Zdravim,
Rozmyslam nad novou vidlou a tym padom aj nad ramom (ostavam pri HT) ale potrebujem poradit s tou vidlicou... Mam moznost kupit jazdenu Domainu 302 za 170e no problem je, ze nejde stelovat odskok. Je tam problem s tym "srobom" vo vnutri no vyhovara sa, ze v servise to vymenia (aj keby tak netusim co to moze stat) Potom je tu este moznost Duroluxu ale to mi bolo povedane, ze nie je az taka vyhra na FR, ze vidla ide velmi rychlo do zdvihu. Co by ste mi odporucili? Pripadne nejake ine navrhy?
Za kazdu radu dakujem :handshake:
06.07.2011 - 14:37:00
00
durolux je vzduch = prisposobis si ju na seba lepsie ako pruzinovu vidlicu, domain = pruzina - ked budes mat blbu pruzinu, tak si chvilu na nu pockas...predpokladam, ze obe vidlice maju nastavitelny zdvih, pozri aj na vahu, durolux bude zrejme lahsi (mozno sa mylim :D)...ja by som bral durolux, hoci by to bolo naslepo v mojom pripade...skus sa skor opytat na bmku...:)
06.07.2011 - 21:02:28
00
mal som domain 302 u turn 160, teraz mam 318 - 180 a spokojnost, ta pruzina aspon chodi, ten durolux mi prisiel dost o nicom ked som to mal pod rukami

ten srob som odpalil aj ja na odskoku ale nijak mi tam nechyba, nastavis to raz a mas pokoj, resp ja sa s tym nezvyknem hrat pred kazdou jazdou ;)
06.07.2011 - 21:48:51
00
Domain je lepsia volba, DX sa mi nevidi aztak super hoac aj z TT. Pada do zdvihu, slzi olej. Miestami hlupo poriesena konstrukcia. Domain ma zase sprosty tlmic a netlmi dorazy. Zato je to lacna dobra vidla a ma RU.
06.07.2011 - 21:57:11
00
domain ma sprosty tlmic?.. kedy ze som mu dal doraz?? :lol:
06.07.2011 - 22:01:01
00
Domain je sračka a Durolux ešte väčšia...
odomňa len toľko...
DX ide ale do zdvihu až po prekonaní odtrhu,čo sú asi 2 kilotony,ale potom šup a je na doraze,o citlivosti nemôže byť ani reč,a typické "vzducháč si prispôsobíš lepšie" je úplne na houno,lebo tá vidlica sa nedá ani nastaviť,je to proste šrot

Domain je hrochšrot tiež,necitlivá ťažká krava,zdvihom to nepreletí,resp. to na doraz nedá ani slon,a ani hroch to endá viac ako 5cm...keďže sa to zasekne tak po 5cm,čiže to má len efekt 180mm...a nejde to proste...


to nie sú ani vidlice,to sú imitácie alebo čo...moja 150ročná dvojkorunka bola lepšia ako hento...
Maťo,fakt sa na to vykašli,lebo to olutuješ...

a na BMku sa toho moc nedozvieš,keďže vkový priemer návštevníkov je zhodný s ich IQ(väčšinou)
06.07.2011 - 22:03:48
00
"necitlivá ťažká krava,zdvihom to nepreletí,resp. to na doraz nedá ani slon"


tazka ako komu ( subjektivne ) a neviem teda aku domainu si mal v ruke ale ze by sa mi sekla po 5cm a nedal tomu doraz ani slon a blabla.. mmm.. hluuuupost

a jasne ze to nie su zdaleka naj vidlice, ale pisal poradte mi z tychto dvoch tak som vybral jednu
06.07.2011 - 22:10:10
00
poznam domainu co chodi ako vino, zanori sa o 2mm uz len vahou bajku... ale fakt ze ma trochu postelovane vnutro chlapcami zo Suspension Clinic ;)
Ja grcam len z tych lestenych noh, inac za tie prachy slusna vidla
06.07.2011 - 22:25:24
00
Domain je sračka a Durolux ešte väčšia...
odomňa len toľko...
DX ide ale do zdvihu až po prekonaní odtrhu,čo sú asi 2 kilotony,ale potom šup a je na doraze,o citlivosti nemôže byť ani reč,a typické "vzducháč si prispôsobíš lepšie" je úplne na houno,lebo tá vidlica sa nedá ani nastaviť,je to proste šrot

