dnes idem zaplatit pokutu 150e+sudne trovy,lebo som bol obvineny a uznany vinnym citujem:vyuzivam motorove vozidlo na rozrazanie vzduchu a nedodrziavam dostatocny odstup predomnou jazdiaceho vozidla.to je verzia panov policajtov!!!to ze ja som isel po hlavnej tak okolo 50km/h a doticny mi vysiel z vedlajsej ja som sa dal do stredu vozovky aby som donho odzadu nevpalil a on po 30m odbocil tak som to trafil do jeho zadnych dveri.takze ja som chcel podla nich vyuzivat jeho zavetrie pri mojej rychlosti ked sa on rozbiehal.pouzili rozne vypocty rychlost si dali aby im to krasne vsetko vyslo a zistili ze som bol na vine JA.a kto iny? ked ten poskodeny v aute bol PAN POLICAJT.to ze podla zakona ma nesmie obmedzit ani ohrozit to ich nezaujima -ja ze mam predvidat a dodrziavat odstup.ale treba verit policii ved ta nas ma chranit,len kto nas ochrani pred nimi :finger:
14.06.2010 - 09:24:56
00
Dnes sa mi stalo zaujimave....:)
Idem po meste asi 45km/h (s miernym vetrom v chrbte), dobehne ma policajne auto. Dvaja mladi chalani, spolujazdec ma otvorene oknicko, spomalia na moju rychlost a ten spolujazdec-policajt, pozera na mna. Idu vedla mna (medzitym mi zvonil mobil v drese, na ktory som nezareagoval :) a isiel som po ceste, hoci vyznaceny zeleny cyklisticky chodnik viedol po chodniku-rozbitom chodniku). Asi po 1,5 km predbehnu a zastavia na pravej strane cesty, sofer stiahne oknicko, dava ruku von...Uz som myslel, ze ma zastavuju, a on zdvihol palec hore a to bolo vsetko :)
Su aj normalni policajti.
14.06.2010 - 10:15:13
00
tak neviem ci normalni :rofl: ale si sa im asi pacil :l:
14.06.2010 - 11:27:42
00
Ja som v piatok vyrazil na bike, ked ma chcela obiehať velká tatrovka tak som sa obzrel a zbadal som ako ju začal predbiehať šielenec na audine no asi ma zazrel a vzdal to no ja som bol už na piesku krajnice. Po 100m začalo zasa proti idúce auto obiehať iné auto a zasa som bol na krajnici.
To ale nebolo všetko, v prvej križovatke kde som odbočoval do lava som ukázal rukou.Auto za mnou aj na ceste kde som odbočoval stálo jedno dávalo nam prednosť vtom mi do lavej nosnej dierky niečo vletelo.Chcel som si to vytiahnuť prstom no vliezlo mi to ešte hlbšie a hýbalo sa to.Na koniec sa aj s protismeru vrútilo auto a to už ma chytala panika! Nevedel som čo skôr či odbočiť alebo vyťahovať hmyz z nosu.No podarilo sa my nejako odbočiť a skočiť dolu a netvora z nosu vysiakať. Našťastie to nebola včela ani osa asi by som mal preblém po uštipnutí. Čo si mysleli o mne tý šoféri ked videli ako sa jednou rukou špáram v nose a druhou sa snažím odbočiť ani nechcem vedieť. :sweat:


Naposledy upravil Hosť dňa 14.06.2010 - 14:50:52, celkovo upravené 1 krát.

14.06.2010 - 14:44:05
00
si mysleli ze prave snupes heroin aby si zvysil svoj vykon :muscle:
14.06.2010 - 14:49:21
00
No ked sa mám priznať vôbec mi nebolo do smiechu mal som sto chutí otočiť sa a vrátiť sa domov. Na1,5km tolko prúserov je až až.
14.06.2010 - 14:53:57
00
to dokaze cloveka nahnevat nezavidim ti , ale kazda skusenost je dobra
14.06.2010 - 15:00:19
00
No, teraz je to s hmyzakmi :bug: dost divoke, naucil som sa stiahnut prilbu, skor ako ta potvora pichne :whew: , aj ked uz raz bola osa rychlejsia :@ .
Nastastie som tento rok pri tomto divokom manevre nestretol nijakeho magora sofera :clap: .
Preco sa na vsetky prilby nedava sietka na predne otvory ????????????????????
14.06.2010 - 19:19:14
00
Gramy navyse... :P
14.06.2010 - 19:53:30
00
mna minuly rok pichla osa do pery ihned ako narazila bolelo to brutalne a vyzeral som ako taky cernoch
14.06.2010 - 20:10:22
00
mne minuly tyzden osa vletela za krk, kedze som mal rozopnuty dres a ustedrila mi aspon 4-5 stipancov, kym som ju vytriasol. :x
14.06.2010 - 23:44:59
00
Apropo, policajti.
Ked som za volantom, bojim, bojim :sweat: , vodicak mam len jeden :rock:
Na bicykli som doteraz s nimi nemal problemy. Mam na nich vlastny a dost vyhraneny nazor :lol: , ale je medzi nimi dost cyklistov a ked idem na bicykli, daju pokoj. :clap:
Ale mam prilbu, na vsetkych dresoch nasite reflexne pasiky, sak nebudem ako sedlak v cestarskej veste :fubar: A na rame bicykla mam kopu reflexnych samolepiek. Daju sa kupit vo viacerych farbach, aby nekazili dizajn :emo: . Oblepeny mam stlpik riadenia, zadnu vidlu a cosi aj zboku :rock:
Inak, bohove su babky na bicykloch v prilbach na dirt bike :makeup: alebo este lepsie v stavbarskych (este aj s napisom "Doprastav" ) :rofl: :rofl: :rofl: Ked to vidim, idem spadnut z bicykla od rehotu.
15.06.2010 - 08:48:24
00
meridak-takže kolotočár
15.06.2010 - 21:13:37
00
Ja-sam, nemozem si pomoct, ale pripominas mi Brana Mojseja :lol:
Cierna 3M samolepka na ciernom laku a biela na bielom je fak kriklava jak svina :D :D :D
Ked Ta zastihne tma a zotne Ta kamion, mozes si dat vysekat do mramoru "Tu lezi hrdy cyklista, bez bazne a hany ...

A este dodam, samolepky vazia hadam aj 6 gramov.

Kazdemu, co vyhovuje ....


Naposledy upravil Meridak1 dňa 16.06.2010 - 14:36:47, celkovo upravené 1 krát.

16.06.2010 - 06:01:32
00
Súhlasím s meridakom jednák stým môžeš uspokojiť policajtov ale hlavne kvôli sebe! Podstatné je aby si bol videný :y:
Ja nosím v zadnom vrecku aj blikačku síce som ju použil iba raz v lejaku,ale myslím,že aj pre vodičov čo ťa obiehajú si lepšie viditelný. :geek:
16.06.2010 - 11:39:19
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up