Kellys Greenbike Tour 2011

20.08.2011
4. kolo - Na bicykli deťom
MTB maratón
Bratislava - Partizánska lúka (Slovensko)

Propozície, Výsledky, Foto, Reportáže
Zúčastnených bikerov (40)
ander13bikerka40BonitobukoDANOzPKdocentik19DusoMjamminjana1janci30janoheftyjanovargaJezusJojojurajko1975JuroDkepoktmpatrikmaja148Mamutkomatts41mawosMikeeobororvaqpatoooPeto02petrikproximityR-u-d-eRaverromanxstawovankesWladixxemanpetyojoyurayzuzu3011
Pretekat som nesiel lebo som nejak ochorel :envy: tak som aspon zobral fotak a pofotil vas z dlhej aj kratkej v stupani lukou na Malinsky vrch

http://picasaweb.google.sk/ivan.bukovcan/KellysGreenbikeTour2010MTBMaraton#

snazil som sa odfotit kazdeho alebo bolo vas strasne vela.. ;) Super maraton!!! :muscle: :y: :y:

:lol: 90,92-95
fotogenicka ze? :P

vdaka za moje 4 :)
22.08.2010 - 11:48:38
00
Takze po dlhej dobe som sa ukazal aj ja na preteku :D o case a vysledku pomlcim :wasntme:

Trat s mensimi upravami bola super myslim lepsia ako minuly rok... bageta ehm nechutila ale ciganska bola paradna... a kofola pripadne vinea zadara bolo tiez nieco co sa nevidi casto.
O rok opat ale s lepsim casom snad :worried:

Dakujem za fotky :)
22.08.2010 - 12:11:07
00
No vzdy to bolo nejako tak ze cesta isla rovno ale trasa maratonu prechadzala bud dolava alebo doprava na mensiu vedlajsiu cesticku a kedze sme zvyknuty na ine maratony kde na takych miestach stava bud regulovcik alebo je to prehradene paskou tak sme si v tej rychlosti odbocku nevsimli.
Na cervenom bol chalan, junior, domaci a ten vravel ci je mozne dva krat zabludit a ze kto to znacil

Bolo to od Bieleho Kríža na Babu a späť na Biely Kríž? Alebo na krátkej (to bola spoločná časť)
Od BK na Babu a späť na BK zároveň platili aj zelené C-čka na stromoch. Neviem či to bolo povedané.
Kde boli problémy je dôleité vedieť aj pre budúcnosť.
22.08.2010 - 12:15:24
00
kratka boila znacena dobre, tam sa zabludit nedalo ... bludilo sa na dlhej, myslim ze vsetci na trase BK->Baba
22.08.2010 - 13:07:44
00
vyborny maraton, znacenie, pocasie. skvela organizacia. Nabuduce na UST rafik UST plaste bez duse.. Alebo natrenovat opravu defektov \o/
22.08.2010 - 17:11:50
00
vyborny maraton, znacenie, pocasie. skvela organizacia. Nabuduce na UST rafik UST plaste bez duse.. Alebo natrenovat opravu defektov \o/



ust uz nikdy viac,, rovno ti predam svoje 2 plaste co som mal obute prvy a posledny krat.. radsej budem riskovat defekt ako tahat tie gramy.
22.08.2010 - 17:41:17
00
bludilo sa na dlhej, myslim ze vsetci na trase BK->Baba




Zabludit na tej hrebenovke to chce vazne talent ! .. ale ani ma to neprekvapuje, kedze som bol na obcerstvovacke v Medvedom udoli, boli sme tam styria, takmer permanentne bol niekto na obcerstvovacke, to znamena minimalne dva biky s cislom tam boli, boli tam 3 pasky kellys, cez cestu boli natiahnute dreva a pasky a aj tak tam isli 4 cyklisti, zmenili smer az po tom ako sme na nich museli kricat, ze tam ist nemaju !!! Potom to neni uz o znaceni ale chyba bude mezi prilbou a klukami ...

Takze to, ze niekto zabludi v lese ma absolutne neprekvapuje a stavim sa o cokolvek, ze aj keby bolo celych 70 km vypaskovanych po oboch stranach, tak sa najde nejaky talent, ktory zabludi aj tam ...
22.08.2010 - 19:56:48
00
Zabludit na tej hrebenovke to chce vazne talent !

