Tuto sezonu som presiel na SPD - tiez 520+bbb kufre (500+350SK) a ktomu som si kupil specialized tretry 2500sk.
:D
Zaucenie do cara SPD v piatok vecer (by Littlefox) a v sobotu absolvovanie maratonu Sulov 50km trat. Uplna parada - 1pad inak som stihal vyzuvat.
:D
09.07.2008 - 15:27:19
00
Čavte, chystám sa na kúpu mojích prvých nášlapných pedálov.
Zaujal ma model Shimano Pd M540. Čo si o nich myslíte?
Zároveň by som rád vedel ako to funguje, myslím tým:
ak chcem takéto pedále, musia byť k nim aj tretry a kufre(kufre sa dajú vymeniť, resp. dokúpiť? či) , ktoré vlastne zabezpečujú spojenie medzi tretrou a pedálom. Pochopil som to správne?
Čo si myslíte o kúpe pedálovz bazára?
Moc sa v tom nevyznám tak preto sa pýtam ako :party:
Vďaka za odpovede.
29.07.2010 - 02:46:24
00
Čavte, chystám sa na kúpu mojích prvých nášlapných pedálov.
Zaujal ma model Shimano Pd M540. Čo si o nich myslíte?

dobry model. na zaciatok (a nielen na zaciatok) ti vsak uplne stacia M520-ky.
Zároveň by som rád vedel ako to funguje, myslím tým:
ak chcem takéto pedále, musia byť k nim aj tretry a kufre(kufre sa dajú vymeniť, resp. dokúpiť? či) , ktoré vlastne zabezpečujú spojenie medzi tretrou a pedálom. Pochopil som to správne?

ano pochopil si to spravne. musis mat topanky s moznostou pripojenia kufrov (existuju rozne - tretry, sandale, zimne, trekingove ......). kufre sa samozrejme daju menit - je to spotrebny material. ale neboj necakaj nejake caste menenie. spravidla vydrzia jedny kufre celu zivotnost topanky..
Čo si myslíte o kúpe pedálovz bazára?
Moc sa v tom nevyznám tak preto sa pýtam ako :party:
Vďaka za odpovede.
pedale z bazara mozu byt dobre ale mozu byt uplne "rozbite" - to z obr nevidis. ale dnes kupis naslapne za relativne maly peniaz, tzn radsej nove
29.07.2010 - 07:18:12
00
keyboard_arrow_up