AUTHOR ŠELA marathon

07.05.2011
1. kolo - Inter Mountain Series
MTB maratón
Lipník nad Bečvou (Česká republika)

Propozície, Reportáže, Výsledky
Zúčastnených bikerov (13)
Eddie_GFlinkerftakopyskhouseloverjana1JojoJuniorixmishoxpatronrootSp4jotmax
Inak Dury, ja ako to citam tak este som mal celkom stastie. Kedze ja som cez tie polia siel ked este brutal lialo a preto sa mi to bahno nelepilo...bolo sice vody ako na plavarni ale stale lepsie ako co si mal ty :x
10.05.2010 - 12:14:41
00
Imroman, tak tomu ver.
Si myslim, ze som isiel po dost inej trase ako prva stovka :)
10.05.2010 - 14:05:19
00
Ahojte,

Pre mna to bol prvy krat na Seli, a musim priznat ze organizacia je na vysokej urovni (no mozno okrem 3 vapek na 1000 cyklistov...). Samotna trat - nadhera! Urcite sa tu vratim o rok. Ohladom podemnok, ako povedal jeden chlapik na starte - aspon sa ne prasilo :).

Nekto vspomenul tu nekonciaciu sa, zabahnenu, luku - no tam som nadaval v myslienkoch... Podobne mal som uz myslienki ci to ne vzdam, no nedovolilo mi sevedome ze prede mnou ide Mato a Sano Koberovci ktory to urcite dojazdia. A ked som dajake pochybnosti esce mal, tak som sa ich vzdal uplne po prejezde cez tunel - take fandene (znasobnene uskim priestorom) esce som v zivote na bicykli ne zazil - dakujem vsetkim co tam stali, aj ked to asi citat ne budu.

V aute, po ceste spat malo som ne zaspal s unavy, potom esce vstupne cistene chandier a konecne spat - 11 h! Pol nedela zbehlo na prehladke/docistiovaniu bicykla ale stalo to za to...

Lechu
10.05.2010 - 14:05:54
00
fotky na selasport http://www.selasport.cz/aktuality/aktual.php?id=163
10.05.2010 - 14:11:37
00
toto je moc :lol:

img5.rajce.idnes.cz
10.05.2010 - 14:34:00
00
a tento borec šiel väčšinu trate so mnou :rofl: ale potom mi ušiel no....

img5.rajce.idnes.cz
10.05.2010 - 14:36:03
00
Hehe...tento borec obehol tesne pred cielom aj mna :lol:
10.05.2010 - 17:30:05
00
kruty borec..bahnoborec :devil: :rofl: ..

..ako dury povedal: kazdy sme isli inu aj ked tu istu trasu...podmienky sa tam menili nielen pocasim, ale hlavne mnozstvom jazdcov....a tych bolo velaaa..
ja som este nikdy nezazil tolko startujucich...myslim, ze ani min.rok ich tam tolko nebolo( neviem :$ ) ...asi preto, ze to boli aj majstrovstva cr v maratone..a to bolo citit neustale...za cely cas som sa neocitol sam na trati..! :bug:
inak velmi smiesna situacia pre mna nastala (preto sa chcem o nu podelit)..ked tety pri jednej odbocke do celkom zaujimaveho zjazdu kricali po mne nieco comu som rozumel: " pozor dole padali ""stromy""...ale oni asi kricali nieco ine..co v tom svistani vzduchu uz moj sluch nezachytil..ale po prejazde prudkou zakrutou mi to bolo jasne...valalo sa tam asi 5-7 borcov z kratkej v bahne :lol: kazdy v inom kriku ci kute...ale mne sa to az tak drsne nezdalo a bez problemu som sa sklzol dole 8) ..a este som sa chvilu na tom v duchu smial...(nic sa nikomu nestalo takze to bolo smiesne nie skodoradostne ^_^ )...
...
btw.ani ja som nedostal sms...ale vsetko ostatne bolo super..
na wapku som necakal..mal som spominany gyblik a kefu...a sprchy sice boli studensie ale inak fajn..ja som bol dost zahriaty :sun:
...
skoda len ze ako na vsetkych doterajsich blatomordach ani tu neboli fotografy na tych spravnych miestach..!!! :shake:
10.05.2010 - 21:35:34
00
ryzove polia a ine zazraky :rofl:

Prílohy:

IMG_4473.JPG
IMG_4473.JPG 214.73 KiB thumb_up0thumb_down

IMG_4443.JPG
IMG_4443.JPG 193.88 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: takto nejak som vyzeral aj ja..no foto nemam...
IMG_4475.JPG
IMG_4475.JPG 222.06 KiB thumb_up0thumb_down

