Je to AdBlocker-om ked som ho zakazal hned to fungovalo spravne

zaujimave je, ze som ho znova povolil a nerobi problemy
13.10.2010 - 11:36:44
00
Jednoduche riesenie: nepouzivat AdBlock. Aspon na MTBikerovi.
13.10.2010 - 12:32:46
00
to je asi ako nepouzivat stierace ked je prietrz mracien
13.10.2010 - 12:33:24
00
marecej zbytocne to dramatizujes ... staci si na to zvyknut neklikat ... potom ked mtbiker zavedie agresivnejsiu vyskakovaciu reklamu az potom ma adblock zmysel
13.10.2010 - 12:39:56
00
blokovat, neklikat... Co sa tym dosiahne? Bud viac reklamy, alebo agresivnejsia reklama, alebo plateny obsah, alebo zanik. Server takychto rozmerov nemoze fungovat bez reklamnych prijmov a takto tie reklamne prijmy znizujete.
13.10.2010 - 13:02:25
00
Tomas, na co pls. sluzi v prehlade clenov stlpec hodnotenie? Ci na nic?
25.10.2010 - 02:33:09
00
Tomas,
už som dávnejšie navrhoval zaviesť poplatok pre členov, nie veľa ....cca 1 EUR/rok. Vtedy to bolo za účelom nového HW. Bolo by veľmi náročné ukontrolovať (pri súčasnom počte userov) kto platil a kto nie. Takže navrhujem dobrovoľné príspevky. Fórum bude naďalej FREE a kto chce dá.
Mnoho fór funguje na základe dobrovoľných darov, tak prečo to nezaviesť aj tu? Možno by to pomohlo znížiť objem "tej nenávidenej" reklamy ;)
Daj hlasovať ...
25.10.2010 - 08:42:06
00
..ak by som niečo navrhol k zlepšeniu fóra, tak len doladiť farby do prírodných - kedže sa jedná o horskú turistiku ....napr:

Prílohy:

schemy.jpg
schemy.jpg 35.22 KiB thumb_up0thumb_down

25.10.2010 - 11:42:11
00
a keď už nie do prírodných, tak aspoň vyhodiť čiernu :tmi: je v tom logu (nie len tam) ako päsť na oko. Možno by sa dali použiť farby z témy Mountain Dawn ....určite by prospeli aspoň logu.

Dobre, dobre...už držím :x :x :x

Prílohy:

mountain.JPG
mountain.JPG 146.41 KiB thumb_up0thumb_down

25.10.2010 - 11:51:08
00
tomu logu by pomohlo iba keby sa hodilo do kosa a daky grafik navrhol nove
25.10.2010 - 12:42:41
00
logo ...ani mi nejak nevadí.......ale ak by už predsa malo byť zmenené, tak potom niečo poriadne ;)

Prílohy:

header.jpg
header.jpg 56.43 KiB thumb_up0thumb_down

25.10.2010 - 12:55:46
00
to je tiez dake divne
25.10.2010 - 12:58:02
00
blokovat, neklikat... Co sa tym dosiahne? Bud viac reklamy, alebo agresivnejsia reklama, alebo plateny obsah, alebo zanik. Server takychto rozmerov nemoze fungovat bez reklamnych prijmov a takto tie reklamne prijmy znizujete.

chapem to spravne, ze ak mne adblock zablokuje reklamny baner u mna v pc, tak v tvojom pocitadle hlasi ze sa ani nezobrazil? - tj nezaratava sa?
25.10.2010 - 13:18:30
00
mne sa celkom páči....tie štíty v pozadí a ten bajk ;) ......ostatné je už prečačkané.
25.10.2010 - 13:34:07
00
chapem to spravne, ze ak mne adblock zablokuje reklamny baner u mna v pc, tak v tvojom pocitadle hlasi ze sa ani nezobrazil? - tj nezaratava sa?


Presne tak.

Tomas, na co pls. sluzi v prehlade clenov stlpec hodnotenie? Ci na nic?


Sluzilo na hodnotenie uzivatelov (ranky). Bolo to ale zrusene, nakolko sa ludom nepozdavalo, ako su skatulkovani na zaklade poctu prispevkov. V tom zozname to zostalo, mozem to dat prec...

Tomas,
už som dávnejšie navrhoval zaviesť poplatok pre členov, nie veľa ....cca 1 EUR/rok.


Registrujem tento napad a ma teoreticky potencial. Ale ak sa spravi povinny, tak to forum podla mna zanikne. Ak sa spravi dobrovolny, tak prispeje 100-200 ludi, co pri 1 eure na osobu postaci tak akurat na bankove poplatky. Aky by mali 'dobrovolni darcovia' osoh? Islo by len o to, ze by nemali reklamu vo fore? Kopa ludi tu pouziva AdBlock, naco by platili ked to mozu mat zadarmo? Naco budem implementovat dobrovolnu schemu, ktoru dokopy nikto nepouzije?

Ak uz nieco, tak poriadne - vyssi prispevok (50-100 eur na rok povedzme) s tym, ze bude forum bez reklamy, prispeje sa na foristicke akcie (Porac a podobne), prispeje sa na teamove oblecenie atp. Tiez to nema zmysel, ak sa prihlasi 10 ludi... Ale ak sa najde 100 ludi, mohlo by vzniknut nieco zaujimave.

Ad logo, farby...


Nehovorim, ze logo je idealne, ale je jednoduche, lahko spoznatelne a pouzite na webe, flagu, nalepkach, trickach, plagatoch atp. Nieco take komplikovane ako ten MTB Freeride neprichadza do uvahy, logo musi byt jasne a citatelne na hocijakom mediu. Ak ma niekto graficke sklony, rad uvitam navrhy, ale nebudem za to platit profi grafikovi momentalne.

Co sa tyka farieb - odkial je ten Mountain Dawn? Tie farby nie su zas az take odlisne od aktualnej temy, ale mozno by to vyzeralo lepsie - neviem. Mal by si cas sa pohrat so screenshotom stranky - skusit aplikovat tie farby?
25.10.2010 - 14:09:04
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up