Chcel som si kupit pedale M647 a dost som sa ponahlal lebo som mal uz tretry. Prezrel som internet a nasiel tento obchod. Kontaktoval som ich a tvrdili ze zaciatkom buduceho tyzdna to budu mat a tak som urobil objednavku cez email lebo na www stranke sa nedal vybrat sposob dopravy iny ako osobne prebratie. O tyzden neskor tvrdili ze mi to uz poslali ale nebola to pravda, lebo mi to prislo az vcera a podla posty to bolo odoslane tento pondelok. Keby viem rusim objednavku, potreboval som to cim skor. Ale je aj bonus poslali to na cenu vysiu ako som si objednal. Keby sa tak neponahlam tak to nezoberem ale nemohol som dalej cakat. Kazdopadne tu uz nenakupim nic.
12.08.2010 - 16:18:06
00
Pokiaľ ti dali vyššiu cenu ako si mal dohodnuté máš právo to vrátiť :)
12.08.2010 - 16:42:01
00
tomu obchodu odporucam sa velkym oblukom vyhnut...alebo rovno zajst oproti do isaka...v jumpsporte som zazil arogantny pristup, predavac alebo kto to bol, nemal ochotu mi poradit bike na moje poziadavky, no proste velmi zly dojem...a este jedna vec, treba si davat pozor na biky ktore maju na predajni...poriadne si ich treba obzriet ci uz nebol "testovany"..
12.08.2010 - 22:58:48
00
Ja mam presne opacne skusenosti. Pri kazdom nakupe dostanem zlavu, chalani, co tam obsluhuju su obidvaja bajkeri a sutazne pretekaju, vyznaju sa a stale dobre poradia :) Ze si to dostal s pondelkovym datum z posty - ja mam take zle skusenosti so Slovenskou Postou, ze by som sa necudoval, co vsetko su schopni na poste domrvit. Ohladne ceny, tak to neviem posudit, ale asi by si ich mal kontaktovat - len takto jednoducho odsudzovat bez spatnej vazby - asi to ma nejake dovody - a stale to mozes vratit. Ak si to chcel hned, tak to samozrejme neriesi tvoj problem, ale to je osud internetoveho obchodu - delay je tam stale.
12.08.2010 - 23:33:28
00
ja som v jumpsporte este radu nehladal.. len veci kt objednavaju z skladu . a tie vzdy dojdu .. aj mne dali skoro stale zlavu co som tam kupcil.. ale teraz uz 2 tyzdne cakam na strhavacky.. :( :n:
13.08.2010 - 00:59:10
00
JohnyHatesJazz: ja neodsudzujem len popisujem svoju skusenost, to ze mas pozitivnu skusenost som rad ale bohuzial nemal som to stastie. Na poste som sa pytal kedy to bolo odoslanenie nie kedy to prislo. Ja som tie pedale najprv objednaval v inom obchode, povedali budeme mat v den X, a v ten den povedali ze to budu mat v den Y => Zrusil som objednavku. Toto keby som vedel urobil by som to iste. Zaklincovala to cena, mozno si to neuvedomili ked robili objednavku ale aj tak z pohladu zakaznika to posobi neseriozne. Spatna vaza bola, poslal som im email kde som im to vycital, do vlozenia hodnotenia sa neozvali.
14.08.2010 - 19:47:11
00
tomu obchodu odporucam sa velkym oblukom vyhnut...alebo rovno zajst oproti do isaka...v jumpsporte som zazil arogantny pristup, predavac alebo kto to bol, nemal ochotu mi poradit bike na moje poziadavky, no proste velmi zly dojem...a este jedna vec, treba si davat pozor na biky ktore maju na predajni...poriadne si ich treba obzriet ci uz nebol "testovany"..



Nieste vy biker16 nejaký aktivista proti jumpu, už ste nám tu raz naložili! Ale dobre, máte na to právo. Môžem vedieť čo ste tým mysleli? Poriadne pozrieť či bike nebol testovaný? Samozrejme, že nový bike nebol, my totižto máme testovacie biky, ktoré sú práve na testovanie a tie sa aj ako testovacie predávajú.
16.08.2010 - 14:19:41
00
Chcel som si kupit pedale M647 a dost som sa ponahlal lebo som mal uz tretry. Prezrel som internet a nasiel tento obchod. Kontaktoval som ich a tvrdili ze zaciatkom buduceho tyzdna to budu mat a tak som urobil objednavku cez email lebo na www stranke sa nedal vybrat sposob dopravy iny ako osobne prebratie. O tyzden neskor tvrdili ze mi to uz poslali ale nebola to pravda, lebo mi to prislo az vcera a podla posty to bolo odoslane tento pondelok. Keby viem rusim objednavku, potreboval som to cim skor. Ale je aj bonus poslali to na cenu vysiu ako som si objednal. Keby sa tak neponahlam tak to nezoberem ale nemohol som dalej cakat. Kazdopadne tu uz nenakupim nic.



Za jumpsport.sk sa Vám ospravedlňujem...mohli sme to riešiť mailom, telefonicky, tovar ste nemuseli prevziať keď ste mali na dobierke vyššiu sumu.
Na našu obhajobu len dodám, že s poštou je naozaj niekedy dosť veľký problém, aj na našej ,,koži,, to máme odskúšané... Prosím Vás, napíšte mi súkromnú správu, ak máte záujem to riešiť... G.
16.08.2010 - 14:26:18
00
Moja skúsenosť s týmto obchodom je tiež negatívna- na jar som kupoval bike, na emailové otázky neodpovedajú, stránka neaktuálna, čo som dozvedel pri telefonickom kontakte (no viselo to tam ďalší mesiac), potom som si vybral iný kus, vraj zistia a budú ma informovať- a čakám doteraz. . .
13.10.2010 - 04:13:33
00
moja prva skusenost objednal som brzdu dosla do 3dni aj ked ina farba ale nevadi
a druha den predtym co my mala dost dalsia brzda my prisiel mail ze my zrusili objednavku
ale inak nakupovat priamo v shope je pohoda aj poradia aj zlava sa da
13.10.2010 - 13:14:36
00
:lol: tebe sa pozdava zrusenie objednavky a ina farba, ako seriozne jednanie? :fubar:
13.10.2010 - 13:18:28
00
to oni len e-shop maju taky ***** inak u nich na predajni je to v poho
btw: ta farba to sa este dalo ale to zrusenie ma ***** maximalne
13.10.2010 - 13:34:33
00
Keby si sa radšej naučil slušne vyjadrovať....
14.10.2010 - 13:27:29
00
:lol:
08.11.2010 - 15:11:53
00
majki666, ta ty si jaky diplomat :@

Ja mam dobre skusenosti, aj ked mi dajaka suciastka nepasovala, bez problemov vymenili alebo vratili peniaze :y:
16.12.2010 - 12:51:05
00
keyboard_arrow_up