Dobré ráno. Triki tebe v tomto threade ide. 8) Sa len xcem spýtať, či tvoja posledná veta (Ale všetko sa ukáže a časom každý dostane rozum.) došla už aj k tebe a či si teda bol voliť, keď to tu tak qalitne analyzuješ.
A čo sa týka kombinácie SAS a tráva. Kopec ľudí sa k tráve stavia ako k jedu. Ja som teda pifkár, ale môj osobný názor je, že tráva pri každodennom užívaní má menej negatívne následky ako každodenných 5 borovičiek po šichte. Tak keď už chceme ľudí chrániť, prečo potom chlast je ok a tráva je shit? Lebo sa nezdaňuje?
16.06.2010 - 06:23:30
00
Presne - ja nevidím žiadny rozdiel medzi trávou a chlastom/cigaretami. Ja som bol pár rokov užívateľom trávy a nehanbím sa za to - proste to patrilo k našej mladosti. A vôbec som nemal s tým problém prestať. Človek si keď je starší uvedomí, že je tu hranica, keď sa musí rozhodnúť ako ďalej - či chce celý život byť "mimo" alebo niečo pre seba spraví. Samozrejme sem-tam si dám nejaké to pivečko, vínko, cigu ale to je len zanedbateľné množstvo, ke´d je povedzme nejaká oslava a pod...

Ja som toho názoru, že konzumácia drog by nemala byť trestná ALE distribúcia samozrejme áno. Len ono sa to dopĺňa takže by to asi bolo ťažko kontrolovať. V Čechách sa dá dokonca držať u seba aj nejaké množstvo (myslím, že to je 1,5g) dokonca aj heráku - a neviem či bol zatiaľ s tým problém...
16.06.2010 - 08:08:40
00
ešte sa pomaly NIČ "poriadne" nestalo a "kresťania" už zašínajú vydierať
http://www.sme.sk/c/5425762/figel-vytiahol-zmluvy-s-vatikanom-fico-sa-dalej-pokusa.html

vždy som vravel na černokńažníkov pozor
16.06.2010 - 15:48:11
00
A co si cakal? A to este nevystrcili rozky Sulikovci a ich "Obycajny ludia". :D :D :D Netvrdim ze doretajsia "sebranka" bola lepsia. Politikov stale zaujimal a bude zaujimat len osobny prospech.
16.06.2010 - 16:01:33
00
s tým rozdielom, že Sulikova 4. obyčajná odnož chce NORMÁLNE veci na rozdiel od černokňažníkov... !!!
16.06.2010 - 16:10:34
00
Neboj sa kdháci to sú farizeji a Sulík im ten ich Vatikán vymení za niečo čo bude mať preňho vyššiu hodnotu.Normálny obchod.
16.06.2010 - 16:29:05
00
Tak keď už chceme ľudí chrániť, prečo potom chlast je ok a tráva je shit? Lebo sa nezdaňuje?


bingooo. cigarety a alkohol su vacsi bordel ako trava (co sa tyka vplyvu na zdravie aj na spolocnost), no statu z toho idu velke peniaze, takze je to uplne ok.
aj ked partia ludi ma prave pohodovy vecer pri vodnej fajke naplnenej travou a na opacnom konci mesta na mol ozraty alkoholik prave zmlatil svoju zenu, lebo sa spytala kde bol cely vecer. a pre istotu pridal po jednej a detom...
16.06.2010 - 23:27:30
00
porovnavat dva bordely, ktory je vacsi................. :?:
mne sa zda nefer pouzivat taketo finty na ziskavanie hlasov.
akekolvek od ktorejkolvek strany, nehovorim len o SAS
celkovo predvolebne sluby su pekny humus, politici vidia len cisla a pozoruju ako sa menia na zaklade toho co vypustaju z ust a velmi rychlo zabudnu co narozpravali..............

kvalifikacia pre vstup do politiky by sa mala zakladat na uz uskutocnenych cinoch pre verejne blaho.
chces ist do politiky? ukaz co si uz urobil pre svoje okolie.
17.06.2010 - 06:20:13
00
Uz mi to pride smiesne. Posledne dni vsade kde pridem, kliknem, prepnem, pozriem len sama dekriminalizacia a homosexualy ako keby to boli jedine problemy slovenska :tmi:
17.06.2010 - 07:42:43
00
vzdy to tak bolo: malymi ale emotivnymi problemami sa zakryvaju tie velke a ich neriesenie
17.06.2010 - 07:52:46
00
..tiež nechápem,že sa musia takto sústavné prezentovať tie ich pochody a podobne,však nech si žijú ako chcú,čo ja chodím sa deckami,aby ma každý vidiel,že moja orientácia je hetero???


..však mám pocit,že sú už všade,otvorím chladničku a vyskočí na mňa buzík...

A čo sa týka marišky,ja by som dala sankcie tomu u koho ich nájdem a nebude spolupracovať,kde to kúpil...nech zase moc nevyskakujú... :rock:

..a taktiež som za trest smrti u pedofilov,a podobnej hávedi,čo do konca života žijú v komfortných celách za naše prachy..ale myslím,že toto sa ani nedostane do parlamentu,lebo to sa v Únii nerobí,niekomu siahnuť na život...ale takýto zmrdi,tí majú právo na všetko a ešte sa vyškierajú do ksichtu... :finger:
17.06.2010 - 07:59:43
00
No ako som sledoval zopár afér, kde boli za pedofiliu odsúsení nevinný ludia na základe vynútených svedectiev detí a vykonstruovaných dokazov len preto, aby masy videli, ze státne orgány nieco robia, tak tým trestom smrti niesom si az taký istý :tmi: Vid posledný prípad s frantiskánmi.

A dekriminalizácia marisky má tiez nieco do seba. Vzhladom na to, kolko policajti s kuklácmi venujú pár gramom trávy.
17.06.2010 - 09:27:05
00
..súhlasím,všetko sa dá zneužiť a boli prípady,že boli naozaj odsúdení aj nevinní len preto,že napr.otec nechcel zvýšiť vreckové,tak ho dcérenka udala za zneužívanie... :n:
..je to ťažká téma,ale na druhej strane by mali všetci recidivisti,vrahovia a podobná háveď trochu rešpektu..aspoň myslím... :?: :?:
17.06.2010 - 12:49:45
00
nemaju pred zakonom nemali by ani pred sibenicou
17.06.2010 - 12:54:54
00
no z druhého pohladu, radšej byť usmrtený než 20 rokov stráviť nevinne za mrežami..
to začlenenie do normálnej spoločnosti je určite náročné a okrem toho tolko rokov v prdeli.. nehovoriac o tom, že aj keby hlásili každých 5min správy o nevine tak aspoň 30% ludí tomu neuverí a ostaneš napr. vrahom..

keď už nie trest smrti, zaviedol by som povinnú prácu (jasné že časť na vreckové, ale pobyt by si pekne odmakali a zaplatili)
17.06.2010 - 13:01:42
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up