neviete nahodou, aky teren je z Klatovej novej vsi smerom na javorovy vrch (javorak) ??? je tam nejake 525 metrove prevysenie, tak to bude brutal, ale skor by ma zaujimali kamene, stromy a tak.... mate skusenosti
(okres Partizanske)
12.01.2007 - 17:09:11
00
no podla toho kade chces ist...ale tak ci tak to myslim ze vobec nie je na trekingovy bicykel...aj ja som mal tu cest tlacit moj bike na tejto trase...pre trekingac by som ti skor odporucil ist po hlavnej smerom na Skycov a za kopcekom za Jezkovou Vsou mas prvu odbocku na motokros a tou druhou odbockou co vedie doprava ( spevnena cesta ) sa dostanes k horarni a potom uz iba hooore tou spevnenou na hreben na sedlo pod Rakytou ( teda aspon myslim ze sa to tak vola )...tam odbocis doprava na turisticku znacku smer Javorak...je to taka utlacena hlina a sotolina tak by si to mal dat, ale ak sa chces dostat az na kopec tak ta k vrcholu tlacenie tak ci tak neminie...hodne zdaru!
13.01.2007 - 17:44:37
00
Jak pise matt, z klatovej po zltej hore sa da ist, ale potom asi poslednych 500m je rozbity stupak. Tade hore by som nechcel, ale dole je to fasa zjazdik :twisted:
Takze chod na skycov a z neho pojdes po zelenej az sa dostanes tesne pod javorovy vrch. Je to prijemna cesticka vhodna na treking.
Alebo je este jedna moznost a to cisty asfalt. Ked pojdes smerom na skycov tak asi 500m po odbocke na motorcorss je taka horaren. Tam ked odbocis a pojdes stale po asfalte tak sa dostanes az k zelenej tesne pri javoraku.


Naposledy upravil Matheos dňa 13.01.2007 - 18:39:12, celkovo upravené 1 krát.

13.01.2007 - 18:31:29
00
neviem, mam chut sa rozbit a uvidi sa ci aj moj bike :lol:, vsak uvidim, este, planujem niekedy neskor, tak este pripadne opytam, alebo tak.... ale dik za rady...
13.01.2007 - 18:37:04
00
keyboard_arrow_up