Cavte chalani,chcel by som prenajimat mtb bicykle napr. aj na maratony,dovolenky a pod. Co si o tom myslite .Bicykle planujem strednej kvality.Zatial si upravujem stranku skus -mibajk.wbl .Som zvedavy na Vas nazor. :?:
16.02.2011 - 19:44:40
00
no môj skromný názor je ten, že na dovolenku to asi význam mať nebude...radšej pôjdem menej naložený niekam a tam si ho požičiam (budem tam mať dostupný servis prenajímateľa a veci okolo toho), ako ho trepať tam aj späť...závisí aj od lokality...čo sa týka maratónov, tam to tiež nevidím ružovo, na maratón sa nechodí na blind...tam už sa človek väčšinou prihlási, keď má čosi pobajkované a chce si vyskúšať tú atmosféru, príp. si pomerať sily s inými... :P
16.02.2011 - 19:54:04
00
na maratóny jazdia väčšinou chrti ktorý už biky majú. Ale zas ak to rozbiehaš tak to rozbiehaš v dobrom čase pretože na Slovensku takéto požičovne ešte veľmi rozbehnuté nie sú. Aspoň s môjho pohľadu. Môžem ti len popriať nech sa darí a ako nápad sa mi to zdá fajn.
16.02.2011 - 20:02:45
00
Hellboy, na koľkých maratónoch si už bol, keď tam jazdia samí chrti :lol:
16.02.2011 - 20:07:28
00
no dobre tak väčšina :$ ale ne fakt na maratóny chodia väčšinou ľudia ktorý bikujú a tí biky majú
16.02.2011 - 20:09:29
00
No tak pockajte pani,samozrejme ze skutocny borci nesadnu na nic cudzie.Ja mam na mysli zaciatocnikov nie kazdy ma vhodny bicykel (Tesco).Alebo kto si nechce vyskusat jazdu na fulle.A na maratony obcas zajdem aj ja a to mam 95kg len tak pre radost. :nod:
16.02.2011 - 20:18:28
00
keby že máš cenník aj na hodinu možno by sa to aj ujalo tak že by si to niekto zaplatil pred kúpou modelu ktorý mu prenajmeš
16.02.2011 - 20:21:12
00
A budes s nimi chodit po maratonoch alebo si musim prist pren k tebe?
16.02.2011 - 20:26:34
00
ono na samotných maratónoch veľmi ťažko nájdeš ľudí, ktorí by si požičali bike (otázka je na aký dlhý čas...), väčšinou je tam len doprovod samotných bikerov...navyše, skoro všade je hlavným partnerom nejaká lokálna značka (kellys, dema, author...), ktorí požičiavajú ľudom vystavené biky na skúšku a zadarmo...toľko moja úvaha...
ak máš pocit, že to má potenciál, nenechaj sa odradiť a skús to... ;)
16.02.2011 - 20:28:53
00
možno sa najde par ludi, ktorí si na blatový maratón radšej bajk požičaju, aby si nezničili vlastný :rain: :punch:
16.02.2011 - 20:35:53
00
Pozicovnu ma vyznam skor zriadit na turisticky zaujimavom mieste. U nas v Sl. raji je zriadena pozicovna bikov na Podlesku. Autom a privesnym vozikom vozia biky :tmi: na ustie Suchej Belej a na Klastorisko. Tam si ich turisti mozu zapozicat a spustit sa dole na Podlesok. Biky su slusne povedane v zalostnom stave :tmi: a aky maju z toho osoh tazko co i len predpokladat. Ak by to mala byt sluzba v kontexte inych sluzieb tak ano. Ale ak to ma byt len o pozicovni nuz neviem :( Kazdopadne ti drzim palce a snad sa koncom roka dozvieme aj vysledok :y: Vela stastia, odvaha ti nechyba ;)
EDIT : osobne by som si bike na maraton, ale ani na nejaky serioznejsi vyjazd asi nepozical.
16.02.2011 - 20:37:33
00
No zatial neplanujem prenajimat bicykle na hod. Beriem to len ako konicka a tolko casu nemam mozno neskôr.Nikto sudny si nepozicia bajk rano pred pretekom aspon myslim.Cele to chcem smerovat viac dovolenkarom v okoli ZC,BS,ZH,NB.A koniec koncov aj skuseny biker sa môze ocitnut v lese na dovolenke bez bicykla. :doh:
16.02.2011 - 20:46:30
00
navyše, skoro všade je hlavným partnerom nejaká lokálna značka (kellys, dema, author...), ktorí požičiavajú ľudom vystavené biky na skúšku a zadarmo


Pozicaju ti bajk na skusku ale iba okolo stanku ale nie na samotny pretek. Co som ja videl tak tam maju bajky bez pedalov.
16.02.2011 - 20:47:41
00
tak v tomto smere a aj v lokalite je to asi najideálnejšie... ;)

rišo: samozrejme že nie na preteky, ale na nejaký ten prvý dojem to stačí...takú možnosť nemáš v žiadnom obchode..
16.02.2011 - 20:48:55
00
Skrachuješ... A veľmi rýchlo.
O pár bicyklov prídeš, lebo ti predložia ukradnuté doklady. O ďalších pár bicyklov prídeš, lebo sa nájdu čo budú skúšať, ako to máš zabezpečené. Čo urobíš, keď si niekto požičia kolo a za pár hodín príde, že mu ho ukradli? Budeš vymáhať náhradu v občiansko-právnom konaní? Vieš ako dlho to trvá?
A kto si požičia? Keďže majú byť strednej triedy, tak ten, čo má kolo nízkej triedy. Ak si ho požičia na pol dna, tak čo si myslíš - len sa trochu povozí, alebo bude skúšať čo vydrží a či sa mu oplatí také niečo kúpiť?
Keďže opotrebovanie materiálu bude veľmi rýchle, budeš musieť prispôsobiť tomu aj ceny... Za tie ceny sa to však už nikomu neoplatí požičať si...
16.02.2011 - 21:47:31
00
keyboard_arrow_up