TOME, písali o obhorenom tele a nie aute. Vo videu v správach je to už jasné, horelo auto.

Čo sa lokality týka, je fajn, ako z amerického/nemeckého akčného filmu. Odveziem obeť do lesa, posadím do auta, spustím z kopčeka dolu a potom auto podpálim. No nie je to pekné... Alebo variant č.2: ide Fábia po lese a zrazu sa samovznieti. Ako minule Octavia na Molecke, ktorej najprv bafkal ohník na palubovke a kým som prešiel cez prechod, už bola v plameňoch celá.
18.11.2010 - 09:33:10
00
sorry... zle som precital... :$

Kazopadne mi to nepride ako nejake vybavovanie si uctov... fabia nepatri medzi ,tymito skupinami, vyhladavane auta...

...ale nechcel by som byt svedkom niecoho podobneho v lese.. brr
18.11.2010 - 09:47:26
00
Nebudem to už rozpitvávať, ale ísť s autom s mŕtvolou pár km po lesnej ceste, následne ho drbnúť druhou úzkou cestou na značený turistický chodník kde chodia stovky ľudí, pár sto metrov od panelákov,....
Čiže lokalita nie je podľa mňa fajn.
18.11.2010 - 09:48:56
00
Keby sa naozaj jednalo o tychto zufalcov :
http://krimi.cas.sk/clanok/185768/upaleny-muz-z-devinskej-novej-vsi-policia-uz-ma-podozriveho-z-vrazdy.html
24.11.2010 - 15:15:02
00
Vďaka za link.
24.11.2010 - 17:12:21
00
Po pár mesiacoch je tu nový update tejto témy. Ujo sa činil.
Osobne ma to dosť štve, že keď idem pešo ako turista po chodníku, musím prekračovať umelo vytvorené prekážky. Rozum až zostáva stáť, že si dáva stále tú námahu a zapratáva chodníky. Kašlať teraz na nejakých cyklistov, vadí to aj peším. Rovnako boli drevá aj na jednej lesnej ceste, kade sa dováža krmivo do srnčieho krmelca...
Tam kde sú tieto drevá vznikajú miestami okolo nich nové chodníky ako obchádzky. To mu nevadí, že sa tak zbytočne zasahuje do lesa...

Prílohy:

