Davorin XCM Slovenský raj

18.09.2010
15. kolo - Cyklomaratónska séria
MTB maratón
Hrabušice - Podlesok (Slovensko)

Propozície, Reportáže, Foto
Zúčastnených bikerov (29)
CraObsdrotarGreywolfjasopetojfabJožoŠjurajko1975KockaKotolnikBBkubaslegimagic7Maniacmaparmartin81martinko76MaTThomilsumisenooboronkoKuborichardlestevolcthomashko2Tomas2707tritolvankes
Aká trasa je pre mňa vhodná?
jazdím ako šialenec a pri jazde sa kvôli muškám zásadne neusmievam 34% [ 31 ]
som pohodový jazdec a včas dám prednosť okolo idúcemu medveďovi 49% [ 45 ]
som mimozemšťan a v pohode zvládnem trasu ET 16% [ 15 ]
Celkový počet hlasov : 91
da sa prihlasit este piatok vecer alebo rano?
rozmyslame nad ucastou ak by bolo v poho pocasie....
uvidime ci nejdeme miesto na zlozenie kosti do pondelka


Ahojte, prihlaste sa cez Online System dopredu a zaplatite, ked sa rozhodnete prist na prezentacii. Takto budete rychlejsie odprezentovaní a nebudete zdrziavat seba ani ostatnych ucastnikov na prezentacii. To odporucame pre prihlasovanie na u nas registrovane preteky. Admin Online System.
01.09.2010 - 20:20:14
00
nejake zmeny v trase oproti minulemu roku? napriklad smer...
05.09.2010 - 15:02:59
00
Nestras, smeru uz bolo dost:)
05.09.2010 - 15:28:59
00
Na trati niesu ziadne zmeny, je taka ista ako v roku 2009.
05.09.2010 - 18:35:44
00
Oneeee a taká otázočka: Bola by možnosť si povedzme vo štvrtok poobede alebo v piatok pred pretekmi prejsť trať?? Časť trate (ešte z čias neoficiálnych majstrovstiev strednej európy) poznám, no zvyšok je pre mňa španielská dedina :)
06.09.2010 - 14:41:05
00
Ahojte, prihlaste sa cez Online System dopredu a zaplatite, ked sa rozhodnete prist na prezentacii. Takto budete rychlejsie odprezentovaní a nebudete zdrziavat seba ani ostatnych ucastnikov na prezentacii. To odporucame pre prihlasovanie na u nas registrovane preteky. Admin Online System.

ja neznaju nist ale v druhom kole uz budem vediet :rock:
registrovany , a ubytko zajednaneee :party: :beer: :d: :bug:
bude veselo cela particka trencanov sa chystaaa
06.09.2010 - 15:07:48
00
otazka na organizatora, kolko je asi nastupanych metrov na ET trase? neviem to nikde na stranke maratonu najst.
chcel som ist na poslednom namiesto dlhej polku, ale toto vyzera velmi lakavo, aj ked dost sialene. a este je tam zopar miest volnych 8)
07.09.2010 - 22:41:37
00
všetko je na webe

http://www.bikemap.net/route/185645

práve E.T. je trasa pre tých, ktorí sa na klasických ochranármi "povolených" okruhoch nudia

P.S.

na E.T. sa dá prihlásiť len do konca týždňa - musíme zabezpečiť sprievodcov
08.09.2010 - 09:55:23
00
Ahojte, prihlaste sa cez Online System dopredu a zaplatite, ked sa rozhodnete prist na prezentacii. Takto budete rychlejsie odprezentovaní a nebudete zdrziavat seba ani ostatnych ucastnikov na prezentacii. To odporucame pre prihlasovanie na u nas registrovane preteky. Admin Online System.


Fero, plati tato moznost aj pre E.T.? Prihlasit sa a zaplatit az pri registracii? Pretoze v pripade zleho pocasia by som sa nerad "šľizgal v tretrach po tych šľizkych šutroch..." ;) Alebo mate potvrdenu ucast :sun: :sun: :sun: :sun: ?
Alebo je moznost v pripade "horsieho" pocasia si E.T. po dohode so sprievodcom skratit? (par sikovnych miest na vynechanie nejakych usekov tam je)
Pocet miest pre E.T. je ako minuly rok maximalne 24?
Samozrejme ako pises prihlasenie by bolo do konca tohto tyzdna.
Dakujem.
10.09.2010 - 08:20:56
00
E.T. má byť pojem, E.T. by mala byť zdolávaná, E.T. by mala byť vytúžená

tak tak skúste k nej pristupovať

ponúknutím E.T. sme ponúkli extrém, avšak nie sme samovrahovia a ani pre podobných nerobíme trať

v prípade zlého počasia sa samozrejme vedia nevhodné úseky vynechať

celá genialita je v tom, že nastúpiť a vystúpiť sa dá skoro všade - prechádza strediskami cestovného ruchu, je tam veľa pekných miest ale nie sú značené a sú aj v najprísnejších rezerváciách - preto sprievodcovia

no a keďže pripraviť podporu pre taký okruh je tiež trochu zložitejšie, tak preto sa ráno nedá "rozhodnúť" a prihlásiť sa alebo zmeniť zámer a štartovať inde - je to také neseriózne voči tým čo si miesto rezervovali už minulý rok :-)

zatiaľ sú voľné miesta - kto má záujem má možnosť

ak by si ju chcel prejsť mimo preteky, tak sprievodcovia majú pre účastníkov maratónu 50% zľavu počas roku 2011, takže možností je pomerne dosť

ja som E.T. prešiel a na webe sú aj fotky - je to náročné ale pekné

:-)
10.09.2010 - 09:08:21
00
Ano: je to pojem, zdolávaná, vytúžená... tak k nej pristupujem. A doplnam, ze si zaroven uvedomujem ze aj ostatni v skupine maju rovnake pocity a tuzby a nerad by som ich o ne pripravil, ak by sa mi nezadarilo drzat sa urceneho tempa ktore by oni v pohode zvladali. (cas 6:01 z minuleho roka odradi asi viacerych, pritom tam nie je uvedene, co sa skutocne preslo a kolko nastupalo ... a pritom sa skracovalo ... )

:( Takze tento rok asi NIC. :!: Ale pockam si na vysledky a casy, porovnam, potrenujem a potom, potom o rok objednam :sun: a ... :rock:


Naposledy upravil Minikin dňa 13.09.2010 - 09:19:09, celkovo upravené 1 krát.

10.09.2010 - 12:56:38
00
dodoBS ... mozno bude :)
10.09.2010 - 15:59:02
00
Facebook je vsemocny.
http://www.facebook.com/event.php?eid=141948079173446
14.09.2010 - 11:54:40
00
ako je to s obcerstvenim na ET trase? Je nieco zabezpecene aj po trase alebo sa treba pripravit po vlastnom?
15.09.2010 - 07:29:23
00
no Nazdar !každý píše o ET , šak ET bul mimožemšťan a my zme ľudze. ta pišce o maratone jak je tam ,jaka je teraz trať , abo co noveho. !Už še na Vas ceším , tak v soboitu kedz nebudu padac šekery še šicke stretneme pod kopcami v Podľesku.PS: pivo jak jonťak dufam neni zakazany.! Či ?
15.09.2010 - 09:22:56
00
keyboard_arrow_up