IMG_4450.JPG
IMG_4450.JPG 104.29 KiB thumb_up0thumb_down

IMG_4427.JPG
IMG_4427.JPG 222.09 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: hlineny panacik..inak dobra tepelna izolacia ten "krunir"
DSC00729.JPG
DSC00729.JPG 413.98 KiB thumb_up0thumb_down

10.05.2010 - 22:32:02
00
no pridám aj ja niečo, keďže report tentoraz napísal Roberto...

v podstate som aj trochu váhal či vôbec štartovať, bol som trochu nachladnutý celý týždeň a maratón v blate a daždi veru nie je najlepšou liečebnou metódou, tak ale čo už no... :$

obliekol som sa radšej trochu viac, t.j. dlhý rukáv triko na telo, dres a windstoperka vesta, blatníček už spomínať nejdem, kto nemal, mohol banovať...

po štarte na kruháči chcel borec vedľa mňa prejsť z dlažby na asfalt a okamžite ležal na zemi, kontakt žiadny takže pohoda...po nájazde do terénu sa konečne neprášilo :-), trať už poznám veľmi dobre, drobné zmeny v úvode jej prospeli...avizovanú prémiu som ani nemal možnosť atakovať, keď som sa pred ňu dostal, vletel predo mňa Juraj S. a okamžite ľahol na zem (sľúbil mi Zubra tak dúfam, že nezabudne!)
Singláčiky boli v pohode, občas sa potlačilo, kto mal Maxxisy Medusy mal navrch...borec so smrtkami na prillbe stále opakoval "klid, na Pekle pak nebudete vládat"...v jednom prudkom zjazdíku šiel predo mnou, nanešťastie však zastavil a skoro som ho sundal, vidla šla takmer na doraz...na občerstvovačke v autoservise Rybáře začalo už fakt liať, ale keďže sa blato na lúkach na moje potešenie nelepilo, šlo sa mi v podstate super, teda až na to že sa začínali ozývať kŕče (kilometre holt neoklameš)...pred tunelom sa stretávali dlhá s krátkou a tam už to nebolo bohviečo...v kopci tlačenica, každý toho mal už plné zuby, takže sa ani nedivím že sa im nechcelo uhýbať...potom prišlo to "ryžové pole", kde bola hustota bikerov z krátkej ešte väčšia...musím povedať, že mne to až tak hrozné neprišlo, raz dva som bol na tej asfaltke, potom sa to pred Peklom rozdelilo, hore som sa ako tak vyštveral na najlahšom prevode...potom už som vedel že je to ok, náladu mi pokazil mini defekt, koleso však sfúklo len trochu a blato dierku asi zalepilo, dvakrát som zastavil a skúsil či to nemäkne viac, ale dalo sa ísť v pohode ďalej...najhorší bol pre mňa ten záver okolo Bečvy, to nemá konca kraja, samotné stúpanie na hrad už sa celkom dalo, i keď zase ten prudký úsek už som mal toho dosť...v cieli našťastie svietilo slniečko, pokecal som s chalanmi z Čadce a to bolo vsio...už len umyť bike, seba a až o 7mej sme sa dostali na hrad na jedlo..tombolu sme ani neriešili...

Čiže za mňa maratón aj napriek počasiu za 1, škody na biku žiadne, metalické platničky XTR odviedli super robotu :y:

Prílohy:

P1090448.JPG
P1090448.JPG 232.52 KiB thumb_up0thumb_down

11.05.2010 - 11:53:27
00
ja som si tiez brusil zuby na tu premiu, ale v idealnej stope bol tlaciaci kolega z Puchova, takze moj pokus obist ho z pravej strany, kde to bolo naozaj strme, bol neuspesny :swear:

tombolu si za nas vsetkych vybral Shikmo :)
11.05.2010 - 12:38:00
00
:D
...jo a snad coskoro pojdem na regeneraciu do alp :hai:
..inak premia..to som sa zrazu len ocitol pred skalami kde zo vsetkych stran hucali divaci na miestneho borca..a ja som si dal pekne treking az hore..aj to som mal dost :)
...katko obcas je dobre byt vzadu..ja som kratkyx stretol az skoro pred cielom (a este par popadanych niekde co som spominal..)...
ale zasa som si uzil aj viac blata... :lol:
11.05.2010 - 21:48:16
00
:lol:

img5.rajce.idnes.cz
12.05.2010 - 08:14:12
00
pjeknee, hop hop :rock:
12.05.2010 - 08:48:22
00
No, tam bola este chut :P
12.05.2010 - 09:13:40
00
keyboard_arrow_up