lapaloma: :$

Najemotívnejší bol pre mňa onen biely anjel...dokonca som ohrdla aj spomínaným skúšaným Pinarello Prince (ten bol dokonca v bielo-ružovej kombinácii). ;) Jednu konkrétnu Kharmu som držala "v ruke" - teda aby som bola presná, na dvoch ukazovákoch a prostredníkoch - a dvihla som ju hornou trúbkou do výšky kľúčnych kostí...bola ako biely sen. Vážila 7.2 pri veľkosti 56. A keďže to bol model "o rok starší", aj cena bola fantastická. Ale ani Kebel by nebol ohrdnutý, sú to naozaj prekrásne stroje. Ďalším adeptom bola Madone. Ale... emotion is emotion-Kuota forever. :inlove:

Takže ak šetrenie vyjde, už teraz teším. :bow:
25.01.2011 - 15:06:26
00
pekne sa to tu rozOTuvava :)
25.01.2011 - 15:07:42
00
Jezus: ešte nemá...ešte potrebuje niekoľko mesiacov o "chlebe s maslom" - ale motivácia je silná. A makať bude, tomu ver. :y: ;)
25.01.2011 - 15:08:26
00
pekne sa to tu rozOTuvava :)


...to už dlho... :lol: ...odkedy tam niekto pricapil obrázok s červeným Kellysom... :angel:
25.01.2011 - 15:09:42
00
P.S. ferenc, vedenie bovdenov pod omotavkou je myslim si podstatne väcsia motivacia na volbu 105ky prip. vyssej sady nez napis na zadnom menici. Cestak od urcitej urovne ma mat aj cisty dizajn a tie bovdeny to kazia. Na Sore abo Tiagre ich schovas tazko. To je samozrejme len moj pohlad, niekomu bovdeny nevadia.


no neschovas ich ani na starsej ultegre a ani na minulorocnej 105-ke
25.01.2011 - 15:13:49
00
pocuj srna, kolko mas kilov ?
lebo videl som v jednej predajni takeho deduska s pivnym pupkom jak svet jak si prisiel kupit kosik na flasku a hlinikovy sa mu zdal prilis tazky ;-) on chcel iba ultra lahky karbonovy .. :D
25.01.2011 - 15:18:46
00
no neschovas ich ani na starsej ultegre a ani na minulorocnej 105-ke

To je super, ale co to ma spolocne s tym, ze aktualne je od 105 bovden skryty? Netreba zit minulostou...
25.01.2011 - 15:59:56
00
To je super, ale co to ma spolocne s tym, ze aktualne je od 105 bovden skryty?


A ty co si spravil pre slovensky hiphop ?
25.01.2011 - 16:04:33
00
tie canyony su namakane, nevies ci sa da s nimi dohodnut ze mi to dodaju bez kolies ?
samozrejme za upravenu cenu ;)
mam uz cosmicy a fulcrumy 3 a dalsie kolesa fakt nepotrebujem


Myslim, ze bez kolies ti to nepredaju. Bud full bike abo len ram. Kolesa ked tak predas.
Ale skus im napisat, moj nazor nic neznamena.
25.01.2011 - 16:05:19
00
len aby nebola v demoláciach za chvilu druha Kuota ako puk puk jednu som už doma fotil :P emotion is emotion-Kuota forever :rofl:
25.01.2011 - 19:55:02
00
Veľmi pekne ďakujem pánom adminom za túto tému. Tiež veľmi pekne ďakujem všetkým, ktorým bola do vienka daná skvelosť vo všetko - a tým pádom aj milá vlastnosť zosmiešnenia človeka, ktorý sa snaží úprimne odpovedať na otázky a od ľudí tu sa niečo naučiť. Väčšinou to však skončí pri komunikácii, prečo nerobí hneď všetko profesionálne, hneď všetkému nerozumie a prečo vlastne vôbec robí to, čo robí....Okrem toho táto téma má na môj vkus trochu znevažujúci názov, pretože nevystihuje podstatu veci, je úplne zbytočná a neprofesionálna - a ak v téme Galéria toto všetko vadilo, dalo sa to všetko pekne zabaliť napríklad do témy Cestné cyklistky. Mrzí ma, že z fóra sa v poslednom čase vytratila spolupatričnosť a vo veľa prípadoch - nielen mojom - sa stále viac objavujú posmešky a znevažovanie, hoci netuším prečo...A tiež by som rada fórum čítajúcich upozornila, že ak aj figurujem ako zakladateľ tejto témy, založil ju - a s evidentne nie spolupatričnosti a vzájomnej pomoci a tolerancie - niekto úplne iný. Ja sa ale cítim byť športovec a preto sa nad mnohé veci musím povzniesť. Napriek tomu ešte raz ďakujem tomu, kto založil túto tému, lebo ňou iste mnohým urobil veľkú radosť.

:bow:
26.01.2011 - 14:02:36
00
Gratulujem k založeniu tvojho vlákna. Asi ťa chcú umlčať tak ťa šupli takto na vedľajšiu koľaj. :D
26.01.2011 - 14:09:27
00
Sa hneď nedurdi. Každý dostal do vienka niečoho viac a niečoho menej.
A pokiaľ nebudeš davať bicyk do prívesu za výfuk všetko bude fajn. hehe
26.01.2011 - 14:10:57
00
Veľmi pekne ďakujem pánom adminom za túto tému.


Túto tému som urobil ja. Nie som admin, len obyčajný moderátor. Téma galéria našich cesťákov je o niečom inom ako o víziách aký bike by bol pre koho vhodný, navyše tá téma má už cez 100 strán, kvôli prehľadnosti ju aj tak bude treba rozdeliť.
Zani, neviem prečo sa hneváš, nebol to útok voči tvojej osobe. Nikto z moderátorov nie je za svoju prácu platený a toto bolo rýchle a elegantné riešenie. Debaty o tvojom vysnívanom biku proste nepatria do galérie našich cesťákov. Nerozdelil som to len kvôli tebe, ale aj kvôli tým čo reagovali na tvoje príspevky.
Ak sa ti nepáči názov tejto témy, napíš mi aký si predstavuješ a nie je problém ho zmeniť ;-)
26.01.2011 - 14:44:23
00
Tak ďakujem Ti menovite. :* :bow: Ako som už spomínala, dalo sa to celé presunúť do témy Cestné cyklistky, keďže "na spovedi" bola moja bytosť. Ak ak to bolo naozaj aj kvoli iným prispievateľom, celkom pokojne si mohol tému nazvať napríklad "Pokec s Jezusom", alebo "Pokec s Ferencom", oni by sa určite necítili tak, ako sa teraz cítim ja...nie? ;) A - keď už sme pri OT v téme - ja sama som dvakrát upozorňovala, že sme v Galérii a ideme od témy...

Ďakujem za pochopenie a zrušenie/presunutie tejto tak veľmi druhým nápomocnej témy. :bow:
26.01.2011 - 14:56:43
00
keyboard_arrow_up