mozem prifuknut.

na tej pilotke by malo byt cervene kolecko dole na pravej nohe, ak nieje je to zakladna verzia tam sa nastavuje tlmenie vnutri...taku som rozobratu nemal ,pohladaj niekde manual...
kolecko znizuje priechod oleja, cim sa chod vidlice pri vysuvani spomaly... ja to mam na rychlo, tak aby nekopala ale stihala brat aj vo vecsej rychlosti...
ak si tam dolieval je mozne ze si dal olej mensej hustoty, cim sa zvysila rychlost tlmenia...
29.03.2010 - 12:29:02
00
Je to zakladna. Pozriem manual a skusim to nejak zbastlit ]:)
29.03.2010 - 13:30:28
00
jonki2: spominana Bombera by mala byt dobra volba, ale ma len 30nohy. Reba je citelne pevnejsia, co sa tyka istoty v ruke. Sice na funkci rostlinare to vliv nema :) Novsie Bombery su komplikovane a divne. Inak starsie Reby, ako som spominal, maju problemove kompresne patrony a divny chod, ktory sa prejavi pri dlhsom tazsom zjazde.

kubad: stare Bomber sroty napodiv funguju presne ako maju, a to bez ohladu na to, ci je vonku +35 alebo -15 stupnov, ci maju vnutri olej, alebo fritol, ci je to model 2000, alebo 2005 .. atd.... Co sa o inych vidliciach povedat neda :lol: Su jednoduche a servis zvladne doma kazdy. Staci gola kluc 17 a 21 a motorovy, prip. slikonovy olej (s vynimkou TST patrony). A ak sa jedna o pruzinovku, tak ani nevravim...
29.03.2010 - 13:47:14
00
asi máme jiný názor na fungování slušné vidlice, test upravené starší Maruny skusím dohledat, ano může mít parádní chod, ale prostě bez pořádného tlumení to nikdy nebude slušná vidlice a v těžším terénu na to člověk rychle pochopí
29.03.2010 - 13:57:27
00
Zdar, ja som si za 265 € vydražil na rakúskom Ebay-i 100 mm RS Sid Race. Som veľmi spokojný. Na XC naozaj dobrá vidla. Nastaviteľná presne pre potreby jazdca. Možno by si sa teda mohol pozrieť aj po nejakých zaujímavých aukciách.
01.04.2010 - 07:34:04
00
No uz som kupil tu jazdenu bomberu (cena, jednoduchost, mojim potrebam uplne vyhovujuca). Zatial som dost spokojny. Tazky teren - zjazd som s nou este nesiel, tak som zvedavy ako sa bude spravat tam. Dakujem vam za rady a nazory.
03.04.2010 - 02:27:37
00
keyboard_arrow_up