Spolu2.jpg
Spolu2.jpg 316.65 KiB thumb_up0thumb_down

Spolu1.jpg
Spolu1.jpg 285.68 KiB thumb_up0thumb_down

19.02.2011 - 19:55:37
00
My sme tento týždeň prišli na výhodu týchto polien - šli sme večer na základňu a aj bez znalosti trasy (neplatí pre mňa :) ) sa v pohode dalo ísť po chodníku. Stačilo sledovať drevá.
19.02.2011 - 21:24:16
00
Mozno je ujo fanda trial chodnikov a vyraba to pre spestrenie jednotvarnej rovnej cesty :lol: .. raz sa mozno dostane do konfliktu s nejakym polovnikom, ci inym drsnejsim typkom, ktoremu to bude vadit a zle pochodi ..
19.02.2011 - 22:04:36
00
ono by to bolo treba trosku upravit a na Reignovy bo to nebolo zle heh
19.02.2011 - 22:12:07
00
Tak na Reignovi vetsinu z toho prejdem priamo,ale zas :?:
19.02.2011 - 22:14:19
00
Áno, Ľubo, najmä to na strednej fotke z obrázka "Spolu2". :lol:
19.02.2011 - 22:19:14
00
Tomas .. aj to dokazem prejst s Reignom, neveril by si mozno co vsetko sa da preburat (romanx videl :lol:), ked mas siroke gumy, poriadny zdvih, vysoko stred a prehazku na pevnej osi, takze konar v retazi konci zosrotovany :D .. problem je skor, ze stratis energiu, takze to nie je easy prejazd bez povsimnutia, casto to da zabrat, a dalsia vec, pozerat kam namierit koleso, a aj tak sa moze stat, ze nejaky konar nabodne nohu a pod :D, dalej ked nie su v spravnom rozostupe polena, tak sa zaseknes :D .... ale bezne to nejazdim.
19.02.2011 - 23:11:23
00
na tom useku, kde to ten .ujo zapratava je zakaz vjazdu cyklistom?? Alebo??,
19.02.2011 - 23:42:35
00
Mna samozrejme najviac a skodoradostne tesi, ze ten debilek-zapratavac si uz vychadzky po Kobyle davno neuziva, lebo sa stal otrokom svojej posadnutosti. Ked niekedy nahodou najdem konare na chodniku, tak ma to velmi potesi, lebo to bude len potvrdenie toho, ze zase si to on neuzil a ja si to zase ako vzdy uzijem bud vo forme technickej vlozky alebo novej klucky pomedzi stromy mimo chodnika. 8) On asi nikdy nepochopi, ze bajkerov nezastavi a ze sa trapi zbytocne (tak mu treba). :rock:
20.02.2011 - 00:55:30
00
No skúsim aj ja svoj názor.
Som cyklista a som aj turista. Ako cyklista sa snažím správať ohľaduplne a nikdy nejdem na "hranu" tj. tak aby som nedokázal včas zastaviť, ak by sa vyskytol chodec. Aj keď viem, že vnímanie času, vzdialenosti a priestoru je odlišné u cyklistu a u chodca. Dokážem pochopiť, že niektorý ľudia môžu zle znášať krátky časový interval medzi zaregistrovaním cyklistu a vytvorením adekvátnej reakcie. To môže spolu s neohľaduplnosťou hlavne mladých cyklistov spôsobiť ono nepriateľské správanie.
Dokážem pochopiť "zapratávača", aj keď rozmunejšie sa mi zdá rozbíjanie skokov, ale nepochopím klince, drôty, alebo podobné nechutnosti. Človek, ktorý takéto veci robí nemôže mať plne vyvinutý zmysel pre zodpovednosť. V týchto prípadoch ide naozaj o život. Čo sa týka zhadzovačov z bicykla...len raz!!! Ja som mierumilovný človek, ale ak by ma niekto úmyselne zhodil z bicykla, tak by som v ten deň namiesto môjho boxovacieho vreca použil toho človeka. Naozaj, to už hraničí s ťažkou retardáciou.

Taký krátky príbeh.
mal som asi 16 rokov a išiel som asi 30-35 po takej cestičke, no bol to asi chodník skrz sídlisko dolu kopcom, ale bol široký asi 3-4m. Cez neho išla akási rodinka o 4 členoch rozťahaná cez celý chodník. Ja v dobrej vôli som išiel do lavej strany, kde bolo trocha miesta, pričom tesne pred tým ako som ich obišiel ktosi z nich zakričal pozor bicykel a malé, asi 10 ročné dievča mi skočilo rovno do cesty. Nabral som ju pravým rohom pod lopatky, pričom ja som hádzal kotrmelce a dievča revalo, lebo malo vyrazený dych. Ležal som na zemi privalený bicyklom a tatko pribehol, keď som sa ledva dvíhal a chcel mi dať ešte na bradu päsťou. Našťastie som sa uhol. Žena ho ukľudňovala, že "veď mu tam skočila". No pri odchode som muža počastoval nevyberanými nadávkami.
Pointa je tá, že chodci sa väčšinou správajú ako ovce s minimálnym zmyslom pre koordináciu. Na druhej strane mladý cyklista nemá dostatok skúseností, aby dokázal odhadnúť riziko, reakcie ostatných uživateĺov chodníkov a ciest. Našťastie vekom som dokázal tieto neduhy eliminovať a teraz jazdím naozaj slušne, bohužiaľ tá ťažká nekoordinovanosť u chodcov väčšinou ostala. Vo výsledku by som snáď ešte povedal, že cyklisti nie sú menej ohľaduplný ako chodci /alebo korčuliari/, majú však smolu, že majú veľkú kinetickú energiu a sú tým pádom nebezpeční.
20.02.2011 - 04:44:02
00
keyboard_arrow_up