Kráľovský MTB maratón

21.08.2010
12. kolo - Cyklomaratónska séria
MTB maratón
Granč-Petrovce (Slovensko)

Propozície, Reportáže, Foto
Zúčastnených bikerov (22)
coyotedragoon17drotarhajtmanJaniakjaro180jfabkirilakkomajodirgaManiacmaparmartin81martinko76mato687pepo1796petreRaBarichardlestevolcthomashko2tritol
Flasa vodky?Na mtb preteku... :envy: este tak karton cigariet.


ak by ta vodka isla ako cena za umiestnenie v niektorej z kategorii, tak tato poznamka je urcite na mieste. ale ako cena v tombole to ma trochu inu vahu.
navyse kazdy sponzor vzdy prispeje radsej a viac tovarom alebo sluzbou ako priamo financne. takze lepsia vodka (a navyse nie hocijaka) v hrsti, ako reci co vsetko by mohlo byt 8).
23.08.2010 - 14:52:01
00
Este toto by chybalo aby bol ciel bez vycapu! :)

K maratonu : Trat bola zaujimava s kvalitnym znacenim a pekne som sa sa na nej vytrapil. Obcerstvovacky boli postacujuce. Ide o to doplnit vodu nieco zakusnut nie ocakavat svedske stoly. Tombola bohata,ved sa rozdalo tusim 32 cien a kedze sa uslo aj mne uplna spokojnost. :party: Milo ma prekvapilo umyvanie bicyklov. Slo to ako po masle. Naopak by sa siklo rozdelit rady na gulas a halusky a pridat vycap lebo pani mala stale co robit a penilo jej to jedna radost.
Jedina vec ktora ma fakt zarazila bola asi len tolko ze kym som dosiel k pultu mali este "galony" gulasu ale co cert nechcel dosli lyzicky :lol: Tak som si dal halusky a nelutujem lebo boli vyborne.
Som uplne spokojny a o rok som tam zas.
23.08.2010 - 14:52:21
00
Inac trat som si uzil od zaciatku az do konca. Mal som iba jedinu krizu a to od startu az po ciel :rofl: ... Drobne moje namietky nemaju ziadnu vahu preto ich ani nebudem spominat. Bola to zabava :y:


:y: taky tak :D
23.08.2010 - 15:01:32
00
Caute maratonci, tento maraton bol moj prvy po dlllllhom case, tak nemozem hodnotit predosle rocniky,trat bola vcelku fajn, no co by som mozno trosku zmenil, zeby ta trat nebola 90% otvorena, ale by mohla ist sem tam aj cez nejake hlbsie lesne cesty, kde by clovek aj trosku dlhsie pocitil nejaky ten chladok a uzil si aj dlhsiu jazdu ci uz do kopca alebo z kopca v nejakom tom lese.
ceny v tombole myslim ze boli fajn, 33 tomb. cien myslim je vcelku slusny pocet, len som nemal to stastie, zeby padlo aj moje cislo :D
Organizacne hodnotit tento rocnik nemozem,kedze to neviem porovnat s min.

ak vsetko dobre dopadne, o rok sa zucastnim opat.

P.S: snad bude niekde na webe aj video tocene helikop. popripade viacej foto ;-)
23.08.2010 - 15:33:41
00
viem ze tato otazka sem az tak nepatri, ale co robite ked po nejakom maratone alebo narocnejsej jazde v terene zablatite/zaspinite dres a po oprati to vsetko uplne nejde prec. mam aj ariel na skrvny a nejak nic.. to len taka otazka na nejaku tu radu,ak mate cas :)
23.08.2010 - 16:21:22
00
Fotečky :)

http://www.kralovskymaraton.sk/mtb_III_01/index.htm
23.08.2010 - 19:25:52
00


super-b ! :)

btw: i wonder why You decolorized me http://www.kralovskymaraton.sk/mtb_III_01/pages/Kralovsky_maraton_2010_100.htm :$
23.08.2010 - 19:43:50
00
A co ma byt ze flasha vodky - xces povedat ze sa ti nezide? - chlapci, chlapci dajaky ste pripeceni ^_^[/quote]

Kto je u teba pripeceny?! Ked chces chlastat chod do krcmy.Ale tu je asi vsetko mozne,aj chlast ako cena na pretekoch.Nie som odkazany na hocijaku flasu alkoholu.A ako vidiet aj taketo nazory.
Jezus: Nazyvat frflanim nad obsahom textu kde sa spomina koks.WAAAW.Nad tym "frflali" aj ludia okolo mna.Napriklad preto ze tam boli aj deti.To sa ozaj len na Slovensku može stat.
Mladi ludia povazuju konzumaciu alkoholu za prirodzenu vec.Mne sa nad tym nechce privierat oci,a mavnut rukou.Zaiste bude niekto namietat ze co sa tu rozpisalo kvoli jednej flasi,ale ide o princip.Ten kto ma deti to pochopi.
23.08.2010 - 19:47:26
00
@root, ako vždy nádherné fotečky, vďaka.
Pretek som si zo začiatku užíval, asfaltové vložky mi tiež sedeli, no po nich prišli výšľapy kde som zhasol... Celkovo spokojnosť, síce som dostal defekt na požičanom UST, no tmel to zachránil, stačilo 2x dofúkať. Kríza prišla ani neviem kedy, no asi na nejakom 60.-tom kilometri, no v cieli bolo po nej :-) K organizácii nemám výhrady, možno trochu dlhšie čakanie na jedlo, no beriem to v pohode, nič mi tu nechýbalo. Zase som stretol priateľov nie len z východu, a strávil krásny deň.
Ešte mi nedá nespomenúť vaše názory na alkohol v tombole... Komu sa nepáči (alebo nepije, či už zo zásady alebo z hocijakej inej pohnútky), vždy má možnosť vzdať sa svojej výhry v prospech niekoho iného.
btw. nechce niekto vymeniť vestičku? Mám veľkosť M a potreboval by som L.
23.08.2010 - 20:01:28
00
M-ko by som bral, ale nemám žiadnu na výmenu :P
23.08.2010 - 20:08:56
00
no už aby začala škola :tmi:


Len či to pochopi/a. :P
23.08.2010 - 20:18:56
00
najdu sa nejake fotecky z BKR ? Nemohol som to vidiet, bol som na trati ...


Naposledy upravil Nokic dňa 23.08.2010 - 23:55:00, celkovo upravené 2 krát.

23.08.2010 - 22:25:35
00

Because you don´t have another BW photo :D
23.08.2010 - 22:30:15
00
diky za foto našiel som sa aspoň na jednej , moj prvý maraton a celkom dobre umiestnenie ja som spokojný .a h ;) lavne bolo suprove počasie.
24.08.2010 - 00:14:52
00
ja som bol len povzbudzovat odvazlivcov ;) :lol:
24.08.2010 - 00:27:19
00
keyboard_arrow_up