kto so mnou v sobotu vybehne niekam na jahodnu..pripadne lajosku..alebo niekde inde +-40km ?

Ked vyzeras ako na tej tvojej menovke tak aj na koniec sveta. :oops: 8) :P
08.01.2007 - 20:02:04
00
Gafis tu mozno najdes nejaku inspiraciu http://www.bjbiketeam.host.sk/
je to stranka dvoch kosicanov maju tam myslim aj nejake trasy na vychod k slancu a na dargov

Vyzera to skor tak na ziletky alebo treky. Slanske vrchy a ich pokracovanie v Madarsku (Zemplinske vrchy) maju celkom pekne trasy po viac alebo menej kvalitnych lesnych cestach. Od Makovice na juh az do Madarska mozem prihrat tipy. Viac na sever to budu mat pod palcom presovcania.
08.01.2007 - 20:10:13
00
ja som teraz nedavno isiel dole po cervenej a bolo to ok, stretol som aj mensiu rodinku srniek cca4 kusy , jedine ze ma potom zastihla trochu tma , ale inac je tam super.

dik za info, som zvedavy ako to tam bude vizerat teraz, po tom otepleni...


btw, tiež mi už dochádza inšpirácia. polkruh od bukovca po kavečany mam už komplet prejazdený. začínam teraz pokukovať po slanskych vrchoch. chodieva tam niekto? dá sa aj teraz? stoji to vobec za to?


mne tiez, tak som rozmyslal, ako hovoril pista nad okolim presova, teda od kysaku na sever...ale nemam mapu tej oblasti
08.01.2007 - 20:14:28
00
kto so mnou v sobotu vybehne niekam na jahodnu..pripadne lajosku..alebo niekde inde +-40km ?

Ked vyzeras ako na tej tvojej menovke tak aj na koniec sveta. :oops: 8) :P

no..bohuzial..az take velke to na hrudi nemam :) :oops:
08.01.2007 - 21:07:13
00
mne tiez, tak som rozmyslal, ako hovoril pista nad okolim presova, teda od kysaku na sever...ale nemam mapu tej oblasti

VKU Harmanec: 117 Slanske vrchy - Dargov (juzna cast) a 116 Slanske vrchy - Velka Domasa (severna cast) pripadne cele na 5 Podrobna cykloturisticka mapa Kosice - Dolny Zemplin. Cykloturisticka je 1:100 000 a tie turisticke 1:50 000
08.01.2007 - 21:29:16
00
vyzera to tak, že ja sa zajtra pojdem pozriet cez jahodnu na bukovec, už som tam dlho nebol :-)
08.01.2007 - 21:59:42
00
vyzera to tak, že ja sa zajtra pojdem pozriet cez jahodnu na bukovec, už som tam dlho nebol :-)

Okolo obeda by som mal byt na Jahodnej (alebo tesne pred obedom). Idem svoju oblubenu trasu pre tento cas Bankov - Alpinka - Diana - Findorakova - Jahodna.
08.01.2007 - 22:16:55
00
mne tiez, tak som rozmyslal, ako hovoril pista nad okolim presova, teda od kysaku na sever...ale nemam mapu tej oblasti

VKU Harmanec: 117 Slanske vrchy - Dargov (juzna cast) a 116 Slanske vrchy - Velka Domasa (severna cast) pripadne cele na 5 Podrobna cykloturisticka mapa Kosice - Dolny Zemplin. Cykloturisticka je 1:100 000 a tie turisticke 1:50 000


jaaj sak zase lama nie som :D . viem si zistit aku mapu potrebujem, ale vravim ze ju nemam, ale aj to asi casom bude
08.01.2007 - 22:49:36
00
mne tiez, tak som rozmyslal, ako hovoril pista nad okolim presova, teda od kysaku na sever...ale nemam mapu tej oblasti

na lajoške máš na stene :)
09.01.2007 - 06:52:15
00
mne tiez, tak som rozmyslal, ako hovoril pista nad okolim presova, teda od kysaku na sever...ale nemam mapu tej oblasti

na lajoške máš na stene :)


hej no parada, tak ked si budem chciet naplanovat trasu tak si len vybehnem na lajosku a je to. a mam po probleme :D :D
09.01.2007 - 22:17:49
00
mne tiez, tak som rozmyslal, ako hovoril pista nad okolim presova, teda od kysaku na sever...ale nemam mapu tej oblasti


tuto oblast som zacal objavovat minulu jesen...najlepsie je asi zacat postupne sopotnickou dolinou a okolitymi kopcami a potom snad dalej na sever...a je dobre spojit sa aj s presovcanmi, ti to maju zmaknute az po Kysak a vedeli by ti poukazovat zaujimave trasy...
10.01.2007 - 10:38:59
00
čaute, nevie niekto ako to vyzera v tomto obdobi na kojsovke? je tam sneh?
poprípadne neviete ake pocasie hlasia pre kojsovku na weekend? rad by som si tam v sobotu respektivne v nedelu zasiel :-)
10.01.2007 - 18:59:18
00
čaute, nevie niekto ako to vyzera v tomto obdobi na kojsovke? je tam sneh?
poprípadne neviete ake pocasie hlasia pre kojsovku na weekend? rad by som si tam v sobotu respektivne v nedelu zasiel :-)


Podrobna predpoved (druha tabulka) je len na tri dni.

Prílohy:

kojsovka.jpg
kojsovka.jpg 151.4 KiB thumb_up0thumb_down

10.01.2007 - 23:18:15
00
díky ale mal by som este jednu otazocku : Nepoznate nahodou niekto cestu hrdinov SNP? chcel by som s nou ist na kojsovku? da sa to prejst na biku v pohode?
Díks
11.01.2007 - 22:54:27
00
díky ale mal by som este jednu otazocku : Nepoznate nahodou niekto cestu hrdinov SNP? chcel by som s nou ist na kojsovku? da sa to prejst na biku v pohode?
Díks

Trocha si ma dostal do pomykova. Cesta hrdinov SNP je cervena. Kosice - Bankov - Jahodna - Lajoska - Kojsova hola. Za normalnych okolnosti je cela zjazdna okrem useku zjazdovky od konca sedacky po cajovnu i ked som uz videl to vyslapat. Ked je bahno, zaveje, lad a pod. tak to co tvrdim nemusi byt pravda. Z druhej strany od zapadu by som to upresnil, ze nie je problem sa tam dostat s bikom ale dostat sa tam bikom moze byt miestami problem.
11.01.2007 - 23:01:40
00
keyboard_arrow_up