Ja by som to tak striktne nebral. Pohľad ľudí, ktorí sú tu po prvý raz je iný, ako náš, čo to tu máme zjazdené hore dole, krížom krážom.
Skôr to treba vziať ako podnet na čo si dať pozor v ročníku 2011.
Tiež sa mi tohto roku na tejto hrebeňovke (nie včera) stalo, že som zaváhal.
22.08.2010 - 21:21:13
00
Mozno nie kazdy vie, ale na kratkej boli 2 vlny. Dvaja bikeri sa na BK dohadovali co dalej, kedze odstartovali s dlhou. Mali 3 moznosti - vzdat, pokracovat na dlhej, alebo ist kratku s naslednou upravou casu. Neviem ako sa nakoniec rozhodli.
22.08.2010 - 21:32:18
00
Aj ja dam zopar pripomienkok:
1 v "uschovni" veci v dodavke mi povedali, ze mi nemozu uschovat veci lebo su v igelitke :o a bolo im povedane ze to nemaju brat, ze si mam dat veci do batoha a ten mi zoberu. Ze si v batohu beriem na trat vodu a v igelitke mam bundu a kratasy a nie startovny balicek ako argument nezabrali.
2 neviem ci som to nevidela len ja ale na obcerstvovacke na Bielom Krizi vobec nebolo jasne kadial dalej, vedela som ze to nejde okolo prasiat ale nebola tam znacka kade. Nechcela som tam ani stat ale kym som sa prestrikovala pomedzi biky odlozene stredom cesty |( som zbadala Vlada zo vcelina a ten mi mavol rukov ze tu a tam na kriku uz visela znacka ale z tej plochy ju nebolo vidno. Inak mozno by sa hodilo spravit nejaky pruh pre tych co nestoja na obcerstvovacke lebo hodne ludi blokuje prejazd lebo sa rozlozia na strede cesty.
3 bageta ako jedlo nic moc, minule ste mali bagety aj Flapjack aj cestoviny

inak v prvom stupani klasicka zapcha, niektori ludia nejak nie su ochotny to ostatnym ulahcit ten plynuly prejazd :envy:
22.08.2010 - 22:25:56
00
inak v prvom stupani klasicka zapcha, niektori ludia nejak nie su ochotny to ostatnym ulahcit ten plynuly prejazd :envy:

Na dlhej zápcha nebola. :lol:
22.08.2010 - 22:30:45
00
fixska .... po štvrté, vŕzgajúci bicykel za pätami :lol: :rofl:
22.08.2010 - 22:35:30
00
a po piate: veľa slnka, či málo slnka, či rýchlo vymyslime..jáj sprchy :lol:
všetko záleží od náročnosti a povahy človeka..niekomu nevyhovie ani, keď bude všetko na výbornú....možno by padli organizátorom dobre aj pochvalné slová, ktoré by ich podporili v ďalšom ročníku..hm?? :sun:
22.08.2010 - 22:48:40
00
fixska .... po štvrté, vŕzgajúci bicykel za pätami :lol: :rofl:


Hej, hej aj mne to islo na nervy :envy: v hlavovom mi to pukalo a oba pedale si povedali ze sa tiez ozvu :worried: sorry tym co so mnou zdielali cestu hlavne dokopca, utorok ho pekne rozoberiem a premazem :y:
22.08.2010 - 23:15:27
00
a po piate: veľa slnka, či málo slnka, či rýchlo vymyslime..jáj sprchy :lol:
všetko záleží od náročnosti a povahy človeka..niekomu nevyhovie ani, keď bude všetko na výbornú....možno by padli organizátorom dobre aj pochvalné slová, ktoré by ich podporili v ďalšom ročníku..hm?? :sun:


tak doplnim po sieste > VSETKO OSTATNE bolo super :D nechce sa mi menovat bol by to hoooooodne dlhsi zoznam ako tie moje tri pripomienky. kritika prispieva k zlepseniu a je podnet na zmenu si ja myslim, kolko vela ludi sa stazuje na to ze nie su dve vlny na starte a to mne zase az tak nevadi cize sa netvarte ako ze vsetko hrozne kritizujem ;)
22.08.2010 - 23:22:07
00
keyboard_arrow_up