nie len vlastnosti ale aj zivotnost...som zvedavy ci swalbe vydrzia aspon sezonu 6000km,,,,silne pochybujem :twisted: a menit 3 krat za rok plast....to treba vyhrat najprv v sportke 8)

:roll:
25.05.2009 - 13:44:53
00
Na Hardtaily XC mam vpredu Dino-mite 1.95", vzadu HardDrive 2.1" vacsina Maxxisov maju dost makke zmesy preto sa velmi zodieraju no v terene maju dobry zaber. MAXXIS,Schwalbe,Continental,Michelin,Kenda,Panaracer, vsetko su vyborne plaste zavisi co ocakavac od plasta ci dlhu zivotnost alebo dobru prillhnavost.Ci jazdis viac v terene alebo po cestach a spevnenych clesnych cestach. Na Cesty a nie velmi extremny teren pouzivam Panaracer Mach ma najvaciu zivotnost z pomedzi plastov ktore som mal.Mam ho od roku 2000 najazdil som na no hodne kilometrov ale este som ho nezodrel.Mal som Ritchey Z-Maxi super v terenu zodrel sm ich za jeden rok,podobne su na tom aj Maxxis.Na Panaracer (patria spolocnosti Bridgestone) co sa zivotnosti tyka z mojich skusenosti ziadna nema. Maxxisi su dobre do terenu ale na afalt nie su idealne Semislicky (Wormdrive) - ma ich brat tiez sa dru. Vlastne vstetky pneu co som zatial mal sa rychlo deru. Na full AM/FR pouzivam KENDA nevegal, Blue Groove 2.35 mam ich pol roka a uz su na zadnom kolese naznaky zodretia.Co sa tyka odolnosti ziadne XC nie su konstrul. na taku zataz ako DH/FR plaste.Prerazil som aj odolne plaste proti defektom KENDA Nevegal. Nevidim velky rozdiel medxi odolnymi proti defektom a normalnymi akurat vyssia cena a vyssia hmotnost ak samozrejme nie su kevlarove.
25.05.2009 - 18:28:22
00
Keby ste niekde videli Maxxis Ranchero s postovnym za cca 16 eur...dajte vediet pls :) google mi nevie pomoct s alternat. e-obchdom. Isiel som uz objednavku na hej sk robit a nemaju ho uz a ani nebudu mat ;i(
Sucasny ignitor (bandlovany s novym bajkom) po 1400km zacina odchadzat...
01.07.2009 - 22:48:44
00
V kamennych obchodoch bezne stoja 17,89€ :roll:
02.07.2009 - 12:03:59
00
zbehnut do kamenneho shopu je dost problem s mojou pracovnou dobou, ale hold budem musiet zbehnut, ved ich tu v ba je v celku dost...cakal som, ze bude vacsi rozdiel v cene :D
02.07.2009 - 14:41:48
00
V kamennych obchodoch bezne stoja 17,89€ :roll:


keď vieš kde a aj ako tak sa dajú veci zohnať aj oveľa lacnejšie ako napr.kolokram.sk .

Ale to nechcem urážať , len píšem , že sa všetko dá , len treba obojstranne chcieť. :wink:
02.07.2009 - 14:49:37
00
Len taký menší postreh a zdesenie, že zadný Crossmark 2.1 eXCeption je už po 1480-tich kilometroch dosť zjazdený a stredný kríž takmer "zničený". Jednoducho čas, kedy stráca záber. Mám 65kg a asfalt stláčam na minimum. Ešte že tak málo jazdím, lebo meniť po mesiaci-dvoch, bŕŕŕ. :D
09.08.2009 - 16:41:20
00
kvalitny plast s kvalitnou zmesou nevydrzi dlho... tri mesiace je taky normal. Ked chces plast co ta prezije kup si Camel plast za 7eur 8) ...

moja reč :y:
ja mám na horskom motokole v zadu draplavý plášt CAMEL a po 2200km je ešte zachovalý a ešte som sním nemal žiadny defekt :beer:
v predu mám jemnejší asi KENDA tam to stačí lebo tam neni taká zátaž ako vzadu
teraz tie plášte CAMEL tu v LM nevidno v obchodoch asi preto že dlho vydržia a obchodníci tolko nezarobia :lol:
29.01.2011 - 10:42:53
00
ahojte, a co taky enduro plast o sirke 2.3/2.4 na styl ranchero??? co poviete na plaste od continentalu?
12.06.2012 - 08:45:02
00
keyboard_arrow_up