Áno, veci som musel vymeniť lebo boli už moc opotrebované tak som tam nasadil komponenty podla seba, jediné čo mi na ňom vadilo od začiatku bola tá neschopná vidla ale už mám RS Pilot a som úplne spokojný. Teraz je vo výbave od deore po XT, pôvodné su len asi sedlovka, rám a predstavec, prešmyk som ten deore pôvodný urval keď mi prevodník zobral reťaz so sebou, lebo bol už vydratý. V-brake som vymenil už za XT lebo tie čo som tam mal už mali svoj život za sebou, proste keď som ho kúpil tak som strašne moc jazdil čo si vybralo svoju daň (4 dni od kúpi som mal najazdené už 315 km takže asi nemusím hovoriť že sa nestihol ani zabehnúť a už dostal na držku, ale pôvodné komponenty čo som popisoval že som vymenil vydržali asi rok čo bolo na to koľko čo som jazdil veľmi slušné) :wink:
11.01.2007 - 21:07:20
00
Myslím že je to ročník 2004 alebo 2005, nechce sa mi hľadať papiere 8), ale pôvodné veci tam už skoro niesu :P


a spokojný si s ním ked už tam nemáš temer za 2 roky nič pôvodné? :shock:

s9per: cudujes sa zakonitej evolucii? :)
12.01.2007 - 07:56:11
00
s9per asi nepozeral dokumentárne filmy o dinosauroch 8)
12.01.2007 - 12:43:53
00
s9per asi nepozeral dokumentárne filmy o dinosauroch 8)


nejde ani o evolúciu, dinosaure, či iné hlodavce len za 2 roky vymeniť temer všetko na bajku sa mi proste zdá ako dosť rýchle opotrebenie !! môj názor !! ale čo čítam tak Lubo Š. dosť jazdil. nechcem tu hovoriť o značke superior pretože som ten bajk vôbec v real ani nevidel
12.01.2007 - 15:12:41
00
Áno, ten rok som extrémne veľa jazdil, tie ďaľšie už nebolo kedy lebo som chodil na týždeň na internát. Na tom biku bolo zle spravené to, že od výroby mal sice vzadu 9-pastorok ale vpredu bol prevodník ktorý nebol na to určený, čo si vyžiadalo veľmi skoré vydratie zubov a následne si to odniesol odtrhnutý prešmykač. Kupoval som si ho preto, lebo bol v dobrej výbave za veľmi slušnú cenu, veď za deorečkovi bike som dal vtedy vo vypredaji len 14 000,- čo bolo pre mňa ako študenta aj tak dosť, vidlicu som jazdil asi 3/4 roka ale zákonite každý sa chce posúvať vpred a jazdiť na lepšom, aj auto keď kupujete nové tak kúpite už lepšie a pritom vám možno predtým stačila škodovka. Pri kúpe šlo o veľmi dobrú voľbu medzi kvalitou a cenou a preto som bol s bicyklom spokojný a teraz ho mám už upravený aspom trošku k svojej predstave. Povedzme si pravdu, kto z bikerov má všetko pôvodné sériové? Možno len tí, ktorí si kupili veľmi drahý bike v super výbave a často aj oni menia komponenty, lebo iné sa im páčia viac. Vždy záleží len na tom, koľko peňazí si môžete dovoliť za bajk dať, a keď ich nemáte až toľko, tak si radšej kúpite lacnejší bycikel slušnej kvality a časom si ho meníte podľa svojej predstavy, je to omnoho finančne reálnejšie, ako kupovať bike presne podľa svojích predstáv a šetriť naň 5 rokov.
13.01.2007 - 14:10:14
00
Ahoj,dakujem za rady,a tak ako všade v živote aj tu rozhodla náhoda a kupil som si SCOTT SUMIT.





:oops:
30.01.2007 - 21:50:40
00
Ahoj,dakujem za rady,a tak ako všade v živote aj tu rozhodla náhoda a kupil som si SCOTT SUMIT. :oops:


heh vitaj v klube 8)
30.01.2007 - 23:25:54
00
keyboard_arrow_up