warzone chcel som Ťa len trocha podpichnúť,ako sa názory skúsenosťami menia,moja MZ55 tiež dostala nové črievko v podobe pružiny a je to fajn :rofl:
johny373 ja by som zobral toho Notona,ak by si chcel aj viac zaprasiť,možno by Ti ho dodali aj s inou vidlou :$
29.04.2011 - 08:52:57
00
Tak tak,aj Lyrik dostal U-Turn Coil pruzinku a je to o triedu lepsie...
Ale je fajn,ze si to pripomenul...myslim,ze je ok ked niekto dostane dlhodobejsie skusenosti a trochu nadhladu a je to o to hodnotnejsie ;)
29.04.2011 - 09:12:28
00
ak prevazne AM/EN, imho z tych troch alternativ je najlepsi kauf canyon strive.

noton sa mi zda rovnako dobra volba, pokial nemas penazi na rozhadzovanie. co vsak v rozpocte zozral hammerschmidt, bolo ukrojene trochu na inej vybave, napr. kola, vidla...

giant sa podla mna netrafil uplne do cielovej skupiny, ked tam ohodil pruziny. je jasne, ze vybavou nemoze cisto zasielkovym znackam konkurovat v danej cenovej. i ked asi kazdy dealer sa vie pri serioznom zaujme s cenou, prip. zmenou vybavy pohrat.
ako uz pisal warzone, lubi tam praskat spodna kladka. bola na 2011 potichu trochu prerobena/zosilnena, ale ten smrad uz tak lahko nevyvetraju.

torque osobne vidim uz niekde na urovni FR. zavisi potom od ohodenia, ci slapanie do kopca je unosne, alebo nie.
29.04.2011 - 10:21:29
00
keyboard_arrow_up