Treba si najprv v prvom rade zmeriať koľko ma vidlica od osi naboja po korunku vidlice a porovnať zo starou a až potom rozmýšlať či ten krk piliť.


a to uz preco????
12.12.2006 - 12:24:41
00
Este ma napadlo,ved fox tu ma servis u nas nie_..ked sa nieco s nou po... da sa to spravit snad.
12.12.2006 - 12:27:10
00
Treba si najprv v prvom rade zmeriať koľko ma vidlica od osi naboja po korunku vidlice a porovnať zo starou a až potom rozmýšlať či ten krk piliť.


a to uz preco????


Pretože tam môže byť rozdiel v cm. porovnaj si napr. ROCK SHOX a MARZZOCHI. Može sa stať že ty si spíliš ten centimeter ale aj tak budeš tam kde si bol alebo nie? M"žeš byť aj nižšie.
12.12.2006 - 12:34:40
00
aha, ty zrejme myslis, ze aby sa mu nezmenil posed, tak podla dlzky vidlice pouzije podlozku naviac pod predstavec... akurat, ak ma ta vidla inu dlzku, tak mu to hlavne zmeni geometriu. a to podlozkou neporiesi...
ale inak suhlasim s tym, ze nerezat. 1cm je v pohode. da podlozku nad predstavec a v pripade, ze nebude s vidlou spokojny, tak s dlhsim krkom ma vacsiu sancu ju predat...
12.12.2006 - 12:43:37
00
aha, ty zrejme myslis, ze aby sa mu nezmenil posed, tak podla dlzky vidlice pouzije podlozku naviac pod predstavec... akurat, ak ma ta vidla inu dlzku, tak mu to hlavne zmeni geometriu. a to podlozkou neporiesi...
ale inak suhlasim s tym, ze nerezat. 1cm je v pohode. da podlozku nad predstavec a v pripade, ze nebude s vidlou spokojny, tak s dlhsim krkom ma vacsiu sancu ju predat...


Ano presne tak lebo krk bude mať sice taky istí ale samotná vidla mu naruši geometriu a bude ako na Harley- Davidson.
12.12.2006 - 12:56:45
00
Este ma napadlo,ved fox tu ma servis u nas nie_..ked sa nieco s nou po... da sa to spravit snad.


Servis je, otazka je ci sa ti to bude chciet platit, nechci vediet ceny servisu fox shox..a vlastne celkovo ceny autorizovaneho servisu akejkolvek znacky. Pokial to nieje v zaruke, tak sa kazda vidlica predrazi(ak sa s nou nieco stane).
12.12.2006 - 13:02:43
00
Ano presne tak lebo krk bude mať sice taky istí ale samotná vidla mu naruši geometriu a bude ako na Harley- Davidson.


ale to uz je teraz neskoro riesit, ked to uz kupil... ale 1-2 cm nebudu problem...
12.12.2006 - 13:13:04
00
Ano presne tak lebo krk bude mať sice taky istí ale samotná vidla mu naruši geometriu a bude ako na Harley- Davidson.


ale to uz je teraz neskoro riesit, ked to uz kupil... ale 1-2 cm nebudu problem...


Je to o pocite, pre mna by to bol problém.
12.12.2006 - 13:15:56
00
Hmm,ten krk by mal byt OK.Pilit ho nebudem. Chlapik,co mi ju predal, ju dal v tom servise na "generalku" ...takze by mala byt OK snad.
12.12.2006 - 13:22:59
00
keyboard_arrow_up