info bude najlepšie získať od polovníkov, aspoň bude vidieť ochota komunikovať a dohodnúť sa..
napr:

Prílohy:

bike.JPG
bike.JPG 46.63 KiB thumb_up0thumb_down

09.05.2010 - 19:32:01
00
jj, takto nejako by to mohlo vyzerať. celkom som rád, že zatiaľ vidím medzi nami bajkermi ochotu túto dohodu rešpektovať...


Naposledy upravil mar_tin dňa 09.05.2010 - 19:35:36, celkovo upravené 1 krát.

09.05.2010 - 19:34:33
00
Navrhoval by som pri tom strome s korenmi urobit obchadzku zhora, tak ako to urobil neznamy brigadnik nad posedom nad Uhlenkou... ;) :D
Nech su dve alternativy prekonavania zlozitejsich usekov, a nech sa nam nezosuva hrana chodnika, ak tam ovsem este nejaka je...
Vsak niekto tu ma za dnes cierny oný... :D moze sa realizovat, alebo ze by uz trenoval malovanie "C"... :D
09.05.2010 - 19:35:28
00
rešpektovať to aj tak nebudú asi všetci, ale aspoň tam budú varovania (od bikerov a stavitelov, čiže od svojich a nie od lesníkov, čo snáď lahšie strávia) a tým pádom lesáci sa nemôžu sťažovať.. nadávať môžu ale asi tolko ako my na tých lesákov čo zapracú chodník..
09.05.2010 - 19:40:14
00
Nazdar, pridavam nejake fotky ohladom dnesnej brigady. Ospravedlnujem sa za nizsiu kvalitu zaberov, ale mobilnych telefony su evidentne vyrabane iba pre slnecne krajiny.

Prílohy:

Komentár súboru: Toto budu pilit velky chlapi.
a nieco sme nechali aj pre Luba.jpg
a nieco sme nechali aj pre Luba.jpg 154.88 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Vysledok - uz to hadam nebude "len tak tak" :-)
vysledok.jpg
vysledok.jpg 161.9 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Nad Uhlenkou, tu nam pomohli nejaky pani, co sli okolo.
pomoc od okoloiducich.jpg
pomoc od okoloiducich.jpg 138.47 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Tak hadam uz nebudu.
a po rezani.jpg
a po rezani.jpg 165.92 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Tu boli nejake problemy s rajdami.
uzke miesto pred rezanim.jpg
uzke miesto pred rezanim.jpg 163.89 KiB thumb_up0thumb_down

09.05.2010 - 19:44:07
00
A este by som chcel k tomu polovnikovi. On sice raz spomenul ze kto tam bude po 18:00 tak ma smolu, ale take silacke vyjadrenia sa mi nepacia.Je to verejne pristupne miesto a oni si nemozu byt isty, ze sa tam neobjavi povedzme nejaky chodec aj v noci. Takze bol by som nerad, keby sme automaticky isli do toho casu 18:00, lebo je to dost skoro a v podstete to nie je mozne stihnut, ak clovek si chce ist zajazdit po praci.

Moj navrh je pockat, co vznikne z rokovania toho polovnika a ludi od lesov, spominal, ze to ma byt zajtra. Laco nasledne zisti, na com sa dohodli a slubime, ze po zotmeni tam nikto jazdit nebude. :D Ak by sa im to nepacili, mozeme zacat rokovat o kompromisoch,
09.05.2010 - 20:11:36
00
pripadne to casove odporucanie aby neznelo od 18:00, ale povedzme hodinu pred zapadom slnka... presne ako pise yojo, kvoli jazdeniu cez tyzden po robote... hodinu pred zapadom nas to obmedzi na zaciatku a konci sezony, ale na vrchole leta ked sa stmieva po desiatej nevidim dovod aby tam od siestej bola uzavera
09.05.2010 - 20:23:22
00
To ten váš trail ste vybudovali cez strelnicu?? :^)
To sa nedalo nejak obísť a trasovať to inakade?
09.05.2010 - 20:48:51
00
To ste ma sklamali,ze ste vypilil tie dva stromy .. aspon nez som to presiel zo svojim AM/EN bajkom ;( ;( ;(

triki: obnova stareho singletraku Cerova draha = obnova stareho singletracku Cerova draha :)
09.05.2010 - 21:05:37
00
bude to viac adrenalinove ked tade pojdes s pocitom ze ta mozu odbachnut :P
09.05.2010 - 21:08:24
00
triki: povolenie sme dostali na obnovu už existujúceho starého chodníka, ktorý tam bol dávno pred vybudovaním posedov. inokade sa to trasovať nedalo...

lto: ja som tiež hovoril, aby tam tie stromy ostali...

inak nejakí šikovníci odpratali tie dve tri položené brvná na zjazdíku k malému slavínu. o 11 tam ešte boli a o 15 už nie :(
09.05.2010 - 21:10:42
00
Nuz, asi bude treba nechavat pri niektorych stromoch cedulky nedotykat sa. Ked sme isli rano s LAcom od Maleho Slavina, tak hned na zaciatku, bol par tenkych konarov cez singletrack. Dohodli sme sa, ze ich tam nechame, neboli moc na obtiaz. A ked sme sa o 3 hodinky aj s Martinom vratili, uz tam neboli. Vyzera, ze uz trat cistia aj ludia, co po nej jazdia, akurat kazdy ma inu predstavu, ako ma trat vyzerat. Aby z toho nakoniec nebola dialnica. :(
09.05.2010 - 21:14:08
00
Inak po tej 18 tej by som mohol tadiaľ jazdiť aj ja ozbrojený? 8)
09.05.2010 - 21:15:09
00
keď tie prekážky budú vypadať príliš prirodzene prírodne tak to ludia odpracú v domnení že to tam padlo samo, keď to bude len tak hodené tak to budú brať že je to práca sabotérov, takže ak spestrenie tak asi len viditelne postavené cielene a prípadne označené.. :?:
09.05.2010 - 21:21:26
00
k tomu obmedzujúcemu času: ja si myslím, že pohyblivý čas nie je dobrý nápad, boli by z toho zvady. oveľa jednoduchšie je obmedziť to fixne, ako píšeme hore... nemusí to byť možno od šiestej... ako napísal yojo, počkajme, čo poľovníci zistia na mestských lesoch a podľa toho sa zariaďme. myslím si, že ani pre jazdenie po práci to nie je nejaká zásadná prekážka. nehovorte mi, že bez tej časti trailu si podvečerné jazdenie nedokážete predstaviť...

k svojvoľným úpravám trailu: už sme sa o tom dnes bavili v lese, som zásadne proti takýmto činnostiam. trail staviame pre radosť z jazdenia, snažíme sa, aby bol zaujímavý pre veľkú skupinu jazdcov. ak sa niekomu niečo na traili nepáči, nech jazdí inokade... určite chcem dať zákaz úprav na info tabuľky. aj keď tomu možno nezabránime...
09.05.2010 - 21:23:27
00
keyboard_arrow_up