Hornonitrianska MTB tour - Majstrovstvá SR v XCM

14.05.2011
3. kolo - Slovenský pohár XCM
1. kolo - Hornonitrianska tour
MTB maratón
Pravenec - kolónia (Slovensko)

Propozície, Reportáže, Výsledky
Zúčastnených bikerov (19)
brachoclaviculaCTM-koHazardicemanivodrnojaro180misenoPa3kPatrikLPipikovicrasto mRBprostevolcTranceunigenavankesyojo
fuuu, tak Tomáš Višňovský naložil pekne mladému Lamimu :o :y: :clap:
15.05.2011 - 15:46:05
00
Mladý Lami ale zablúdil. Myslím, že aj s Lamim starším.
15.05.2011 - 15:56:48
00
Na nejaký problém by to sedelo, lebo až 5 min strata na Milana je dosť vysoká.

No a ako som počul a teraz čítam, asi ste naozaj zapracovali na trati, takže budem môcť zaradiť Pravenec budúci rok do kalendára. :)
15.05.2011 - 16:04:07
00
Na nejaký problém by to sedelo, lebo až 5 min strata na Milana je dosť vysoká.

No a ako som počul a teraz čítam, asi ste naozaj zapracovali na trati, takže budem môcť zaradiť Pravenec budúci rok do kalendára. :)

Ďakujem, snažíme sa vybaviť povolenia na viac pasáži z xc a dh vložkami, taktiež nejaké single, snáď sa nám to podarí a u majitelov lesa nájdeme pochopenie.
15.05.2011 - 16:14:22
00
Mladý Lami ale zablúdil. Myslím, že aj s Lamim starším.


Nebola to chyba v znacení ! nakoniec Michal to 1 kolo obisiel bez problému, v 2 kole prestrelil znacenie, a stratil málinko na milana. Smola, ktorá mrzí aj mna ako organizátora. Vydiskutovali sme si to, do budúcna ešte posilníme znacky aj iným dostupným spôsobom. vypáskujeme vsetko co sa bude dať, -myslím zákruty a križovatky kde sú znacky aj farba, pribudnú aj pásky .A dáme asi inú farbu znacenia.
15.05.2011 - 16:20:21
00
Značenie bolo bez problémov. Ja som síce tiež asi o 30 metrov prebehol jednu odbočku, ale to bol čisto môj problém a moja nepozornosť.
15.05.2011 - 16:34:44
00
Za mladym Lamim bola velka medzera a neskôr ho vidim slapat zospodu po asfaltke,kde sa zhora odbacalo prudko vpravo.Stratil tam asi 10-15min.inak by NALOZIL vsetkym na kratkej.Ja osobne som mal problem s niektorymi krizovatkami kde chybali potvrdzovacie faborky alebo tabulky.Pri znaceni asi nemysleli na jazdcov s poruchou farbocitu a sipky boli pre mna takmer neviditelne(samozrejme tie na stromoch a zemi)Este ma prekvapilo rozdelenie kategorii muzi a zeny nadlhej 4 kat. a na kratkej 7 kategorii.
15.05.2011 - 16:44:07
00
Za mladym Lamim bola velka medzera a neskôr ho vidim slapat zospodu po asfaltke,kde sa zhora odbacalo prudko vpravo.Stratil tam asi 10-15min.inak by NALOZIL vsetkym na kratkej.Ja osobne som mal problem s niektorymi krizovatkami kde chybali potvrdzovacie faborky alebo tabulky.Pri znaceni asi nemysleli na jazdcov s poruchou farbocitu a sipky boli pre mna takmer neviditelne(samozrejme tie na stromoch a zemi)Este ma prekvapilo rozdelenie kategorii muzi a zeny nadlhej 4 kat. a na kratkej 7 kategorii.


Boli šípky aj na kolíkoch, v spomýnanej tocke aj na asfalte, dokonca po 20 m aj potvrdzovacie, asi 3, každú križovatku sme poistili jak na kolíku znacka, tak na zemi farbou šípka. a aj na konároch v križovatke bielocervená páska. Tak isto aj znacka na kolíku zákaz vjazdu cyklistov, a aj kríž na nesprávnej ceste .
Ale, správny postreh, že sú medzi nami aj tý, ktorí maju poruchu zraku.
do budúcna to vyriesime ,konzultoval som aká farba by bola najlepsia, údajne jasno modrá.
15.05.2011 - 20:15:59
00
znacenie bolo super , iba retardovany by mohol zabludit alebo minut znacenie !
15.05.2011 - 20:30:08
00
ale no. Toho retardovaneho by som nahradil nepozornym. Stat sa moze kazdemu a duplom ked myslis na vsetko mozne len nie na jazdu...
15.05.2011 - 20:33:53
00
znacenie na trati bolo dobre a farba mi tiez celkom vyhovovala, len niektore tie napisy na zemi :tmi: single krasne vypaskovane :y: Tiez sa mi stalo, ze som skoro jednu krizovatku prestrelil, ale bola to cisto len moja chyba, nabuduce musim skorej brzdit. :D Na (ne)stastie som stretol toho vaseho Praveneckeho maskota :hug: v lese az po preteku a nie pocas neho, inak by za mnou asi ani motorka nestacila :rofl:
15.05.2011 - 20:48:05
00
ale no. Toho retardovaneho by som nahradil nepozornym. Stat sa moze kazdemu a duplom ked myslis na vsetko mozne len nie na jazdu...


Tak to veru ano. Niektori myslia na vselico ine a potom nesleduju poriadne znacenie. Mne sa stalo, ze sa ma biker, ktory bol predomnou opytal, ze ci ideme spravne :tmi:
15.05.2011 - 20:56:04
00
len niektore tie napisy na zemi :tmi:

napisy boli perfektne - kysliku sice bolo vacsinou malo napriek tomu tato kulturna vlozka v tom nekonecnom asfaltovom stupani potesila. O medvedoch ani nevravim :y:

pre mna znacenie velmi ok. problem iba na 1 mieste aj to kvoli tomu ze asi bol niekto prirychly a strhol pasku...
15.05.2011 - 21:27:05
00
Ďakujem, snažíme sa vybaviť povolenia na viac pasáži z xc a dh vložkami, taktiež nejaké single, snáď sa nám to podarí a u majitelov lesa nájdeme pochopenie.



No ale treba vybavit aj pocasie, ako bolo tohoto roku. aby tie pasaze mali smrnc ;-)
15.05.2011 - 21:42:36
00
Nechcel som, ale neda mi.... mam tiez poruseny farbocit a celkom dost, preto viem o com Palo pisal. Je to vec, ktoru bezny clovek nepochopi. Pamatam si ako som v Partizanskom v roku 2007 musel cakat asi pol minuty az ma niekto dobehne, lebo tam boli tri cesty a znacenie som nevidel. Prichadzajuci bajker krici doprava, ved stojis pod sipkou. A fakt som stal, ale bolo to takou farbou, ktoru som jednoducho za jazdy na tej kore nevidel. Skoncil som vtedy 28-mi a vdaka inej farbe znacenia to mohlo byt lepsie, preto:

Vankes a 23jump.....tie gesta a vyroky si nechajte.....

Roman......za farboslepych vravim, ze s bielou som zatial problem nikdy nemal :)
15.05.2011 - 22:26:52
00
keyboard_arrow_up