Tak, chcelo by to zohnať olej do tlmičov motoriek, ktorý sa vraj nepení, alebo pení minimálne, tak potom by to bolo v pohode asi... Ale netreba to odvzdušňovať moc často..
01.06.2011 - 22:31:18
00
No, silnejsia negativka akurat znizi zdvih, ak je mensi tlak v pozitivke .. co sa zdvihu tyka, dal by som 100mm aj vzhladom na to,ze bajk bol s 80mm vidlicou a je to HT.


len poopravim, silnejsia pruzinova negativka neznizi zdvih ale zvysi odtrh a znizi citlivost (u dual air-u bude samozrejme platit to co si napisal)
ak teba uvazujes o seriovom Epicone a niesi si isty zdvihom kludne kup s najnizim zdvihom, zdvih si potom nadstavis odobratim spacerov (navod je na strnkach suntouru)
01.06.2011 - 23:10:09
00
trosku poopravim , na epiconoch uz niesu tie podlozky ale je tam taky kolik ktory ked vyrazis tak mozes zvolit inu dierku bud vyssie alebo nizsie (zvysi/znizi zdvih)
tie podlozky boli na starsich rocnikoch ,
silnejsia negativka k vahe jazdca skutocne znizi zdvih vidlice presne ako ked sa pri dual air prefukne negativna komora . znizenie odtrhu prichadza vtedy ked je negativka slaba na vahu jazdca a vidla je nafuknuta za hranicu sily negatifky , vsetko toto viem na 100% kedze nedavno som manzelke kupoval epicona a vdaka jej pidivahe som to riesil tu negativku atd . inak je to v poho vidlicka za tu cenu a teraz nove rocniky este viac
30.07.2011 - 23:36:27
00
keyboard_arrow_up