s9per, už tu bolo vymenované, skoro všetko, tak súkromne, kam bi si dal GIANT/Reinier/05. Max bezproblémový bike. A kotúče hydraulik? Kto ich skúsi iné nechce. Patrím medzi nich.
Franz, prečo si myslíš že by mali bolieť prsty pri brzdení na kotúčoch viac ako na V.?
20.01.2007 - 16:45:39
00
s9per, už tu bolo vymenované, skoro všetko, tak súkromne, kam bi si dal GIANT/Reinier/05. Max bezproblémový bike. A kotúče hydraulik? Kto ich skúsi iné nechce. Patrím medzi nich.
Franz, prečo si myslíš že by mali bolieť prsty pri brzdení na kotúčoch viac ako na V.?


Bike Giant Reinier nikde pretoze taký nepoznám. :wink:
GIANT Rainer http://www2.giant-bicycles.com/en-CA/bi ... 741/27866/ by som asi na 1.miesto kedže sme trošku v inej cenovej kategorii. Nemyslíš??????
Čo sa týka bŕzd tak asi že hydra je dobrá ale nieje hydra ako hydra, tak na to pozor! 8)
20.01.2007 - 17:07:49
00
K tym krcom alebo bolesti v prstoch - na tomto fore som totiz cital ze nejakeho manika tie krce pri mechanickych brzdach chytali, tak neviem... Mozno len vadny kus.

No a potreboval by som poradit. Chcem si kupit Konu Blast v Kaktus biku kedze tam maju na nu 30% zlavu - stoji 15000,- no a ak by bola moznost vymenit vidlu za nejaku inu tak mi prosim poradte ze za co to mam zmenit (nechcem do tej novej vidly investovat navyse viac ako 1000-1500 SK).
A tu vymenu spravia dobre? nieze pojdem dole kopcom a na najblizsom hrbole sa prizabijem, lebo tam bola namontovana zle...
Diky moc za rady. P.S. prosim radte rychlo lebo tam tu Konu uz mozno nebudu mat


Naposledy upravil Franz dňa 22.01.2007 - 06:54:56, celkovo upravené 1 krát.

21.01.2007 - 17:28:56
00
za tie peniaze co pises sa ti ta vidla menit neoplati.nechaj tam tu MZ3 a zatial dosetri.za tie peniaze je to super nakup tak nevahaj.a vidlu ak by si rozmyslal tak by som sa rozhodoval medzi Rock Shox recon, Tora alebo marzocchi MX comp.ked chces nutne neico menit tak radsej kutoce za hydrauliky.a krce nebudes mat neboj sa.
21.01.2007 - 19:06:36
00
OK, este budem setrit a potom dam tu vidlicu vymenit. A kolko by ma vysla zmena tych mechanickych kotucoviek na hydrauliku?? A aky typ tych hydraulik by to asi mal byt, aby sa ta cena nezvysila viac ako o 1000-1500SK a zaroven aby to nebol uplny low-end??
Vopred diky za rady
22.01.2007 - 06:54:02
00
s9per, už tu bolo vymenované, skoro všetko, tak súkromne, kam bi si dal GIANT/Reinier/05. Max bezproblémový bike. A kotúče hydraulik? Kto ich skúsi iné nechce. Patrím medzi nich.
Franz, prečo si myslíš že by mali bolieť prsty pri brzdení na kotúčoch viac ako na V.?


Bike Giant Reinier nikde pretoze taký nepoznám. :wink:
GIANT Rainer http://www2.giant-bicycles.com/en-CA/bi ... 741/27866/ by som asi na 1.miesto kedže sme trošku v inej cenovej kategorii. Nemyslíš??????
Čo sa týka bŕzd tak asi že hydra je dobrá ale nieje hydra ako hydra, tak na to pozor! 8)


Vieš na čo som myslel tak sa nehrajme na písmenká, bol to preklep. Tak teda sorry. A je to Rainier nie Rainer. Na tom foto je asi 07 model, ja mám 05 a nebol tak drahý na to aký je a má hydry MPH. Preto som sa pripojil do debaty, lebo tie brzdy sú bezproblém.
22.01.2007 - 09:51:46
00
2marko: sorry nechcel som ta chytať na písmenkách však aj ja spravím preklep niesom stroi :-). Len som napísal že tu porovnávali bajky do 20tis a ten Giant je trošku drahší (ten čo som našiel na nete) ale inak celkom ok vyzerá.
Inak tie MPH to sú čo zač brzdy hodíš dáky link nenašiel som to?? Ja jazdím Hayes 9 hydra a som taktiež s nimi spokojný.
22.01.2007 - 23:22:31
00
keyboard_arrow_up