:D Niekedy ho tu mám,foto mám na Facebook pod menom Michael Fallen FromHeaven,to je moje konto.Ide o De Rosa King 3 RS bicyklík,je to krásny cestáčik,Campagnolo výbava,krásny,na rám som čakal 3 mesiace,lebo chalani v XCR Svorada v Brne ma zmerali a dali ho vyrobiť.Mám ho skoro 2 mesiace a doteraz mu muchy vychytávam.Ja robím také vytrvalostné túry,aj sem z Petržky,kde bývam,chodím,splnil som si sen jednoducho hehe:D

Teda ako nie že z Petržky sem,ale po Slovensku heh:D
31.08.2010 - 16:48:40
00
tak to tam u vás musia byť iné platy :tmi:
31.08.2010 - 16:50:04
00
tak to tam u vás musia byť iné platy :tmi:

Nesťažujem si,počas jari som tu však ´´nocoval´´a privyrábal si na servise bajkov tuna.
Pokupoval som si komponenty a nakoniec aj rám.

Platy by mohli byť aj lepšie,platím si k tomu nájom garzónky v Petržalke,dakedy mám fakt problém,lebo bývam sám,ale počas sezóny sa dá došetriť,nuž,teraz bíída:D
31.08.2010 - 17:01:30
00
hehe
A to chodíš do KE na víkend na bicyku?

Prílohy:

39638_1268271281992_1686144347_556425_752438_n.jpg
39638_1268271281992_1686144347_556425_752438_n.jpg 96.54 KiB thumb_up0thumb_down

31.08.2010 - 17:15:56
00
kua cestáčik cestáčik sme na MTB bikerovi som chcel vidieť horáčika :D
31.08.2010 - 17:19:38
00
hehe
A to chodíš do KE na víkend na bicyku?

Tu je môj krásny,akurát ma NOKONY bowdeny čierne,tieto sa tu nehodili:D

Hej hej,lepšie povedané do Košíc som ešte nedošiel,môj rekord je za deň 370 km a to len do Popradu,cez zimu som dal niečo podobné a to z LM cez Huty na Oravu.Košice idem dať teraz v chladnejšom počasí,leto je pre mňa depresívne,teplo mi je,na skapanie.Vieš kamarát,mňa baví takto jazdiť,mám aj brutálne svetlo,lebo často chodím počas noci,ide o HOPE 2 LED,radím pozrieť,my ho predávame,je fakt super.takáto diaľková cyklistika je super vec,je to náročné a stále sa snažím podať lepší a lepši výkon.Ja som taký,že šo sa týka cyklistiky a bicykla,všetko musím byť dokonalé a my cyklisti vieme,že akákoľvek túra či už s kamošmi alebo len tak sám,je akoby sviatok a obrovská udalosť,v mojom prípade musím jazdiť každý deň,keď nejazdím,je to hotové utrpenie,však to poznáte:DD
31.08.2010 - 17:26:20
00
to brutálne HOPE 2 led svetlo je ktoré?
31.08.2010 - 17:37:37
00
S Rastom sa neradno pustat do chvalenia ohladom svetiel :lol:
31.08.2010 - 17:45:44
00
kua cestáčik cestáčik sme na MTB bikerovi som chcel vidieť horáčika :D

Ja viem,ale keď ja som maniak do cesťákov:D
31.08.2010 - 17:45:55
00
to brutálne HOPE 2 led svetlo je ktoré?



http://www.hopetech.com/page.aspx?itemID=SPG66

Beautifully machined from aluminium billet, this tiny light packs a big punch with its twin high power LED’s pushing out 480 lumens. The small Li-Ion battery pack is now held in a custom made durable plastic case. The battery has built-in charge, discharge and short circuit protection. The connectors are fully sealed and totally waterproof (IP67). The single switch has a new cycle programme, which turns the light on in ‘low’ mode and cycles through to the higher settings.
In tests the 7.4v Li-ion battery will last for up to 30 hrs + on low and a minimum of 2 hrs on the high setting with the intelligent charger returning that in just 3 hours. The durable plastic case is small enough to fit under stems, top tube junctions or slip into a jersey pocket.
The 2 LED model utilises ‘thermal throttling’ techniques to increase the longevity of the LEDs and prevent damage to the electrical circuit due to overheating. This works by monitoring the temperature of the Aluminium heat sink and restricting the power when it reaches a critical level, thereby keeping the casing at an acceptable temperature for handling while providing extended battery burn times.
Lights can now be supplied with an option of longer burntimes. This is achieved by including either an extra battery (endurance), or a larger battery (epic).
Lights are supplied with handlebar and helmet mount. They also now include a full head harness to allow use off the bike whether running or just walking the dog. This head harness is now in use with many mountain rescue teams, fell runners and adventure racers.
31.08.2010 - 18:11:01
00
http://www.hopetech.com/page.aspx?itemID=SPG66

