Šariš
Je jednoducho najlepší... 26% [ 62 ]
Reigns & Rulez:) 11% [ 26 ]
Najkrajšie, najvášnivejšie, najrozumnejšie a celkovo najlepšie ženy su jednoznačne zo Šariša. 35% [ 83 ]
Je srdcovka! 28% [ 68 ]
Celkový počet hlasov : 239
ano, cestou spat z Lajosky po modrej do Hylova
07.08.2010 - 09:21:46
00
tak mne sa zmenil program na nedelu a bohuzial na ten pojazd do KE nebudem moct prist. skoda. tak nabuduce.
uzite si to.
07.08.2010 - 16:17:44
00
Kym ortodoxni davali dnes Folkmar na slickoch, my s Janom na all-purpose gumach sme navstivili chatu na Buciach z Rencisova a na spiatocnej ceste spestrili vyjazdom pod Kohut novou cestou z konca Uzovskych Peklan a naslednym zjazdom do Sabinova po terene. Bolo makko, ale nie blato (az na par kaluzi, ktore sa viac alebo menej dali obist ;) ). Pocasie super. V Raznanoch sa lietalo, aj modelari, takze dalsie spestrenie dna.
08.08.2010 - 23:52:32
00
Ortodoxni nejazdia na slickoch ale v terene, a vcera sa ich zopar dalo vidiet na Kojsovke;)
09.08.2010 - 09:59:05
00
Aha, myslis bigotnych? ;) :)
09.08.2010 - 11:13:01
00
Dobry den,

par mesiacov uz toto forum citam a nasiel som skvele informacie a tipy, ktore ma priviedli ku kupe noveho bicykla (predchadzajuce 3-4 roky som na bajku ani nesedel). Takze v prvom rade dakujem za inspirujuce fotky, fundovane informacie a vlastne skusenosti, o ktore sa na tomto fore delite s ludmi neznalymi (ako som ja :)).

Samozrejme, aby to nebolo take jednoduche, mam aj nejake otazky. Nebojte sa, nie ohladom kupy bajku. To som uz poriesil :D (aj ked asi skusim menit vidlu, ale o tom potom a v inej teme :))

2 mesiace si tu jazdim po okoli. Mam prejdene tradicne trasy typu - Kvasna voda, Cemjata, Borkut, Radatice a pod. A teraz som chcel skusit bajny Salamander. Chcem sa opytat- co ma spolocne Salamander a tato trasa http://cyklotrasy.luho.sk/subory/cyklotrasy_menu2.files/popis_cyklotras/modra_p.htm? Tipujem, ze je to iba po Podhradik a potom sa musim napojit na zelenu a neskor na cervenu smerom na Rusku Novu Ves. Aspon tak nejak som to vydedukoval z GoogleEarthu a tejto mapy lesnych ciest http://gpsteam.eu/KML/tzt.kmz. A este otazka- chodievate v smere z Ruskej do Podhradika, alebo naopak? resp. co je pre mna zjazdnejsie na HT a s tym, ze som zaciatocnik, ktory smer?

Tak, na zaciatok by hadam aj stacilo. Prajem pekne pocasie a vela veselych km. A samozrejme, dakujem kazdemu, kto na odpoved minie svoj cas :)
09.08.2010 - 11:58:37
00
:D :tmi: :lol: ;( |-) .... ortodoxni MT Bikeri na slikoch :headbang: ;(
09.08.2010 - 12:03:14
00
By si neveril, Pasta svojho času cca 3 r. nejazdil žiletku, len MTB a nalepšie sa mu pozdávali semi slick ritchey comp, michelin a potom okopčené rubeny, a potom neskôr mala rubena supernízky dezén master - to bolo asi naj, - a neboj sa, aj naša generácia dávala slušné pojazdy, aj Čergov, aj Slánske, aj Kojšovku, aj Oravu aj N.T.... no a kompletne maratónske trate v každom počasí na celom Slovensku. Pasta ostal ortodoxný biker na semi slickoch. Výnimka existuje asi 4x slánsky maratón na hrubých rubenách a 2 z 5-ich Horalov a Dubničák - 2x, bolo tam blata po uši.
Zhrniem tento román- dá sa jazdiť aj terén na gumových obručiach, čo držia a nehuntujú krajinu.
09.08.2010 - 13:55:39
00
Pasta dakujem za roman :y: ..... Pisal si o jazdeni terene v kazdom pocasi na semislickoch. OKRespect . Ja som reagoval na "Ortodoxny MTBiker na ceste na galuskach"!!! Kus rozdiel .... ci nie ???!!! :o
09.08.2010 - 19:13:59
00
Pasta, Pasta ... to meno mi znie povedome ... Pasta, Noro ... matne si este spominam na tieto bikerske mena, ale kdesi sa vytratili v case. :( Boli prilis rychli ...
09.08.2010 - 20:41:00
00
Mame komplet povolenia na stavbu noveho singlacu v mestskych lesoch v PO. Mozno ste uz o tom niekto poculi, bude sa vinut z Malkovskej na Borkut..a poriadne ozivi moznosti bikovania v PO. Kto by bol ochotny pridat ruku k dielu? Ked sa bude mensia brigadka..
11.08.2010 - 11:17:27
00
ja pomozem rad
11.08.2010 - 11:52:14
00
Siel by niekto bikovat v piatok doobedu?
11.08.2010 - 12:08:20
00
Mame komplet povolenia na stavbu noveho singlacu v mestskych lesoch v PO. ... Kto by bol ochotny pridat ruku k dielu? Ked sa bude mensia brigadka..


treba mozno navrhnut dopredu nejake terminy a zverejnit ich tu. urcite radi prideme pomoct aj zo SB.
11.08.2010 - 15:01:35
00
OK, ked sa bude chystat premierová brigada tak to tu urcite bude:)
11.08.2010 - 19:37:02
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy / Okuliare)
keyboard_arrow_up