tak mam uz komplet cm 8.2 + hrudbny pas. zatial som ho neskusal len doma som sa hral ci chyta signal a je super. len znacka cyklosport nieco nedomyslela. hned po nasadeni hrudneho pasu pocita priemerny, maximalny tep (aktualny je samozrejme) preco tam nie je nejake tlacitko ktorym by som spustil zaznam a pripadne zastavil?

a druhy problem je ten ze mam dva bicykle MTB aj cestny. viac pouzivam cestny nakolko jadzim sam a tam hlavne potrebujem merac. tak ma napada ze tento cm 8,2 šupsnem na MTB a kupim si druhy na cestny bicykel. je to dobre riesenie? tento tachometer vie pocitat na dva bicykle ale co z toho ked druhy stojancek, magnetka a snimac ma vyjde takmer rovnako ako cely tachometer. to uz radsej kupim druhy tachometer ktory nepocita tep ak stojim, pripadne ma tlacitko na manualne zastavenie pocitania tepu.
04.04.2011 - 18:56:27
00
Dnes som si zadovazil Sigmu Rox 9.0 Mate niekto skusenosti s tymto computerom?
09.04.2011 - 22:32:56
00
Ja. Mesacnu. Dobru. ;)
10.04.2011 - 20:47:03
00
Jedna z najlepsich volieb teraz za malo penazi je Sigma BC 1609 drat( cize spolahlivost),ma aj podsvietenie a meranie teploty
http://www.koloshop.cz/tachometry-176/sigma-sport-computer-bc-1609/


ako je na tomto computru zobrazena kadencia? resp. kde?
15.04.2011 - 10:01:59
00
Dnes som si zadovazil Sigmu Rox 9.0 Mate niekto skusenosti s tymto computerom?


ja - minulo-rocnu a velmi dobru...az kym som ho nestratil (dodnes neviem kde a ako)...a nasledne som kupil nieco ine...
15.04.2011 - 10:11:20
00
ako je na tomto computru zobrazena kadencia? resp. kde?


v spodnom riadku. funkcie sa prepinaju dvoma tlacitkami. aktualnu kadenciu si najdes pravym hornym a priemernu kadenciu pravym dolnym tlacitkom
15.04.2011 - 16:49:58
00
v spodnom riadku. funkcie sa prepinaju dvoma tlacitkami. aktualnu kadenciu si najdes pravym hornym a priemernu kadenciu pravym dolnym tlacitkom

takze bud je zobrazene napr.nabehovanie km,alebo kadencia,to znamena,ze tieto hodnoty nemozu byt zobrazene naraz,spravne som to pochopil??? :$
15.04.2011 - 20:19:28
00
Presne tak. V hornej casti displeja sa zobrazuje len rychlost (+ sipka porovnavajuca aktualnu a priemernu). Da sa to spravit tak, ze si budes jednym kliknutim menit v spodnom riadku "trip distance" a aktualnu kadenciu, ale naraz ich zobrazene mat nemozes. Tu si to mozes vyskusat online:
http://www.sigmasport.com/en/produkte/bikecomputer/topline_2009_wired/bc1609/demo/
15.04.2011 - 22:45:14
00
diky za odkaz dobra zabava ;)
21.04.2011 - 15:01:07
00
Presne tak. V hornej casti displeja sa zobrazuje len rychlost (+ sipka porovnavajuca aktualnu a priemernu). Da sa to spravit tak, ze si budes jednym kliknutim menit v spodnom riadku "trip distance" a aktualnu kadenciu, ale naraz ich zobrazene mat nemozes. Tu si to mozes vyskusat online:
http://www.sigmasport.com/en/produkte/bikecomputer/topline_2009_wired/bc1609/demo/

aaa uz ked tak vies vsetko ;) ako sa prepina medzi bike 1 a bike 2.Nemyslim konkretne co treba stlacit,ale ci sa to iba niekde na computru prepne.Ide mi o to,ze ci mi staci na druhy bike iba nahradna kabelaz,alebo set bike 2,a nevies ci sigma este stale pouziva drziaky computrov co sa lepia?lebo to lepenie je blud,ked menim riaditka :shake:
21.04.2011 - 23:24:14
00
heh :) aby si ho mohol pouzivat na druhom bajku, musis mat dokupenu druhu kabelaz, pocitac si ich uz rozozna automaticky. A ten drziak si na riaditka lepit nemusis, aj ked zospodu je samolepka. Po bokoch su drazky na uchytenie eska paskou.
22.04.2011 - 22:24:13
00
Jammin dik za odpoved. Som rad ze som si dobre vybral. Sluzi velmi dobre :)
23.04.2011 - 12:14:45
00
Caute. Kupila som si cyklocomputer Sigma BC 509, uplne jednoduchy, kablovy samozrejme, chcela som ho len na meranie km a casu,navyse ta cena...ale asi to nebola stastna volba a mala som kupit nieco kvalitnejsie...Asi po dvoch pouzitiach zacal vypadavat, ukazoval zle udaje, isla som normalne, nejakou dvackou a on nameral 1.6 km/h, sem tam nulu a podobne :) neskor sa pokazil uplne, nemeria nic, akokeby nedostaval signal, samotny computer ide, len ukazuje nulu-nemeria,ale napr. hodiny idu, takze mrtvy nie je :) Mate niekto skusenost s takymto javom, alebo je to jednoducho haraburda? Dik :)

Este doplnim-nastaveny bol na 99.9% dobre...
25.08.2011 - 23:29:12
00
Neposunul sa ti magnet na kolese alebo snimac na vidlici = zvysenie vzdialenosti medzi snimacom a magnetom nad tolerovatelnu hranicu?
26.08.2011 - 09:03:23
00
No to ma napadlo ako prve...lenze ten magnet sa posuva po spajdli tak tazko, ze aj ked ho chcem posunut tak to ide tazko, takze sam sa nemohol nejak zosmyknut...snimac drzi tiez ok. A ako vravim, pri prvom pouziti(ked to fungovalo) to bolo v rovnakej polohe ako vtedy ked to zacalo vypadavat. Ked som to teraz dala dole z bicykla (lezalo to asi tyzden nepouzite) a beham magnetom popri snimaci tak to znova funguje,meria normalne.Nemoze byt slaba baterka?alebo ja neviem co...dala som tam tu co bola v baleni...nemoze byt napr. stara? Vyzera to,ze teraz ked si "oddychla" tak meria,ale pri dlhsej ceste by to asi znova zacalo vynechavat...Co myslis,dedukujem spravne? :)
26.08.2011 - 11:26:54
00
keyboard_arrow_up