Domain je hrochšrot tiež,necitlivá ťažká krava,zdvihom to nepreletí,resp. to na doraz nedá ani slon,a ani hroch to endá viac ako 5cm...keďže sa to zasekne tak po 5cm,čiže to má len efekt 180mm...a nejde to proste...


to nie sú ani vidlice,to sú imitácie alebo čo...moja 150ročná dvojkorunka bola lepšia ako hento...
Maťo,fakt sa na to vykašli,lebo to olutuješ...

a na BMku sa toho moc nedozvieš,keďže vkový priemer návštevníkov je zhodný s ich IQ(väčšinou)



nemozem si pomoct, ale fakt "fundovana" odpoved...., ani nevies preco a nadavas...., domain som jazdil dlhu dobu a moze povedat ze OK vidlica pre zaciatocnika, alebo niekoho kto ma hlboko do vrecka..., nema ziadne extra slabe miesto....,
06.07.2011 - 23:20:58
00
Čo tak toto? Do tejto kategórie sa moc nevyznám tak ak je to veľmi zlá voľba tak sorry :$

http://www.dookie.cz/vidlice-mtb-marzocchi-55-rv-2011/d-81591-c-1358/
06.07.2011 - 23:22:41
00
HELL 55ku moc nechcem... a za 4kila mam aj domainu novu...
k tomu odskoku.. absolutne netusim jak to ma chalan nastavene, ci by mi to vyhovovalo.. a ked sa s tym mam trapit tak dakujem neprosim... este som nasiel na BMku mz 66

Predám Marzocchi 66 RC 2005, talianská prácička, nastavovanie odskoku a kompresie, zdvih 170mm, 20mm oska, krk klasický 1 1/8", dĺžka krku 20cm, Vidlica v skvelom stave, všetko funguje ako má, krásny maslový chod, oderky na vonkajších nohách sú len povrchové nič vážne, vnútorné nohy bez jediného škrabančeka!!! nedávno robený repas, nové guferá a menený olej. Vidlica pre tých ktorý vedia oceniť klasickú talianskú prácu a pre tých ktorý hľadajú vidlicu ktorá niečo vydrží, tí čo jazdili 66-ky vedia o čom hovorím.

Viac info a foto na jddarkrider@gmail.com alebo na 0908 544 710 .

Cena 250 euro!


Je tam este par 66tiek jedna zevraj polroka jazdena (netusim co to ma za rocnik, asi ´10) za 220e ale tych 250 mi je uz asi dost na jazdenku... v kaktuse by mali mat 66rcv za 299e a to by som si radsej mesiac este vybrigadoval a kupil to

BTW/ ako to je so zmenou zdvihu u tej 66rcv... je to velky problem znizit?
co by som si mal vsimat pri kupe 66ky alebo domainy? Nie su tam nejake charakteristicke veci co by mi mohli hned povedat v akom to je stave? Co moze stat repas (vymena oleja, puzdier)? Nemam v tomto prehlad
06.07.2011 - 23:54:21
00
66 RC 2005 by mala byt (ak je stav ok) vynikajuca vidla ale 250e za jazdenu z roku 2005 je vela.
U RCV patrony by nemal byt problem znizit zdvih, staci podlozka pod negativku (samozrejme, rozobrat to aj s vyliatim oleja). Ale ci RCV patrona je vhodna na taketo zdvihy |(
07.07.2011 - 11:16:38
00
macroo tam sa nemas s cim trapit.. odsrobujes ten srob strcis tam tensi imbus ( neviem presne ktory ) a zas zasrobujes.. cela robota, ziadne velke rozoberanie vidlice
07.07.2011 - 12:16:47
00
... Ale ci RCV patrona je vhodna na taketo zdvihy |(


Či je RCV patrona vôbec na niečo vhodná. :)
07.07.2011 - 12:49:32
00
teraz som nasiel darkside war za super peniaze na BMku a typek k tomu dava aj redukcie na hlavove, cize by som sa mohol popozerat aj po tapered krkoch.... lenze nechcem mat 20kg HT :lol: kolega v tyme ma tiez ocelaka s nejakou macochou (neviem co to presne ma) a ma to cele 18kg... tomu sa chcem troska vyhnut :lol:
07.07.2011 - 13:42:51
00
keyboard_arrow_up