Na tej casti singlacu za asfaltkou co ide na Kacin sme nasli
Fotak Olympus. Tak dajte vediet ked sa najde majitel.


Olympus mju: 850. :clap:
To je asi môj. Včera som ho tam niekde stratil.
Môj email: milansch@orangemail.sk
mobil: 0905409897
30.05.2010 - 11:17:47
00
Súkromný pozemok? A ŠPZ "New York"? No šak nech ich tam stretnem :@
30.05.2010 - 11:31:04
00
Máte ten trek už komplet Céčkom označený?
Polovníkom sa môže stať akurát tak to,že im skončí nájomná zmluva v ML.
Netreba byť po.ratý a poslať ich hneď topiče.
Pokiaľ je to označené tak možu držať zobák.
30.05.2010 - 19:32:06
00
Olympus mju: 850. :clap:
To je asi môj. Včera som ho tam niekde stratil.
Môj email: milansch@orangemail.sk
mobil: 0905409897



podla fotiek to je presne tvoj fotak :)

keby nas ti polovnici nebuzerovali, tak hladame majitela asi dlhsie :)
30.05.2010 - 20:08:08
00
Máte ten trek už komplet Céčkom označený?
Polovníkom sa môže stať akurát tak to,že im skončí nájomná zmluva v ML.
Netreba byť po.ratý a poslať ich hneď topiče.
Pokiaľ je to označené tak možu držať zobák.


problem je, ze uz je tam biely podklad, ale C na tej znacke chyba.

ak je povolenie, tak ja som ochotny to tam ist niektory vikend vymalovat :)
30.05.2010 - 21:26:27
00
Tak už len domaľovať a bude kľud.
a žiadne povolenie so sebou nepotrebujete,nebudú vás snáď nejakí burani školiť ktorí sú tam tiež len v prenájme,že kde áno a nie...
30.05.2010 - 21:52:09
00
Ak by mal niekto záujem, môže si pozrieť ešte pár fotiek zo sobotňajšej brigádky...
30.05.2010 - 22:02:23
00
to: bikemon a korky
Chalani, ešte raz dík za nájdený fotoaparát.
Super.
:y: :y: :y:
31.05.2010 - 07:54:35
00
k povoleniu: tak ako píše laco, máme od všetkých dotknutých vlastníkov súhlas s vybudovaním trasy, súhlas od krajského úradu pre životné prostredie a tiež povolenú výnimku zo zákona o lesoch, na základe ktorej môžme vykonávať terénne úpravy s narušením pôdneho krytu na lesných pozemkoch...
31.05.2010 - 16:13:38
00
bikemon:
Singletrack je po celej dlzke legalny, mame vsetky doklady na jeho prevadzku a vyuzivanie na horsku cyklistiku. To, ze nejaki polovnici teraz robia problem, nie je nic nove, to tu bolo, i ked sme legalne vyznacili i Green bike Tour okruhy.


Neviem na koho su povolenia pisane, ale bolo by dobre aby sa opravnena osoba (t.j. na koho su vydane povolenia na uzivanie) oficialne ohradila (pisomne) voci spravaniu sa inej opravnenej osoby. Do buducna to prinesie zachytny bod v pripade, ze "silne reci" prerastu do inej podoby. Je totiz velmi dolezite aby bol dokumentovany priebeh vztahov.
31.05.2010 - 17:22:51
00
No, nestiham sa cudovat, co vsetko sa udialo .. ale stale som mimo BA , nez sa vratim, tak aj ten monolit voda asi odplavi :( .. vsade prsi jak keby 100 rokov neprsalo.

Znacku zakaz vstupu s konom je treba instalovat .. vravel som, ze je to najvacsi problem chodnika :!: . Plus by som osadil aj male info tabulky na M.Slavine a pripadne inde, co je to za chodnik , rozhodnutie o legalnosti, a podstatna informacia ,ze chodnik nepovstal z mrtvych sam, ale .. v tejto krajine je asi marne ludi nejak upozornovat , aby si vazili pracu druhych ... to sa nezmeni uz nikdy.

edit: polovnikom nic nepatri, maju len v prenajme to, ze mozu (za urcitych podmienok) polovat v urcitom uzemi. Treba ich slusne odmietnut, ak by robili skazu na chodniku, odfotit, pripadne identifikovat (poziadat o ich udaje, legitimovat ich). Pripadne ich poziadat o ukazanie povolenia vstupu s motorovym autom, ak nie su polovna hliadka :lol:
31.05.2010 - 19:29:31
00
No, nestiham sa cudovat, co vsetko sa udialo .. ale stale som mimo BA , nez sa vratim, tak aj ten monolit voda asi odplavi :( .. vsade prsi jak keby 100 rokov neprsalo.

Znacku zakaz vstupu s konom je treba instalovat .. vravel som, ze je to najvacsi problem chodnika :!: . Plus by som osadil aj male info tabulky na M.Slavine a pripadne inde, co je to za chodnik , rozhodnutie o legalnosti, a podstatna informacia ,ze chodnik nepovstal z mrtvych sam, ale .. v tejto krajine je asi marne ludi nejak upozornovat , aby si vazili pracu druhych ... to sa nezmeni uz nikdy.

lto:
neboj, monolit este neodplavilo, caka na objavitela..:)
Tabulky nie je problem osadit, len najst sponzora, ktory by to cele zafinancoval.
Potrebujes min. 3 stlpiky, a odhadom 15 tabuliek...
Povolenie na to vybavim, to nie je problem, len niekto to bude musiet zafinancovat...

nikon555:
neboj, toto velmi rychlo skonci, oni si stale myslia, ze su pani lesa, ale to skoncilo tym, ze mame pokope vsetky doklady. Len sa musime s nimi stretnut, a vysvetlit im to.. ;)
31.05.2010 - 19:34:55
00
domaľujte si Céčka a nemáš čo vysvetľovať.Polovník sa ťa nemá čo pýtať na to,prečo sa tadial pohybuješ... :^)
To ako keby sa ma pýtal čo robím na lesnej ceste...by som mu to vysvetlil bleskovo.
Tuším sa budem musieť začať pravidelne voziť po tom vašom singli a tešiť sa,že ich raz stretnem.
31.05.2010 - 19:47:19
00
len niekto to bude musiet zafinancovat...

verejná zbierka bikerov z BA? skús dať približný rozpočet, vyzbierať by sa to možno mohlo.. a keď sa vyzbiera viac, uplatnenie sa nájde určite (napr nové náradie)
31.05.2010 - 19:56:20
00
...napr nové náradie

veru... keď bude viac takých silákov, ako fluider, tak ho budeme čoskoro potrebovať :lol:
31.05.2010 - 20:00:18
00
keyboard_arrow_up