Beautifully machined from aluminium billet, this tiny light packs a big punch with its twin high power LED’s pushing out 480 lumens. The small Li-Ion battery pack is now held in a custom made durable plastic case. The battery has built-in charge, discharge and short circuit protection. The connectors are fully sealed and totally waterproof (IP67). The single switch has a new cycle programme, which turns the light on in ‘low’ mode and cycles through to the higher settings.
In tests the 7.4v Li-ion battery will last for up to 30 hrs + on low and a minimum of 2 hrs on the high setting with the intelligent charger returning that in just 3 hours. The durable plastic case is small enough to fit under stems, top tube junctions or slip into a jersey pocket.
The 2 LED model utilises ‘thermal throttling’ techniques to increase the longevity of the LEDs and prevent damage to the electrical circuit due to overheating. This works by monitoring the temperature of the Aluminium heat sink and restricting the power when it reaches a critical level, thereby keeping the casing at an acceptable temperature for handling while providing extended battery burn times.
Lights can now be supplied with an option of longer burntimes. This is achieved by including either an extra battery (endurance), or a larger battery (epic).
Lights are supplied with handlebar and helmet mount. They also now include a full head harness to allow use off the bike whether running or just walking the dog. This head harness is now in use with many mountain rescue teams, fell runners and adventure racers.

Prílohy:

29434_1218622280798_1686144347_448438_5331044_n.jpg
29434_1218622280798_1686144347_448438_5331044_n.jpg 51.16 KiB thumb_up0thumb_down

31.08.2010 - 18:23:47
00
[quote=""][/quote]

Toto svetlo ja považujem za najlepšie na trhu,lebo telo je z frézovaného hliníka a neskutočne dokonale svieti.Maličká batéria sa dá dať nap.do zadného vačku na drese.Svetlo má reguláciu dodávaného prúdu,čize intenzita žiarenia sa neznížuje ani pri skoro vybitej batérií.Je to klenot medzi svetlami.
31.08.2010 - 18:31:21
00
ty si klenot samotný mám pocit :D

btw teraz sa tu budete hádať kto ďalej dočúra? 800€ za kolesá?

chlapci moji, vzhladom nato aké prachy ste dali za biky základné servisné úkony by ste mali mať zmáknuté! alebo v druhom prípade (ktorý sa mi javí pravdepodobnejší) máte zbytočne drahé biky nanič, hlavne že máte..

čo sa týka servisu, ak mi servis povie že nemá mechanika momentálne a hotové to nebude do zajtra, tak slušne poďakujem, pozdravím a skúsim iný ak mi to ponáhla.. ak mi povie že to bude zajtra a ja tam dojdem a bike je v pôvodnom stave tak potom pindám!
31.08.2010 - 18:38:08
00
[quote=""]takze podla vyjadrenia toho predavaca co tu pise, si mozete urobit sami nazor na uroven servisu - akoze reci typu servisman umiera od prace ma fakt nezaujimaju...akoze ked vam nevedia dalsi servismani urobit taku banalitu ako odvzdusnit brzdy tak chodte niekam...keby som chcel opravit karbonovy ram ale len odvzdusnit brzdy...hej ked nestojite o zakaznikov, teda takych co aj napisu kritiku na servis tak to daleko nedotiahnete...a chvalit sa nejakym bikom za 9k vystihuje tvoju mentalnu uroven, dokonca aj garzonku si zaplatis no parada uplny makac...mozem ti s istotou povedat ze zarabam niekolkonasobne viac a v zivote by som za bike nedal 9k a hlavne tu nepis take hovadiny ze keby som makal ako ty ked ani netusis kolko robim a co robim. To by ma zaujimalo kolko ludi z fora by ti dalo za kola 800eciek (co su podla teba este smejdy). A to ze kupujem na nete lacnejsie je myslim uplne logicke a robi to tu vacsina bikerov. Sorry ale nerobim na to aby som niekomu platil jeho tucne marze ked nemusim.

Áno,neviem čo robíte,ani ma to nezaujíma a ani vy neviete,čo viem a čo neviem,či sa vyznám,či nie.VY STE MA NAZVALI ZASRANOM A MALÝM a aj kolegu,tak sa uvedomte.TO MA NEPOZNÁTE,NEUBLÍŽIL SOM VÁM.Toto je to isté.Konec debaty.
31.08.2010 - 18:38:48
00
Ak budeš mať šťastie, možno sa potvrdí že aj zlá reklama je reklama, lebo takto si dobré renomé nezískate.
31.08.2010 - 18:44:49
00
keyboard_arrow_up