Rastoo, ja to chapem, ale proste ked ma pocit, ze 300 je az az, tak to nepresvedcis nijak raz... vies ked ona je taka bikerka, ze jej kazdy bike vyzera rovnako a nebyt mna tak by kupila v optime vo vypredaji...takto aspon nieco poriadnejsie nech ma, hlavne ked planuje aj s nami chodit vonku... a uz som ju presvedcila ze do 250 je prilis malo...takze to tak ci tak musi byt do 300, vyssie proste uz nepojde. To radsej bude bez biku.

A zas si nemyslim ze az tak prudko bude bikovat, ze by mala po roku menit komponenty... takze, take it easy. Ja viem ze bikerom, co maju poriadne bike to znie smiesne, ale tak to proste je :)


Tomuto rozumiem - tiež som tak začínala. Tiež mi bolo všetko príliš drahé a príliš zbytočné (funkčné oblečenie napríklad). :tmi: Potom som bola ja jediná, ktorá nevládala, fučala, všetko ju bolelo a nikto s ňou nechcel jazdiť... :tmi: Ale tá zmena musela prísť u mňa v hlave, bolo zbytočné, keď toto všetko bolo v okolitých hlavách, nie v mojej. Ale keď prišiel impulz, už to jelo. :devil: Ono možno kolegyňa tiež na to príde, alebo ju bicykel skoro prestane baviť. Ja toto teraz riešim s dcérou...
15.03.2011 - 09:25:30
00
Zani: ved presne, no len na tom jej predpotopnom biku je hazard jazdit uz aj na asfalte, takze aj keby kupila niektory z tych co tu napisali ludkovia, tak to bude o poznanie lepsie. a ked potom raz zisti ze uz ani ten novy jej nestaci a bude chciet, tak ho vie vymenit a stary predat. Bike je lahke predat, kopa ludi je rada, ze mam priblizovadlo za menej penazi a neriesi komponenty atd...
15.03.2011 - 11:25:49
00


tak toto sa jej pozdava aj cenovo, aj vyzorovo. Tak neviem, snad uz len najst obchod kde maju tie CTMka v kosiciach, ist vyskusat ci sa jej na tom dobre bude sediet a objednat...
15.03.2011 - 11:26:59
00
bikove-obchody/ctm-v-kosiciach-t25607.html ;)
15.03.2011 - 11:37:11
00
keyboard_arrow_up