matey666 - akú to máš fajn ponuku na ten scott? A aké sú vlastne plusy toho biku? :D
27.03.2011 - 23:08:58
00
Bude z toho Haibike? :)
27.03.2011 - 23:10:30
00
heh no nedostatky toho scottu za tú cenu sú na zaplakanie, to by naozaj bol aj hai x-krát lepší v niektorých ohľadoch :lol:
27.03.2011 - 23:41:51
00
matey666 - akú to máš fajn ponuku na ten scott? A aké sú vlastne plusy toho biku? :D


nooooooo plusy su v +vej komore a minusy v -sovej komore :D

chcem pocut vsetky minusy od teba ked si teda tolko mudrosti pojedol... :clap: a ktory je pre teba ten naj bicykel ya tie peniaze a kto vie na akom vlastne jazdis..
28.03.2011 - 13:47:00
00
Bude z toho Haibike? :)


aky Haibike?o com zase ty krutis?nechapem?
28.03.2011 - 13:49:03
00
chcem pocut vsetky minusy od teba ked si teda tolko mudrosti pojedol... :clap: a ktory je pre teba ten naj bicykel ya tie peniaze a kto vie na akom vlastne jazdis..

jazdím na haibiku za 1080 eur, ktorý má vlastne dosť podobnú výbavu ak si odmyslím vidlicu a tlmič :D

ak teda rátame cenu bez nejakých zliav 3599 eur, tak je to extrémne predražený bike. Dáme nejakú 30% zľavu (čo je asi také maximum čo by sa počas sezóny dalo vybaviť, pri scotte sa možno podarí aj viac :D ), tak sa dostaneme na cenu niečo nad 2500 eur. Potom sa stačí pozrieť na nejaké biky v tej cene - Scott bude mať naviac meniteľný zdvih vzadu a čiastočne karbónový rám. Inak všetko prakticky horšie - 150mm zdvih a nemá pevnú os aspoň vpredu? Za tú cenu je myslím samozrejmosť aj pevná os vzadu. 1 1/8 hlavová trubka? Tapered/ celá 1.5" nie je to zase až taká nutnosť, ale pomôže to. Komponenty ako sram x7 nebudem opisovať, je jasné že by to mohlo byť tiež o trochu lepšie ale aj horšie :)

Jednoducho mať toľko eur na bike, to by som si 2x rozmyslel či kúpim nejaký vyčačkaný jednočap s neštandardným tlmičom, kolesami na rýchloupinákoch a pod., keď máš xx možností a dokonca aj poskladať niečo výnimočné by sa dalo.
28.03.2011 - 16:16:05
00
možností v tejto kategórii a za tú cenu je habadej a každý ti tu môže nasúkať príklady, čo iné by sa dalo, od Giantu, cez Lapierre, Canyon, Cube, až po Haibike a každý bude mať svojim spôsobom pravdu, tak ako ju máš aj ty, keď chceš ísť da scotta...časom možno zistíš, čo ti nevyhovuje a vymeníš niektoré komponenty, prípadne rám, alebo komplet bike...:)
28.03.2011 - 16:40:55
00
Súhlasím s Muffinom. To k tomu Haibiku som písal ironicky, lebo sa to vždy zvrhne na túto kategóriu kde sa ide po cene................

Ak máš vysnívaný Scott kúp ho. Ak začneš váhať a pozerať po miliónoch lacnejších riešeniach, nakoniec sa tak zamotáš, že kúpiš kravinu. Tak to tuná chodí. Nechcem to tu viac rozvádzať lebo začína vznikať spam. ;)
28.03.2011 - 19:46:29
00
ved to jesne ze kazdy chce presvedcit o tom co si on mysli ze je najlepsie,kazdy bicykel resp.na kazdom je nieco pre a proti a je jedno v akej cenovej relacii,len neviem ci som tu zalozil JA temu Scott genius ano ci nie ked mam niekomu vyvracat veci a nazory, ja sa nepotrebujem o nicom s niekym bavit,ked nieco chcem tak po tom idem,akurat ma zaujimal tlmic,a niekto ma tu ide odhovarat? :D :clap: za rok za dva ked pojazdim tak mozno budem mat iny nazor...a ked si niekto mysli ze je lepsi Haibike,tak nech,je mi to uplne jedno...
28.03.2011 - 19:51:06
00
Preco by som mal kupovat nejaky iny len koli tomu ze niekto povedal :) sustredujem sa na ten bicykel uz peknu dobu a ine si nepripustam.Musis byt presvedceny o tom ze nieco je uplne Naj s velkym N a snivat o tom aby si to fakt v skutocnosti chcel nie len si kupit hocico len aby si jazdil.Musi byt vynimocny a vtedy je to prave vsetko od srdca a bavi to vsetko trochu inac :sun: nie?
28.03.2011 - 19:56:59
00
Myslím, že tým čo si tu napísal, si to celkom aj vystihol.
Podstatné je plniť si sny a potom sa z toho tešiť. ;)
28.03.2011 - 20:13:30
00
vsak nie nadarmo Vase vysnivane bajky je jedna z najnastevovanejsich tem na fore :)

nooooo dobre nebudem mat pevnu osku a budu prevodniky X7.no a co...zblaznim sa :D a este riesit zadnu pevnu osku...jejejeeeeeeeej...ideme na downhill??? :y: strasne vela chyb ma ten bike to hej teda hehe
28.03.2011 - 20:45:09
00
za tú cenu hej, hehe :D
28.03.2011 - 20:49:38
00
.... kde udelali soudruzi z NDR chybu? :!:
28.03.2011 - 21:09:17
00
za tu cenu nevidim ani ja nic extra dajme tomu na Giante....dobre no priznam Scott je trochu predrazeny celkovo ako znacka ale nie je to jediny pripad...to iste sa vravi aj o Lapierre,ale to uz ide mimo mna neriesim to...ked chce niekto napr.Spicy 516...nech si kupi ked na to ma...a paci sa mu...len do toho...
28.03.2011 - 21:25:58
00
keyboard_arrow_up