a je dobre mat vysoke skore ? co za to mas ?

Zrejme nerozumies principom eBay. Doveryhodnost je zakladym principom eBay. Skore vyjadruje Tvoju doveryhodnost pri danom pocte obchodov. Vdaka nemu a pozitivnym feedbackom som napr. dosiahol zmenu v mysleni niektorych UK predajcov (private), ktori povedne do SK vobec nechceli zaslat (klasicka fraza "sorry, UK only")...
25.02.2007 - 10:28:43
00
niekedy az rozboli hlava, ked ide nieco kupit a ma precitat cele forum na danu temu .... bistu,
Tak teda idem obzriet ten Source, do Hudy, ak ho nebudu mat, tak kupim MULE. I ked v kakaci ho budu mat az v utorok.
Ak ma este niekto vazny dovod na inu volbu, tak sem s nou, ale hydrapack sa mi nepaci :?
02.03.2007 - 14:31:47
00
To lagonda: mala pravdepodobnost, ze Hudy-e budu mat Source. Ja som do Hudy NR volal dopredu aby ho stiahli z centralneho skladu na predajnu. To som bral Spinner. Vector nebudu mat urcite.
02.03.2007 - 16:38:43
00
To lagonda: mala pravdepodobnost, ze Hudy-e budu mat Source. Ja som do Hudy NR volal dopredu aby ho stiahli z centralneho skladu na predajnu. To som bral Spinner. Vector nebudu mat urcite.


servus. vcera som bol pozriet tie vaky ale teda mali len jeden (Whistler), ale stal 4300Sk ... teda to je na mna prilis. Ty nahodou nevies ceny Spinner a Vector?
05.03.2007 - 10:21:03
00
Pozri Hudy.cz. Nasiel som iba Spinner 2+2 - 1800,-
Vector 10+3 uz asi v ponuke nemaju, stal 3tis.
05.03.2007 - 23:08:12
00
ne aby si kupil v tescu,či hypernove niečo riadne shitnee a hodil na to Camelbak nalepku... :D :D :)
06.03.2007 - 12:58:39
00
ne aby si kupil v tescu,či hypernove niečo riadne shitnee a hodil na to Camelbak nalepku... :D :D :)


Camelbak ma dobre ceny, tych 2,5litra dam, ale 4,3 sa mi zdalo uz vela, i ked dobre, ze si to napisal, bo som nasiel www.himountain.pl, videl som to aj nazivo, pekny vak 2/20l za 1600Sk ... mam to rysknut?

Prílohy:

Komentár súboru: 1600Sk
cross.jpg
cross.jpg 65.76 KiB thumb_up0thumb_down

06.03.2007 - 13:22:45
00
tato znacka mi neznie velmi doveryhodne, ale ked som pozeral v obchode batohy a spacaky od nich, tak by som to rIskol.
06.03.2007 - 13:34:08
00
môj názor je nebrať, radšej priplať za camelbak a neolutuješ. 8)
06.03.2007 - 13:36:43
00
Ak dobre vidim, tak tiez nebrat, henten naustok dost po case tecie lebo sa zle zatvara za jazdy....
06.03.2007 - 13:39:31
00
Ak dobre vidim, tak tiez nebrat, henten naustok dost po case tecie lebo sa zle zatvara za jazdy....


ja mam ten isty system a vobec ho nezatvaram....len stisnem...ked pustim tak drzi a drzi uz rok bez problemov....ale je pravda, ze je to ten jednoduchsi a lacnejsi system, ja som k nemu prisiel za par korun v decathlone v londyne. ak chlapcovi vyhovuje batoh, nech do toho ide, rezervoar s hadicou vymeni casom :)
06.03.2007 - 13:55:13
00
A je to to co si myslim (zatisnes netecie, povytiahnes tecie?)? Ja ked som to nechal otvorene alebo nedotlacil az na doraz, tak to tieklo ako diva svina...
06.03.2007 - 13:58:03
00
lagonda preboha dufam,ze si to nezobral!Mal som od tych Poliakov uz jeden vodny batoh,vyzeral fajne,no kvapkal mi na nohu jak stara pracka,nech som skusal co som skusal,ten uzaver ci naustok stale kvapkal,tak isiel nazad a pekne vi vratili bubaky.Horsie je,ze doteraz som sa ku dalsiemu nedostal,ale uz mam vyhliadnuty...Camelbak Hayhem alebo Havoc,musim kuknut a uvidim.Nechcem moc velky,ale ani moc maly,aby sa mi tam zmestily veci na celodenny vyjazd.
http://www.camelbak.com/index.cfm
Ozaj,keby niekto chcel,mozem doniest na SR za slusne ceny :wink: napiste ss
06.03.2007 - 14:18:27
00
A je to to co si myslim (zatisnes netecie, povytiahnes tecie?)? Ja ked som to nechal otvorene alebo nedotlacil az na doraz, tak to tieklo ako diva svina...


ano je to to co myslis...teda tak sa to zatvara a otvara.... ale ono to netecie ani ked to je otvorene, na to aby to tieklo to este musis stisnut a cucnut :) ja to vobec nezatvaram.... nechcem tento system obhajovat, tiez sa chystam casom prejst na iny, len vravim ze som s nim nemal zatial ziadny problem ani ked som mal napraskany camel a v rezervoari tym padom slusny tlak...
06.03.2007 - 14:35:00
00
ano je to to co myslis...teda tak sa to zatvara a otvara.... ale ono to netecie ani ked to je otvorene, na to aby to tieklo to este musis stisnut a cucnut :) ja to vobec nezatvaram.... nechcem tento system obhajovat, tiez sa chystam casom prejst na iny, len vravim ze som s nim nemal zatial ziadny problem ani ked som mal napraskany camel a v rezervoari tym padom slusny tlak...


len myslim, ze kazdy vyrobca moze zvladnut ten isty system rozne, nezostava mi ine ako verit warzonemu ... riskovat to nebudem ...
06.03.2007 - 14:56:19
00
keyboard_arrow_up